Skocz do zawartości

serwis subaru w Poznaniu


lukaszk

Rekomendowane odpowiedzi

przywiozlem ze stanow wrx 04 i szukam serwisu w Poznaniu i okolicach. myslalem o Kocarze ale slyszalem tyle negatywnych opinii o nich,ze boje sie tam pojechac. mozecie mi kogos doradzic?slyszalem ze czesc uzytkownikow subaru z Wlkp jezdzi do Berlina albo Wroclawia ale to dluga wyprawa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszk, zapraszam do przywitania sie w odpowiednim temacie: :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101962

Jesli chodzi o serwis to Kocar albo dluzsza wycieczka. Zreszta zalezy czy chodzi tylko o wymiane oleju, czy bardziej zlozone naprawy :wink:

pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ze sie nie przywitalem;)

chodzi mi o prosty przeglad-wymiana oleju,filtrow itp.ewentualnie zeby ktos rzucil okiem jak ma sie wersja USA do wersji europejskiej.o Kocarze slyszalem rozne opinie i zastanawiam sie czy warto przeplacac za prosta usluge, ktora moze byc wykonana przez nieautoryzowany serwis.

dzieki za pomoc ale pewnie skonczy sie na Kocarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 lat serwisuje auto z czego 1,5 roku czekalem na silnik ;)

To nie ma nic wspólnego z serwisem, problem silnika dotyczy całej unii i ponoć w każdym państwie są z tym problemy.

Rozpisujemy się tu o jakości obsługi i usług wykonywanych przez firmę Kocar i ja nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocarze slyszalem rozne opinie i zastanawiam sie czy warto przeplacac za prosta usluge, ktora moze byc wykonana przez nieautoryzowany serwis.

 

Nie nie warto przepłacać, fachowości nie można im odmówić, jak będziesz miał problem z elektroniką to i tak u nich wylądujesz, reszty nie warto tam robić, szkoda czasu i nerwów (nie wspomnę o kosztach) . Właściciel super gość, taki typ gawędziarza. Natomiast do pasji doprowadza mnie ich opieszałość, jakbyś miał do czynienia z włochami. Na dostępność części nie mają wpływu, ale cokolwiek będziesz u nich robił, to przygotuj się na tygodnie oczekiwań. Nie oddzwaniają jak obiecują, wiele razy tego doświadczyłem. Raz musiałem się cztery razy przypominać, prosiłem o sprawdzenie ceny i dostępności.

Reasumując: do bieżących obsług (bo gwarancji nie masz :wink: ) znajdź sobie inny warsztat, chyba że, zbierasz fetysze, w postaci pieczątek serwisu SUBARU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUba-p

co miał Pan robione w Kocarze?

miał Pan problem z jakaś naprawą , fachowością? chętnie posłucham

feedback jest bardzo ważny , w przeciwieństwie do plotkarstwa itd ... , którego nienawidzę

sprawa czysta jasna nie ma niedomówień:)

moim zdaniem serwis subaru nie ograniczenia się do zmiany filtrów oleju szczególnie w przypadku silników turbo jest dużo rzeczy , które nie są sprawdzane gdzie indziej a powinny w celu zagwarantowania osiągów, bezpieczeństwa.Doświadczenia nie da się kupić , nieraz wystarczy podjechać i chwilę porozmawiać i dużo rzeczy się wyjaśnia

pzdr

Piotr Kociałkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Kocarze kilka razy, z moją Imprezą i kilkoma innymi, i uważam Kocar za jeden z lepszych serwisów Subaru w Polsce. Pracują tam super mili i pomocni ludzie, i tak jak pisze PKocial, wystarczy chwilę porozmawiać a wiele można się dowiedzieć i nauczyć.

 

Problem oczekiwania na części jest bardziej winną SIP niż poszczególnych serwisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem problemy z obsługą a zwłaszcza z jednym z głównych pracowników którego imienia nie chciałbym poruszać na forum (nie chodzi mi tu o Pana Kociałkowskiego). a chodziło między innymi o wymianę oleju która jak Pan pisze jest raczej podstawową czynnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest NEUTRALNA, mili fachowcy, tylko żeby im się jeszcze chciało chcieć, to pewnie bym przebolał ASO'owski cennik.

Zresztą z powyższych wypowiedzi raczej układa się "stabilny opis pacjenta", ludzie z mocnymi autami chwalą ich, co oznacza że są fachowcami, a jeśli dodać do tego fakt, że są to raczej auta do zabawy, to czynnik "włoskiej maniany" nie ma tu znaczenia aż takiego. Natomiast "muły robocze" może obsłużyć sprawnie jeszcze kilka warsztatów, nie tylko Kocar. No więc wybieram opcję "sprawnie i szybko", robiąc tym samym miejsce u Kocara, tym którzy potrzebują specjalisty :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Kocarze kilka razy, z moją Imprezą i kilkoma innymi, i uważam Kocar za jeden z lepszych serwisów Subaru w Polsce. Pracują tam super mili i pomocni ludzie, i tak jak pisze PKocial, wystarczy chwilę porozmawiać a wiele można się dowiedzieć i nauczyć.

 

W 100% sie z Matim zgadzam, moja Imprezka tez tam byla dwa razy i zycze sobie zeby taki serwis powstal w Warszawie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie nie mam żadnych problemów z Kocarem pomimo że mam tak 150km i wszystko muszę załatwiać telefonicznie i mailem... ewentualny problem z częściami dotyczy raczej (jak już było powiedziane) SIP, jak na razie o serwisie zdecydowanie pozytywnie, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Piotrze Kocialkowski,

Doceniam fachowosc i feedback. Niestety nie mam zbyt dobrych wspomnien z porad udzielanych w Panstwa serwisie-gdy bylem w Stanach to napisalem mejla na adres podany na stronie Kocar ale nie uzyskalem zadnej odpowiedzi. W koncu zadzwonilem (tez z USA) do serwisu ale osoba z ktora rozmawialem byla znudzona,ze zawracam jej glowe pytaniami o wrx w specyfikacji amerykanskiej. Mam nadzieje,ze na codzien osoby u Was pracujace poswiecaja wiecej czasu potencjalnym klientom.

Pozdrawiam,

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum

Chciałbym wyrazić swoja opinie na temat serwisu firmy KOCAR , która jest więcej niż pozytywna . Swojego Forstera serwisuje od 2 lat (jakość serwisu bez zastrzeżeń)

Auto po gwaranci zostało zmodyfikowane (silnik, zawieszenie , hamulce , itd.)

Opinia że fory mają auta modyfikowane jest błędna , dlatego że przez 2 lata jakość serwisu była i jest taka sama

ps. kawa serwisowa jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu zadzwonilem (tez z USA) do serwisu ale osoba z ktora rozmawialem byla znudzona,ze zawracam jej glowe pytaniami o wrx w specyfikacji amerykanskiej

 

Z całym szacunkiem ale jeśli to nie było pytanie czy można u nich serwisować us.spec to chyba nie można wymagać euforii w odpowiadaniu :twisted:

 

choć z drugiej strony to może moje nastawienie że wszyscy piętrzą problemy na każdym kroku i zawsze dziwne jest kiedy dzieje się inaczej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj widziałem jak coś w Twojej S kombinowali, takie czarne chyba, fajne autko, ale nie przyjrzałem się dokładnie bo to nie Subaru, Pan z serwisu mówił że przyjechał klient i zażyczył sobie Forka 02-05 na +400km :shock: :roll:

Ciekaw jestem rezultatu. :razz:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...