Skocz do zawartości

Powoli mi opada


marek790

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy inny by się cieszył, że mu powoli opada :mrgreen: a na poważnie to czy bez wciśniętego sprzęgła na luzie jest tak samo?

 

Wątpię w silniczek krokowy - obroty by raczej falowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam to samo. Czasem jest tak ze wszystko jest ok, a czasem zarowno na beznynie jak i na gazie obroty bardzo wolno spadaja. Kilkakrotnie bylo tak ze oborty zatrzymywaly sie na 1500 i jade w korku wrzucam na luz a tutaj dalej wysokie obroty. Lekarstwo na to - nie zawsze udaje sie - wylaczyc silnik , odczekac 5 sekund zapalic jesze raz.

 

Pozdrawiam

Abraham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W autodacie powinny być informacje jak pomierzyć multimetrem silniczek krokowy i TPS.

 

gdzies chyba mam skan z serwisowki jak sie mierzy TPS. potrzeba szczelinomierz (0.7mm i 0.9mm) i multimeter i srubokret.

 

poszukam jak bede w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już po problemie winien był krokowiec ( u mnie jest obok przepustnicy) po usprawnieniu i przesmarowaniu problem zniknął w 99% . Potem zrobiłem małe usprawnienie i problem obrotów zniknął całkiem,a przy okazji znacznie spadło spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem zrobiłem małe usprawnienie i problem obrotów zniknął całkiem,a przy okazji znacznie spadło spalanie.
No to chyba wypadałoby się podzielić z kolegami tą rewelacją :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przy swoich autach zawsze robię sam.

W moim przypadku silnik krokowy z powodu brudu nie miał pełnego skoku i go łapało czasami.

Wpisz w google: pcv valve impreza

Należy go co jakiś czas wymieniać.

Jesli mimo to nie będzie poprawy zrobimy tak jak jest u mnie,narazie chcę jeszcze pojeździć by być pewnym że wszystko jest ok. (muszę być pewien na " 1000 % " bo nie chcę nikogo wpuszczać w kanał).

 

[ Dodano: Sob Gru 15, 2007 6:36 pm ]

Już drugie SI będzie (prawdopodobnie ) jeździło z moją poprawką jak zda egzamin będzie dla wszystkich chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...