Skocz do zawartości

"Filmowe" Subaru


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A byłbym zapomniał pozdrawiam serdecznego moderatora i dziekuje zarazem, ze mogłem sie z toba przejechać w miedziance na siedzeniu pilota :D (juz jakis czas temu :) ) bylo bardzo fajnie mimo ze nie zmiescilismy sie w jednym zakrecie :wink: Zadna impreza nie smiga tak bokami jak twoj cossie :-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłbym zapomniał pozdrawiam serdecznego moderatora i dziekuje zarazem, ze mogłem sie z toba przejechać w miedziance na siedzeniu pilota :D (juz jakis czas temu :) )

 

Kiedy? :-) Nie ma za co, szkoda że kierowca tak słaby :-(

 

bylo bardzo fajnie mimo ze nie zmiescilismy sie w jednym zakrecie :wink: Zadna impreza nie smiga tak bokami jak twoj cossie :-)

 

 

Musiałeś od razu tak przy wszytskich "nie zmieściliśmy"? Można było powiedzieć że to było zamierzone ;-)

 

Myślę że są Imprezy któe robią to lepiej :-) Po prostu kwestia ustawień auta i poniesionych nakładów. Dobrze zrobiona Impreza będzie szybsza niż dobrze zrobiony Cossie - nie te czasy, mój to już historyk :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś tak przed ostatnio chyba na sjsie, ja jechałem z wallkiem mialem biala czapke i aparat ( zdjecia byly porazka :wink: ), nie zapominajac o naszej przygodzie po drodze :wink: , Cossie jest piękny a ty umiesz z niego korzystac tyle moge powiedzieć i nie przesadzaj, ze jesteś takim marnym kierowcą :D -zawsze musisz byc taki skormy,rowniez na sr.pl.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... dokladnie, dzis w kryminalnych byl czarny sti a jeszcze chcialem dodac iz bedac dzis na NASCAR 3D w kinie IMAX wypatrzylem 2 imprezki, jedna my2000 bodajze w wersji outback, stala przy chodniku a druga (tylko nie jestem w 100% pewien czy to byla imprezka :roll: ) wyprzedzala kolorowy korowod ciezarowek wozacych bolidy nascar .......

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypatrzylem 2 imprezki, jedna my2000 bodajze w wersji outback,

 

Impreza Outback w Polsce? WOW

 

:arrow: .... drogi azraelu, imprezka outback oraz ta druga pojawily sie .......... ale na wspomnianym filmie - NASCAR 3D 8) , ale dosc niedawno widzialem w necie do sprzedania imprezke outback, oczywiscie z jakiego rejonu PL pochodzila :?: tam gdzie polowa ludnosci wyjechala do hameryki czyli z podhala 8) rzecz jasna...........

 

:arrow: jesli chodz o wrazenia dotyczace filmu, to szczerze, lekko jestem roczarowany, za malo scen z toru, nie mowiac o scenach z kabiny czy tez zderzaka, natomiast trzeba przyznac, ze bardzo dokladnie film ten opisuje nawet nie istote nascar czy tez rywalizacje na torze a poprostu mega mega ogromny przemysl jakim niewatpliwie jest ten sport w ameryce :!:

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bylem na Nascarze 3D w Krakowie i tez wypatrzylem te 2 Imprezki 8) a co do filmu to jak juz mk.si wspomnial malo akcji z toru :? za to extra nachylenie toru bylo pokazane nie mialem pojecia ze te zakrety sa az pod takimi kątami :shock: no i swietnie pokazany jest srodek toru (ogromny ten tor a nie jak to w tv widac) tzn plac na ktorym kibice sie rozbijaja i piknikuja pare dni. Z calego chyba filmu najbardziej podobal mi sie pierwszy poscig policji za bandytami w jakichs zabytkowych autkach :) pieknie śmigali po lesnym OSie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na TVN 7 leci wlasnie film "Zapomnij o Paryzu" w ktorym to Billy Cristal zatrudnil sie jako sprzedawca w salonie Subaru.Pokazane jest tez jak odbywa jazde testowa Legacy Kombi gdzie w krytycznej sytuacji hamuje tuz przed tirem.Zapytal klienta czy mu sie podoba a on powiedzial ze tak i ze kupuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
na TVP1 leci właśnie jakiś serial polski i w jednej scenie w tle stało czarne STI na złotych felgach :)

To wygląda gorzej niż sexowna afroamerykanka ze złotymi zębami... brrrr.... fuj...

 

W "13 dzielnicy" Luca Bessona były 2 stjuningowane Imprezy jedna ( szare GT) miała kilka scen ( strzelali do niej, drzwi urwali, no okropności po prostu film od 22 lat i basta! ). Druga Impreza to była My'01 ale ona tylko mignęła.

 

Kiedyś był taki film co Jacki Chan grał kierowcę rajdowego i tam gonił pirata drogowego albo SVX albo jakimś mitsu. Wtedy nic nie wiedziałem o Subaru, (przepraszam) więc nie pamiętam dokładnie co to było. Chen miał też kiedyś całkiem fajny pościg białym EVO w jakimś filmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedyś był taki film co Jacki Chan grał kierowcę rajdowego i tam gonił pirata drogowego albo SVX albo jakimś mitsu.

Film to "Thunderbird", jechał wtedy Mitsubishi FTO, gonił SkyLina R32 lub R33. Zresztą w tym filmie występowało też EVO 3, i Mitsubishi 3000GT, RX7, Supry i inne autka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i scenki z toru banalnie przyspieszone dwa razy byly tragiczne... :?

 

Co nie zmienia faktu, ze Chana bardzo lubie :)

 

niop to było śmieszne, ale się na tym filmie gdy wzruszyłem główny bohater dostał (zakupiła go reporterka, czy coś w ten deseń) żółtego Evo III w częściach (wszystko takie nowe i w styropianie), i potem jak pojechał go testować na jakąś autostradę. Akcja toczyła się w Hong-Kong'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Jako,ze kontrola abonamentu u drzwi, to cichcem ogladalem ostatnio TVP1 - gdzie w filmie "Korkodyl Dundee..." czesc 286 bodajze, z duza radoscia zobaczylem zielonego Outbacka :)) Robil za calkiem szacowna limuzyne (mimo, ze kombi :wink:)

 

Właśnie leci na TVP1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...