Skocz do zawartości

Felgi ATS DTM Competition 7,5x17 - opinie użytkowników


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o opinie użytkowników na temat użytkowania felg jak w temacie:

- podobną są lekkie - to prawda? ile ważą?

- jaka jest ich wytrzymałość?

- czy pasują do GT MY99 bez problemu czy potrzebne są jakieś pierścienie centrujące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może niech się wypowie ktoś kto jeździ lub jeździł na ATS-ach np. Gracowy. Może wystarczy tylko podgiąć ranty. Sporo GT-ków jeździ na ATS-ach i wątpię żeby wszyscy poszerzali błotniki.

A wogóle to skoro pracujesz w nie-ASO to dlaczego macie w opisie tych felg że pasują do GT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, ja jeździłem dwoma GC8 na ATSach. Pasują przy specyficznej konfiguracji opona/felga i dość dużym negatywie z tyłu (głównie z tyłu jest problem - chociaż z przodu też potrafi urwać nadkole na dobiciu).

 

 

Opis jest taki bo felga jest stosowana przez wiele osób, ale nie znaczy to że jest to rozwiązanie zalecane, do wąskich opon jakie nie przycierają w GT lepsza jest felga węższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są lekkie, są wytrzymałe, do GT nie potrzeba pierścieni, ale z RE070 będą obcierały. Z oponami szerokości 215 będą (zapewne) działały dobrze.

 

no to ja juz nic nie musze dodawac... poza tym ze moje sa 18"

215/35/18 + Eibach i KYB sprawuja sie bardzo dobrze !... ale grubych bab na tylnym siedzeniu nie woze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...