Skocz do zawartości

Subaru - choroba zarazliwa


Pakulek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Trafiłem do Was ze streetracing.pl.

Subaru urzekło mnie już dawno temu, jednak nie posiadając odpowiedniej gotówki mogłem tylko pomarzyć. Teraz mogę stać się posiadaczem szybkiej furki i chciałbym podjąc decyzję w oparciu o odczucia związane z jazdą.

Szukając auta dla siebie, postawiłem na moc, osiągi, fun. Nie ukrywam że celuje w S4, GT lub WRX. Wszelkie dane dotyczące czasów na 1/4, możliwosci modyfikacji, zostały mi już przedstawione na streetracing. Auto ma być jako drugie gdyż posiadam już służbowego diesla :wink: . Nie powiem, czasy na 1/4 mili jak i wyscigi z rolowanego są podobne. Oczywiscie WRX stock - S4 stock, WRX@250ps - S4@ 300PS.

 

 

WieIe osób chcąc sie przejechać danym autem, udaje zainetresowanego kupnem. Jednak to nie w moim stylu. Dlatego pozwoliłem sobie napisać tu temat.

 

Na razie chciał bym z waszą pomocą poznać subaru.

Chciałbym po prostu obejżeć, przejechać się ( naturalnie jako pasażer) posłuchać już waszych opinii na live.

Swoją prośbę kieruje oczywiscie do prawdziwych fanów marki. Jeśli ktoś ma chęć przybliżyć mnie do marki subaru, prosiłbym o odpisanie.

Nocuję w ciągu miesiąca chyba w każdym większym miescie, więc z mojej storny nie będzie problemu pojechać nawet do Rzeszowa. :grin:

 

 

 

Na chacie nie było zbyt miło:

[Dzisiaj 21:01] gimof: I związku z tym chwalisz się czy zalisz?

Bo jeśli tak wygląda wasze przywitanie nowego, to chyba pomyliłem fora.

Mam nadzieję że jako prawdziwi pasjonaci marki, dacie poznać się raczej z dobrej strony. W końcu to Was mi polecono :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakulek, witaj na forum. Tutaj mamy dzial powitan :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101962

Natomiast jesli chodzi o blizsze przyjrzenie sie samochodom to warto zajrzec na spotkania forumowe. Na pewno znajdziesz cos w najblizszej okolicy

http://www.forum.subaru.pl/viewforum.php?f=10

Udanego pobytu na forum i zakupu :)

pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem kolego. Mam 2 dzieciaków, pracuje jako PH w ciągłej delegacji na terenie całego kraju. Weekendy to czas dla rodziny a jak wiadomo spociki najczęsciej są w te dni. Dlatego kozystając z tego że ja mogę przyjechać do każdego, zaproponowałem taką formę a nie inną. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chacie nie było zbyt miło:

[Dzisiaj 21:01] gimof: I związku z tym chwalisz się czy zalisz?

Bo jeśli tak wygląda wasze przywitanie nowego, to chyba pomyliłem fora.

hihi, poczytasz FAQ, resztę forum, zaaklimatyzujesz się, zostaniesz modem - prawie jak przemq

Luzik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że apel nie został bez odzewu.

Zarówno Świebodzin jak i Kraków jest dość często przezemnie odwiedzany. Szczegóły omówię już na PW gdy będę znał terminy woich wyjazdów w te rejony. Co prawda STI to nie WRX na który mnie stać a GT Ngrupa z GT seryjnym rózni się dość mocno, chętnie auta obejżę i posłucham na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, ze da ale stricte cwiercmilowym autem subarak nie jest...

 

a co wiec jest? :wink: ktory seryjnie sprzedawany samochod opuszcza fabryke jako "stricte cwiercmilowe auto" :cool:

 

Subaru rajdowka tez nie jest, przynajmniej wg gwaranta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakulek,

witaj. Co prawda to nie SI STi czy też WRX ale mój, lekko dłubnięty, Forek S-Turbo jest do Twojej dyspozycji w Piasecznie k/Warszawy w każdy roboczy dzień tygodnia, pomiędzy godziną 8.00 a 16.00. Zapraszam.

Jeżeli ta jazda Tobie się spodoba to co dopiero mówić o WRX, czy też tym bardziej STi. Ze swojej strony jednak gwarantuję nie lada emocja.

Taki Pan Samochodzik. :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS. Dane kontaktowe proszę na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekendy to czas dla rodziny a jak wiadomo spociki najczęsciej są w te dni.

 

E tam, w Warszawie spoty najczęściej są w środku tygodnia. Jak będziesz akurat w naszym wspaniałym mieście to wpadaj na spot a ogladanie i przejeżdżawkę się zorganizuje :smile:

 

Całe info o spotach masz w dziale Spotkania Forumowe :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, WRC fan, oj panowie panowie ;) wiecie o co chodzi, jasne, ze stricte 1/4milowym autem nikt nie wyjezdza z fabryki, ale predzej na cwiare pasowalby mi np. civic type r niz impreza, ktora rzecz jasna nie jest rajdowka, ale na pewno nikt jej nie odmowi duszy rajdowca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybys czasem byl 01.12 w Poznaniu to wpadnij na Tor Poznan, bedzie pare subarek, na koncu imprezy sa "wolne" przejazdy po kartingu i bylby czas na male testy :wink:

 

To chyba będzie najlepszy pomysł. Kilka aut w jednym miejscu :wink:

 

E tam, w Warszawie spoty najczęściej są w środku tygodnia. Jak będziesz akurat w naszym wspaniałym mieście to wpadaj na spot a ogladanie i przejeżdżawkę się zorganizuje :smile:

 

Akurat w tygodniu, raz w miesiącu przez 2 dni jestem w wawie :grin: Nawet chyba w przyszłym tygodniu. Będę śledził zakładkę ze Spotami i jeśli się aktualny spocik pokryje z moją wizytą, skontakuję sie.

 

Pakulek,

witaj. Co prawda to nie SI STi czy też WRX ale mój, lekko dłubnięty, Forek S-Turbo jest do Twojej dyspozycji w Piasecznie k/Warszawy w każdy roboczy dzień tygodnia, pomiędzy godziną 8.00 a 16.00. Zapraszam.

Jeżeli ta jazda Tobie się spodoba to co dopiero mówić o WRX, czy też tym bardziej STi. Ze swojej strony jednak gwarantuję nie lada emocja.

Taki Pan Samochodzik. :mrgreen:

 

Zazwyczaj w tych godzinach będąc w okolicy Warszawy, odwiedzam klientów. W końcu też trzeba zarabiać na spełnianie swoich marzeń :wink: fakt, nei jest to WRX czy też STI na które i tak mnie nie stać, jednak dzwięk boxera jak i moc da się poznać z jak najlepszej strony.

Ale propozycja nader ATRAKCYJNA. Tak jak pisałem w przyszłym tygodniu jestem w okolicy stolicy a nocuję w Pruszkowie skąd jest rzut beretem do Piaseczna z tym że co do godzin może być problem, choć nie koniecznie :wink:

 

jesli szukasz auta na 1/4 mili to odpusc subaru, to raczej auto do funu po zakretach ;)

 

chojny, WRC fan, oj panowie panowie ;) wiecie o co chodzi, jasne, ze stricte 1/4milowym autem nikt nie wyjezdza z fabryki, ale predzej na cwiare pasowalby mi np. civic type r niz impreza, ktora rzecz jasna nie jest rajdowka, ale na pewno nikt jej nie odmowi duszy rajdowca :)

 

Tak to prawda. Ale celuje w auto 4x4. Boxer+BlowOff+250PS= musi się równać FUN. A jeśli chodzi o streetracing, nie wiele aut które smiga po moim mieście jest w stanie je przescignąć. :wink:

 

 

Podsumowując.

Na chwilę obecną mam nadmiar propozycji w stosunku do posiadanego czasu.

Myślę że nikt z osób które oferowały prezentacje swoich ukochanych maszyn nie wycofa się. Szczegóły będę omawiał na PW powołując się na ten temacik.

 

Jeszcze raz DZIĘKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy polemizować.

 

the.wolf

WRX stock to okolice niskie 14 przy dobrym ogarnianiu.

 

Owko

S4 stock powinno robić >14.3 na 1/4, zrobione na 300hp zrobi 14.0 (najlepsze ET w Polsce na takim setupie uzyskał Maciek - 13.8 ).

 

Ja opieram się tylko na wypowiedziach kolegów ze streetracing :wink:

 

Może masz jakieś inne info o czasach GT, WRX oraz po ich modach ( wydech+program)? Wtedy porównamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...