Skocz do zawartości

Nowicjusz potrzebuje porady..- Forester..? Sti..? Outback..?


gaborowicz

Rekomendowane odpowiedzi

- znajomi, a co gorsza rodzina, pytają ile to to kosztuje (a gentelmani o kasie nie rozmawiają)

 

I chca sie przejechac ...

 

- na światłach nikt się z tobą nie chce ścigać (naprawdę nie wiem dlaczego)

 

Jak jezdzilem WRXem to mialem zupelnie inaczej. Nawet C15 D nie odpuszczalo mi na swiatlach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rafale Dabelju, czemu caly czas usilnie starasz sie wtracac swoje torowe madrosci i mieszac je z codzienna jazda. Trzeba byc szalonym zeby pojechac po drogach publicznych Foresterem 2,5 litra turbo na pelnym gazie, i doskonale o tym wiesz

Bez przesady. Wcisnąć gaz do końca na autostradzie nie jest aż tak szalone.

nierozumiem wiec po co w kazdym temacie piszesz "nie, nie, wcale subaru nie jest takie dobre, moja super zmodyfikowana kilkuset konna impreza, jeszcze nie skreca tak jak powinna, ale jak z nia skoncze to bedzie".

Jestem świadom czym jeżdżę i po prostu denerwuje mnie jak się ludziom wydaje, że WRX to lekarstwo na koklusz, raka i gradobicie.

To auto ma jak najbardziej wady i im lepiej je wykorzystujesz ty lepiej je widzisz. Nie da się absolutnie zaprzeczyć, że w porównaniu z S2000 prosto z salonu (na gumkach OEM RE050) STi zwyczajnie ryje jak dzik.

Jak sobie jezdzisz caly dzien po tym samym torze to pewnie ze ci w koncu i 600 koni bedzie malo

Mocy zawsze mało. ;-)

Ale ja właśnie pisałem, że Foryś jest lepszy do gąbrowiczowskich zastosowań także nie przyprawiaj mi gęby, proszę. ;-)

ale w zwyczajnej jezdzie, zwlaszcza nie przystosowanemu pasazerowi i zwykle legacy 2.0 wystarcza zeby dostac ataku histerii kiedy zobaczy z jaka predkoscia sie zbliza sie do zakretu.

Do tego nawet maluch wystarczy. Nawet chyba będzie lepszy. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...