Skocz do zawartości

WYDECH BUDDY CLUB kontra WYDECH APEXI


kebabudaniela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja rownierz chce sie podpiac do tematu i chcialbym sie poradzic w takiej sprawie. Chcialbym zeby moja Impreza '08 w koncu gadała ! Znalazlem pare wydechow np. "Afterburner" (moze ktos slyszal cos o tej firmie ?) albo Australijski Hi Tech, tez mi niewiadomo o tej firmie. Bo mam dylemat czy bawic sie w kompletny układ ? Czytajac wnioskuje ze bedzie potrzebny remap, co wiaże sie z najprawdopodoniej utratą gwarancji (niemyle sie?) czy najprościej wymienic samą koncowke ?

 

Dzieki za posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby nie produkowac kolejnego tematu, moje pytanie pozwole sobie zadac tutaj.

 

 

czy nieszczelnosc w ukladzie wydechowym ma wplyw na prace silnika?

 

Generalnie zależy w którym miejscu, jezeli przed turbo to zdecydowanie tak, jeżeli jest mała nieszczelność np. na koncowym tłumiku , to nie powinieneś odczuwac zadnych zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zależy w którym miejscu, jezeli przed turbo to zdecydowanie tak, jeżeli jest mała nieszczelność np. na koncowym tłumiku , to nie powinieneś odczuwac zadnych zmian

 

dzieki za wyjasnienie

 

cos mi w aucie lekko smierdzialo spalinami, wiec pojechalem sprawdzic co i jak, na laczeniu za pierwszym tlumikiem mialem wlasnie nieszczelnosc.

 

bylem ciekaw czy procz zapachu spalin moze dziac sie cos jeszcze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zastanawiam się nad catback'iem blitz'a, byłem nawet u nich w sklepie w wawie. Zastanawiam się tylko czy średnica backbox'u nie będzie za duża, jeśli pozniej będe chciał ewentualnie przelot zrobić. Chciałbym przelot 2,5" a ten blitz (catback) to jakies 3,5" jest :neutral: Czy ktoś się orientuję jaki efekt można uzyskać łącząc różne średnice rurek :oops: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...