Jump to content

Propozycja, pomysl - jak zwal tak zwal

Than_Junior
 Share

Recommended Posts

Ostatnio zaciekawil mnie wyscig dwudziestoczterogodzinny na niemciekim torze Nurburgring. Impreza niesamowicie emocjonujaca, pokazywana w niemieckiej TV i przede wszystkim jedyna w swoim rodzaju. Niektorzy wiedza, ze mozna tam startowac doslownie kazdym rodzajem samochodu, w zeszlym roku byl nawet VW Bus :!:

Warto spojrzec na wyniki koncowe: Mitsubishi Lancer majacy, z tego co pamietam kolo 350KM na 4 pozycji (chyba). Na stronie http://www.24h-rennen.de jest wiecej informacji.

I teraz do rzeczy: Impreza WRX podtuningowana do 400KM (przerobiona N-ka ?) z czolowymi polskimi kierowcami rajdowymi/wyscigowymi wystawiona w tym wyscigu. Szanse, oczywiscie przy niezawodnym i BARDZO wytrzymalym sprzecie, sa bardzo duze, zeby zdobyc miejsce na podjum. Gdyby w dodatku byl jeszcze deszcz, to moznaby bardzo pieknie objezdzac rozne Porschaki i slynnego tam Vipera. Co Dyrekcja na to? pomiajajac kwestje finansowa?

Pozdrawaim,

ThanJu

P.S. A co inni forumowicze na to? Polska reprezentacja?

• Dyrekcja SIP

Osobiście preferuję miejsce załogi na podium, niż na podjum :twisted:

Niemniej propozycja jest oczywiście interesująca, choć pominięcie aspektów finansowych niestety nie jest możliwe :(

Należałoby wstępnie oszacować koszta, a następnie poszukać sponsorów zainteresowanych takim rodzajem reklamy.

pzdr.

Do Krakowa - to nawet ja mogę przybyć moim tuningowanym Meganem :wink: .

Legenda:

(Tuningowany Megan :wink: ) - Renówka Megane z magnetyzerem i nalepką na szybie :lol: