Jump to content

Prywatny zespol Stobart lepszy od fabrycznego Subaru ...


Gracowy

Recommended Posts

Moze juz czytaliscie ze prywatny zespol rajdowy Stobart w Rajdowych Mistrzostwach Swiata Producentow wyprzedzil w punkatacji fabryczny team Subaru po Rajdzie Irlandii ....

Z jednej storny to mega dolujaca wiadomosc , a z drugiej okazuje sie,

ze nawet prywatne zespoly rajdowe moga juz w naszych czasach z powodzeniem walczyc z zespolami fabrycznymi.

Inna sprawa ,ze Subaru po pierwsze jest dramatycznie wolne w tym roku a na dodatek zamiast zatrudnic szykich, nowych mlodych kierowcow, wsadza za kolko Panow ktorzy placa za swoje starty ....( patrz hiszpanski "torreador" ) podobnie zreszta jak niektore teamy w F1( z ta roznica , ze tam robia to teamy z konca stawki ....)

Link to comment
Share on other sites

Stobart prywatny? No daj spokój :wink: To, że nie są te autka oklejone jak fabryczne nie oznacza, że wiele od nich osiągami odstają. Gdybyś jeździł autem które zbudował Twój tata dla fabryki to o ile słabsze byłoby to auto od tego fabrycznego? :)

IMO gorsze jest co innego. Doszliśmy w WRC do takiego poziomu jak w F1. Kierowcy mają bardzo zbliżone umiejętności zatem wygrywają auta :( Subaru odstaje od Citroena i Forda i efekty tego właśnie widać.

Wsadźmy w przyszłym sezonie dwóch przeciętnych kierowców (jak Stohl np) w exfabryczne C4 i zobaczymy gdzie Subaru wtedy będzie... no chyba, że WRC 08 okaże się maszynką do wygrywania... bo w nagły wzrost skuteczności Solberga i Atkinsona jakoś nie wierzę... :???:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...