Skocz do zawartości

Problem z gtekiem .


Degyz

Rekomendowane odpowiedzi

:shock:

 

Koledzy , zarejestrowałem sie pod innym nickiem bo mam taki problem :roll:

Chodzi o to że wczoraj wyszło na to że drzwi od strony kierowcy można otworzyć właściwie czymkolwiek np. wkładając śrubokręt i przekręcając :shock: drzwi otwierają sie bez destrukcyjnie .

Co byście poradzili , chodzi o to żeby nie wydać np. 2000 w SIPie na nowe zamki i stacyjkę , bo to nie o to chodzi .

Może to olać i tak ze środka nie ma co kraść a jest jeszcze wyjka .

Jeszcze chciałbym sie dowiedzieć czy mając AC jakoś można i czy sie opłaca "do ubezpieczyć" grat które się włożyło w auto w końcu nowe felgi , lotka , skrzynia rozpórki i inne takie rzeczy też kosztują !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wyszło na to że drzwi od strony kierowcy można otworzyć właściwie czymkolwiek np. wkładając śrubokręt i przekręcając :shock: drzwi otwierają sie bez destrukcyjnie .

 

:shock: A jak sie o tym dowiedziales? Stwierdziles ze sprawdzisz czy mozna otworzyc gtka srubokretem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w stacyjkach też tak się zdarza, jeżeli masz tak wyrobiony kluczyk że po zgaszeniu samochodu możesz go wyjąć nie przekręcając go do końca, wtedy odpalić można śrubokrętem. Jeżeli jednak do końca przekręcisz i wyjmiesz kluczyk, to potem już tak łatwo nie ma :) Może w zamkach podobnie sie dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miales próbe włamu czy co?

Moze ktoś Ci potraktował zamek łamakiem wczesniej i teraz musisz wkladke zmienic.

Jak Ci to nie przeszkadza to zmien tylko ten jeden zamek i bedziesz miał dwa kluczyki. To zawsze tansza opcja,ale trocha upierdliwa. A jak nie to zmieniaj wszystko wraz ze stacyjką. Albo poprostu zaślep to w cholere i załóż autoalarm z centralnym zamkiem na pilota i problem z bani masz. Otwierasz z pilota i masz jeden kluczyk ktorym w razie czego otwierasz prawe drzwi. (o ile tam zamek jest w GTku bo nie wiem. U mnie w Omedze nie ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...