Jump to content

Automotive-psychology

Than_Junior

Recommended Posts

Duzy samochod, maly....?

Podobno teraz firmy zaczynaja analizowac charakter potencjalnych pracownikow w oparciu o ... samochod, ktorym jezdza!

Times online pokusil sie o sprawdzenie tej metody ;)

http://timesonline.typepad.com/snakes_a ... hat-t.html

Co o tym sadzicie? Bo redaktorzy Times'a wyrazili dosc jasno, co o tym mysla :)

Ciekawe co pracodawca Jarmaja myśli o swoim podwładnym jeżdżącym ...wiśniowym wrxem ....

Nie wiem, co myśli, ale wiem co mówi :twisted:

już prawie skręcałem do firmy, a tu jakiś ....piiiiiiiiip.... w czerwonym Subaru się przede mnie wpieprzył, nie wiecie kto tym jeździ?

autentyk, zaraz po tym, jak kupiłem Subaru! :mrgreen:

Kill na dyrektorze to jest coś!

Co o tym sadzicie? Bo redaktorzy Times'a wyrazili dosc jasno, co o tym mysla :)

Myślę, że redaktorzy Times'a wpuścili gościa w maliny, każąc mu oceniać po marce wyłącznie.

Wybór samochodu mówi coś o wybierającym, ale trzeba znać kilka dodatkowych szczegółów, żeby powiedzieć coś więcej. :cool:

Swoja drogą bezgraniczna miłość do Subaru powinna być wydatnym plusem na interview :twisted:

o ile szefem ogarnia motoryzacyjnie :wink:

Dokladnie, ja nie tak dawno na interview przyjechalem prosto z autostrady 2.5 XT - i jeszcze podekscytowany wpadlem na rozmowe i okazalo sie, ze boss na subaru sie bardzoooo dobrze zna - 20 min o tym gadalismy :mrgreen:

Stanowisko dostalem o jeden stopien wyzsze niz te na ktore aplikowalem :razz:

Swoja drogą bezgraniczna miłość do Subaru powinna być wydatnym plusem na interview :twisted:

No chyba ze chcemy pracowac dla Hondy, BMW czy innszej inszosci. Wtedy to wcale moze nie byc tak bardzo pozytywnie rozpatrzone... :mrgreen:

No chyba ze chcemy pracowac dla Hondy, BMW czy innszej inszosci. Wtedy to wcale moze nie byc tak bardzo pozytywnie rozpatrzone... :mrgreen:

Wtedy za punkt honoru postawią sobie przekabacenie nas :wink: co się nidgy nie uda także mamy pracę na wieki :twisted: