Jump to content

Spoty na Podbeskidziu

Recommended Posts

MeanDream, witaj wśród żywych !

Jak tam interes idzie ???

Witam serdecznie ! Póki co żyję i trzymam sie wszystkimi 4-ma kołami ;-)

Interes nie chodzi sam, wszędzie go ze soba noszę :mrgreen:

A powaznie to jakoś się kręci, 2 wesela już zaliczyliśmy więc praktyka powolutku się nabywa. Nie spodziewałem sie kokosów przez pierwszy miesiąc wiec bez niespodzianek. Jestem natomiast dobrej myśli i pełen pomysłów.

|Stronkę musze jakąś fajna zrobic ale wyszedłem z wprawy i mam małą blokadę twórczą ...

Pozdrawiam

• Replies 13.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Genialny warun dzisiaj Pojechałem sobie Przegibek - Porabka - Wielka Puszcza - Targanice - Kocierska - Kocierz Moszczanicki - Łękawica - Międzybrodzie - Przegibek  

Jak usłyszycie a potem zobaczycie zielonego GF - a to ja.

Posted Images

Juras K, hmmm... a dokładnie gdzie to może bym się pojawił...
:lol: Po robocie Erich wpada do nas do roboty na 15 min na pogaduchy a temu przy kominie bo obok ciepłowni :mrgreen::mrgreen:

P&P.

Jako, że jutro będziemy z Justynka jedziemy do Marka L.A możne tak zrobimy wieczornego spocika :?: Z Markiem jesteśmy umówieni na 16:30, to może spocik około 19 :?: Miśki, co Wy na to :?:

Po robocie Erich wpada do nas do roboty na 15 min na pogaduchy a temu przy kominie bo obok ciepłowni :mrgreen: :mrgreen:
MalySTi, a takie buty... :mrgreen:

Ale można by było zorganizować spota u nas :grin: ale na razie mam postrzała

P&P.

Jako, że jutro będziemy z Justynka jedziemy do Marka L.A możne tak zrobimy wieczornego spocika :?: Z Markiem jesteśmy umówieni na 16:30, to może spocik około 19 :?: Miśki, co Wy na to :?:

Ja się chętnie napiję! :mrgreen:

Ostatnio Zdzisek straszył i tylko straszył.

Możemy spotkać się nawet u mnie. Jakby co to nawet mogę coś ugotować :wink:

Ja miałem mini spta z Zdziskiem ;)

A ja miałem dziś mikro spota z Dyziem_d, który nawiedził moje rodzinne strony, ładnie mu ten WRX dźwięczy :D

Ło, 55 post. Do kolejnej piątki bugeye z avatara nie będzie już corollą :razz: :mrgreen:

co z resztą ??? Nie wiem .

Qrka! Dopadła mnie grypa! Po paru dniach się okaże czy mi urośnie ryjek.

Nie chcę nikogo zarazić, więc zostanę w domu! :cry:

Ja mogę was zaprosić na próbę mojego zespołu - gramy próbę od 18 do 22 :) W BB niedaleko rogu Partyzantów i PCK

[ Dodano: Pon Lis 09, 2009 9:06 am ]

PS: Chodzi mi po głowie cały czas taki wspólny projekt - jakieś Justy w opłakanym stanie, ale technicznie igła z odpowiednim kopem by pośmigać po kajtkach i syfem objeżdżać resztę ;) Pewnie Dyzio by był chętny :P - kto jeszcze ?

[ Dodano: Pon Lis 09, 2009 4:21 pm ]

A czy ktoś coś wie na temat projektanta (trza zrobić wnętrze już istniejącego Raga-domku) i ewentualnie ekipy fachowców ( tylko naprawdę fachowcy, bo znam się na rzeczy i łamię kończyny za buble :P) na terenie Podbeskidzia-Śląska?

Pewnie Dyzio by był chętny

Kurde muszę najpierw coś zarobić. Ostatnimi czasy kiepsko z robotą. :cry:

Dyyyyyyzzziiiiiooooooo - piłeś ty może już ŚVYTURYS White Baltas? Taki lepszy Paulaner - bo ja trochę choruję i na kurację trzepię właśnie piąte :lol:

piłeś ty może już ŚVYTURYS White Baltas? Taki lepszy Paulaner

Nie piłem. Ale jeśli mam być szczery to oprócz bavarskich hefe inne mi nie podchodzą.

Ja proszę Pana piję właśnie Coldrex Max Grip, ale natchnołeś mnie, żebym sobie zrobił piwo z miodem... :wink: :mrgreen:

A czy ktoś coś wie na temat projektanta (trza zrobić wnętrze już istniejącego Raga-domku) i ewentualnie ekipy fachowców ( tylko naprawdę fachowcy, bo znam się na rzeczy i łamię kończyny za buble :P ) na terenie Podbeskidzia-Śląska?

jakbyś chciał robić jakaś dekoracje okien (wszystko, karnisze, rolety, firany, itd) to śmiało pisz do mnie :wink:

piłeś ty może już ŚVYTURYS White Baltas? Taki lepszy Paulaner

Nie piłem. Ale jeśli mam być szczery to oprócz bavarskich hefe inne mi nie podchodzą.

Ja proszę Pana piję właśnie Coldrex Max Grip, ale natchnołeś mnie, żebym sobie zrobił piwo z miodem... :wink: :mrgreen:

Spróbuj to litewskie piwo - jest przepyszne :cool: pękło 6 - i poprawnie języka w Firefoxie ma dużo do roboty :lol:

[ Dodano: Pon Lis 09, 2009 5:11 pm ]

No i dzięki Marek za telefon - jesteś zuch! :cool:

piłeś ty może już ŚVYTURYS White Baltas? Taki

Spróbuj to litewskie piwo - jest przepyszne :cool: pękło 6 - i poprawnie języka w Firefoxie ma dużo do roboty :lol:

Radek, a ze zapytam tak ło: kaj żeś to zanabył, bo przeca na Litwę nie posyłasz chyba...