Jump to content

Spoty na Podbeskidziu

Recommended Posts

Koledzy , chcę wyskoczyć  chyba w weekend z Krakowa do Korbielowa . Nie znam drogi przez Kalwarię, Stryszów, Zembrzyce, Lachowice i Jeleśnia.  Czy  tam jest mocno po górkach i ryzyko,że ktoś mnie zastopuje w śniegu ? czy lepiej jechać przez Bielsko ,,Żywiec - może w korkach no i na około?

Wszelkie rady mile widze .

pozdr.

• Replies 13.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Genialny warun dzisiaj Pojechałem sobie Przegibek - Porabka - Wielka Puszcza - Targanice - Kocierska - Kocierz Moszczanicki - Łękawica - Międzybrodzie - Przegibek  

Jak usłyszycie a potem zobaczycie zielonego GF - a to ja.

Posted Images

dzięki ADK  jutro kuknę na mapę.

19 godzin temu, ADK90 napisał:

z KRK na Sułkowice, Suchą, Korbielów

No tak, ale z Suchej trzeba własnie na Lachowice i Jelesnią. Ta droga jest OK?

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jak tam Pany? Śmigacie coś? Zima w pełni ;) ostatnio kilka razy miałem okazję fajnie pośmigać - tej zimy jest tak dużo okazji jak 7 lat temu za moich czasów w Evo kiedy to ostatnim razem była fajna zima :D przez ostatnie 5-6 lat to dosłownie przez kilka momentów się jeździło a tej zimy to już ze 700-800 km po śniegu zrobiłem B)

Ja od 2 miesięcy tylko po śniegu jeżdżę :P

W Norwegii, Noresund.. kilka tygodni temu odsniezalem swojego Sharana którego postawiłem koło domu chyba w listopadzie.. mierzylem wtedy śnieg na dachu i było prawie 110cm, a od tego czasu dosypalo dość sporo ;)

Pawle pewnie że się śmiga :) Ja tu mieszkam, to muszę śmigać ale prawda jest taka, że trzeba jeździć jak sypie śnieg bo drogowcy bardzo dbają o te drogi. Warunków to jazdy było mnóstwo i każdy jaki był zaliczyłem :evil2:

Jeden z przejazdów sobotnich po Krowiarkach. Pokaże kamerę ze środka bo ona chyba najlepiej oddaje efekt jazdy. Niestety defekt tej kamerki jest taki im dłużej nagrywa tym dźwięk jest opóźniony z obrazem. Oglądać w HD.

A tu Przyslop

Śmigałem wtedy z nowo poznanym ziomkiem z EVO V i było genialnie :) Mam dużo filmików z różnych perspektyw z tej zabawy jak i innych i muszę kiedyś zmontować z tego film.

Nie pokazywać filmików osobą mundurowym oraz konfidentom, nie chce problemów. Udostępniam tylko Wam, bracią Forumowym :)

Edited by ADK90
  • Thanks 2
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Cisza w temacie więc może napiszę tu jakiś post ;-) 

Organizuję po raz kolejny wypad na tor - Moto Park Kraków w dniu 24.06.2018 roku.

Koszt udziału w zabawie 300,- zł. Mam jeszcze kilka wolnych miejsc.

Jeździmy w godz. 9.00 - 17.00. Do naszej dyspozycji maty poślizgowe i nowo otwarty odcinek toru off road.

Kilka osób z tego forum jedzie również. 

Zainteresowanych zapraszam na PW.

• Upvote 1
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Panowie pytanie. Czy ktoś się w B-B lub okolicy serwisuje u kogoś rozsądnego i ogarniającego temat subaru ale nie kasuje za znaczek od razu x 2 ??

Mam do roboty prawdopodobnie popychacze zaworowe - nie wiem czy da się to wymienić bez wyciągania silnika ?

Mam namiary na fb na gościa z Wisły (pisz na priv jak coś) u którego będę prawdopodobnie robił kilka rzeczy - polecono mi go na grupie Subaru Podbeskidzie.

• 2 weeks later...