Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Siema.
Mam nadzieje, ze u Was wszystko w porzadeczku :) 
Mam prosbe, podpowie mi ktos gdzie byly robione nasze polary? Potrzebowalbym namiar do tej firmy....
Cii..Juz na metce znalazlem. 
Ale posta dokoncze, aby Was pozdrowic. 
Od 1,5 roku zdradzam Subaru  :D  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo.
Wrocilem do Hondy :)
Od sierpnia 2015 jezdzilem czarnym Type R FN2 a od ponad 2 tygodni jestem najszczesliwszym wlascicielem FK2R. Spelnilem sowje ogromne marzenie o nowym Type R a do tego auto kupilem nowe wiec podwojne marzenie stalo sie rzeczywistoscia :)
Tak z krotka, auto jest MEGA!!!Wyglad, jak dla mnie jest naprawde mega, wewnatrz jest super, a wlasciwosci jezdne to naprawde bajka.... Ale na razie na spokojnie jezdze poniewaz dojezdzdam go sobie :) Aktualnie ok 1400km na blacie.
Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki! To w koncu japonczyk, Honda, wiec bedzie sluzyla/sluzyl No chyba, ze trafilem jakis pechowy egzemplarz, ale gwarancje mam do kona 2019 ktora moge przedluzyc do 2021 tak wiec spokojne lata przede mna

A dodatkowo jak czytam takie artykuly http://m.onet.pl/moto/aktualnosci,tpcxwg to jestem jeszcze bardziej spokojny.

Poza tym, to nie przypadek, ze jest to moj 4 Civic a 5 Honda A tak ogolnie to moje 13 auto ktore jednak jest i bedzie szczesliwe

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aloha Podbeskidzie, wyladowalem dzisiaj forczyslawem w Istebnej i... powiedzmy ze mam male kuku ze sprzeglem i boje sie nim jechac gdziekolwiek ;(( szukam kogos z okolicy, hol, laweta... nie mam pojecia. ktos cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...