Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż widocznie pokolenie się zmieniło ;) Ze starych czasów mało kto się udziela, Marko Rally od czasu do czasu (ostatnio odświeżyłem kontakt na PW), z Meandreamem nie mam kontaktu, Bartolo się włóczy + firma, Adamsolberg świeżo po ślubie, Qba rzadko się udziela chyba na forum, Mark L.A. ciągle w rozjazdach, Raga football amerykański i firmy, z Sąsiadkiem zero kontaktu, z Kornikiem się "widziałem" ostatnio na Fejsie ale też życie zmienił,  itd.  Generalnie ludzie się pożenili, zrobili dzieci, pozmieniali fury i nie ma kto na spoty jeździć :D Chyba tylko w ekipie Śląskiej znajdą się chętni :) z forum Evo też fajna ekipa była chętna ale ja sprzedałem Evo i 3 innych kumpli też  - w zasadzie 2-3 osoby z Evo zostały,

Ja też przez ostatnie 2-3 lata mało się udzielałem, teraz bardziej do zabawy samochodami wracam :D Najwyżej Jurku sami sobie pojeździmy :D

Adaś na wiosne Impreze kupuje :) Dyzio tylko chyba przepadł bez wiesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Dyziem widziałem się jakieś 1,5 roku temu, miał wtedy poważne problemy zdrowotne i siedział w PL zamiast w pracy w DE, w rozmowie wyszło że jak tylko dzieci skończą szkołę to wyprowadzają się na stałe do DE :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że przy takiej ilości osób stanie przy takim mrozie przy ognisku będzie się bida zagrzac. No ale zobaczymy, czy mój pandowoz będzie chciał dziś odpalić hehe.

Juras zabrać trochę drewna? Dużo do samochodu nie zamieszczę ale zawsze coś

 

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez akir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się spotykacie, bo jakoś mi umkło?

tutaj masz wszystko  po 14tej Juras poda co i jak z jutrem spotykamy sie jak zawsze pod Mokate przed Ustroniem a jak byś leciał ze Słowacji  przez Korbielów to w zywcu sie mozemy gdzies umówić i jechac grupą

https://forum.subaru.pl/index.php?/topic/66998-poje%C5%BAd%C5%BCaffki-podbeskidzkie/page-48#entry2546802

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Dyziem widziałem się jakieś 1,5 roku temu, miał wtedy poważne problemy zdrowotne i siedział w PL zamiast w pracy w DE, w rozmowie wyszło że jak tylko dzieci skończą szkołę to wyprowadzają się na stałe do DE :(

Dyzio jest już po operacji serca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi5. W najbliższą Niedziele 15.01 godz: 11:00 gdyby ktoś był chętny dołączyć to spotykamy się w kilka osób na parkingu PCK/Broniewskiego.

 

mapka:

https://www.google.dk/maps/place/Bielsko-Bia%C5%82a+Lipnik/@49.8153606,19.050208,21z/data=!4m5!3m4!1s0x47169f7c8426058b:0x9ad38cdfdf98f2b0!8m2!3d49.8141642!4d19.0495249

 

i podobno ktoś z okolic wybiera się na SJS 20stego stycznia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Dawno tu nic nie pisałem, nawet hasło musiałem odzyskać :) Ostatnio na słowacji miałem przygody i oczywiście subaru się przydało, w tym samym dniu przydało się 2 razy, pierwszy macie poniżej, a drugi zobaczycie jak gwiazda filmiku opublikuje filmik ;) wyciągałem też japończyka, z 4x4, ale jak ktoś kiedyś powiedział "wkładka mięsna" nie ogarnęła, przeceniała możliwości i trzeba było wyciągać ;) Tłumaczyła się że chciała wyprzedzić subaru ale marnie się to skończyło :P Z pozytywnym końcem bo wszyscy wrócili cało do domu ;)

 

 

Temperatura jakieś -14C, odczuwalna z -30C bo mocno wiało, a Pan słowak postanowił swoim golfem TDI pojechać na skróty albo tak go gps poprowadził, bo my tez tak pojechaliśmy 1f609.png;) na szczęscie dla niego. Pierwsza próba wypchania w 4 osoby nic nie dała, a potem macie filmik: https://www.youtube.com/watch?v=lG0dl31uhGk

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Dawno tu nic nie pisałem, nawet hasło musiałem odzyskać :) Ostatnio na słowacji miałem przygody i oczywiście subaru się przydało, w tym samym dniu przydało się 2 razy, pierwszy macie poniżej, a drugi zobaczycie jak gwiazda filmiku opublikuje filmik ;) wyciągałem też japończyka, z 4x4, ale jak ktoś kiedyś powiedział "wkładka mięsna" nie ogarnęła, przeceniała możliwości i trzeba było wyciągać ;) Tłumaczyła się że chciała wyprzedzić subaru ale marnie się to skończyło :P Z pozytywnym końcem bo wszyscy wrócili cało do domu ;)

 

 

Temperatura jakieś -14C, odczuwalna z -30C bo mocno wiało, a Pan słowak postanowił swoim golfem TDI pojechać na skróty albo tak go gps poprowadził, bo my tez tak pojechaliśmy 1f609.png ;) na szczęscie dla niego. Pierwsza próba wypchania w 4 osoby nic nie dała, a potem macie filmik: https://www.youtube.com/watch?v=lG0dl31uhGk

 

Pozdrawiam!

No SHREKU WITOJCIE :) sie dodaj tutaj https://web.facebook.com/groups/217801331718139/  to kontaktu nie stracisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...