Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Na razie coś bardziej dla żony żeby bezpiecznie woziła siebie i dzieciaki - GLA 250 4Matic z pakietem AMG :) a w przyszłym roku będzie kolej na mnie :D

 

 

--------------------------------

 


Panowie, chciałbym w przyszłym roku wprowadzić jakąś regularność spotów ale na zasadzie spędu np. w Skoczowie i jechać sobie wycieczkowo po OS'ach Rajdu Wisły, Barbórki itd W międzyczasie gdzieś jakieś ognicho itd. Coś jaki kiedyś w Wiśle zrobiliśmy że całe rodziny przyjechały. Czy bylibyście za takim rozwiązaniem np. raz w miesiącu? Dojazd ze Śląska chłopaki też mają bardzo łatwy  :) jak dla mnie stanie na parkingu (zloty itp.) to straszna nuda i gdyby nie spotkanie się z ludźmi i wymiana doświadczeń między użytkownikami podobnych samochodów to w ogóle nie widziałbym sensu w takim spotowaniu... Co innego np. przejechać się w 20-30 aut z żonami i z dziećmi kulturalnie po OSach, górach, obejrzenie widoków, zrobienie fotek, ognisko itd. Moim zdaniem to 1000x lepsze spędzenie czasu niż stanie na parkingu :)

Edytowane przez Paweł_P
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie coś bardziej dla żony żeby bezpiecznie woziła siebie i dzieciaki - GLA 250 4Matic z pakietem AMG :) a w przyszłym roku będzie kolej na mnie :D

 

 

--------------------------------

 

 

Panowie, chciałbym w przyszłym roku wprowadzić jakąś regularność spotów ale na zasadzie spędu np. w Skoczowie i jechać sobie wycieczkowo po OS'ach Rajdu Wisły, Barbórki itd W międzyczasie gdzieś jakieś ognicho itd. Coś jaki kiedyś w Wiśle zrobiliśmy że całe rodziny przyjechały. Czy bylibyście za takim rozwiązaniem np. raz w miesiącu? Dojazd ze Śląska chłopaki też mają bardzo łatwy :) jak dla mnie stanie na parkingu (zloty itp.) to straszna nuda i gdyby nie spotkanie się z ludźmi i wymiana doświadczeń między użytkownikami podobnych samochodów to w ogóle nie widziałbym sensu w takim spotowaniu... Co innego np. przejechać się w 20-30 aut z żonami i z dziećmi kulturalnie po OSach, górach, obejrzenie widoków, zrobienie fotek, ognisko itd. Moim zdaniem to 1000x lepsze spędzenie czasu niż stanie na parkingu :)

Teraz już nie ma w ludziach takiego zaangażowania w sprawy Forumowe jak kiedyś i myślę że to nie wypali,a już na pewno nie co miesiąc. Widzisz,! przez parę dni jak jest Twój wpis i nikt nie pociągnął tematu- :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż widocznie pokolenie się zmieniło ;) Ze starych czasów mało kto się udziela, Marko Rally od czasu do czasu (ostatnio odświeżyłem kontakt na PW), z Meandreamem nie mam kontaktu, Bartolo się włóczy + firma, Adamsolberg świeżo po ślubie, Qba rzadko się udziela chyba na forum, Mark L.A. ciągle w rozjazdach, Raga football amerykański i firmy, z Sąsiadkiem zero kontaktu, z Kornikiem się "widziałem" ostatnio na Fejsie ale też życie zmienił,  itd.  Generalnie ludzie się pożenili, zrobili dzieci, pozmieniali fury i nie ma kto na spoty jeździć :D Chyba tylko w ekipie Śląskiej znajdą się chętni :) z forum Evo też fajna ekipa była chętna ale ja sprzedałem Evo i 3 innych kumpli też  - w zasadzie 2-3 osoby z Evo zostały,

Ja też przez ostatnie 2-3 lata mało się udzielałem, teraz bardziej do zabawy samochodami wracam :D Najwyżej Jurku sami sobie pojeździmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze żyję ;)

Na spotkania co miesiąc czy to ze staniem na parkingu czy bezcelowym jeżdżeniem w grupie nie ma szans.

Ale na grubsze eventy typu ZJS czy kilka razy w roku wyjazd na Wyrazów zawsze jestem chętny. Letni spot w górach sprzed lat zorganizowany przez Kubę też dobrze wspominam i chętnie bym powtórzył. I myślę że takich jak ja kilku(nastu) zawsze się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Letni spot w górach sprzed lat zorganizowany przez Kubę też dobrze wspominam i chętnie bym powtórzył. I myślę że takich jak ja kilku(nastu) zawsze się znajdzie.

....bardzo mi się spodobał taki pomysł,spot w górach np.taki wyjazd do Zakopanego czy okolic z noclegiem,ja bym się pisał z małżonką :) ,można by spróbować to powtórzyć jeśli byliby chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki,

Chce sie w Nowy Rok wybrac na sanki z synkiem gdzies w Beskidy, tylko jak juz mam jechac to tak zeby nie tylko dziecko mialo frajde ze sniegu ;)

Gdzie mam sie wybrac, aby zobaczyc snieg rowniez na ulicach?

Na sanki na Kubalonkę,a śnieg powinien być w Istebnej - podjedź w stronę Stecówki. Ale dzisiaj odradzam -tłumy. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam starych forumowiczów i nowych z Podbezkidzia, widzę że faktycznie dużo nowych osób się pojawiło i garstka tylko starej ekipy została :P ale dzielnie się trzymacie. Ja mogę się zaliczyć do tych co wypadli z tematu i dawno się nie udzielała na forum tutaj, ale to tylko z względu na to że mnie tam nie ma w tych naszych pięknych stronach i musiałem znowu wyjechać za pracą za granicę :( nie oznacza to że nie śledzę i nie czytam waszego forum :P

Cały czas jestem wierny Subaru i tylko po sprzedaży mojego białego jdm-a wrx naszła mnie chęć na auto tylnio napędowe, ale szybko mi przeszło, wróciłem do Imprezy i to najlepszy pomysł :D  Z tymi waszymi spotami fajnie by było jak by organizowana była co mięsiąc taka wyprawa gdzieś przez góry lub odcinki rajdu Barbórki czy Wisły zakończone ognichem czy pizzą żeby podtrzymywać tradycje spotów, a robić je co miesiąc i jeśli ktoś nie może to przyjedzie w następny, fajny pomysł ma Paweł_P ;)  Szkoda że mnie tam nie ma na pewno pomógł bym to organizować, brakuje mi tutaj takich rzeczy :(  coraz częściej myślę o powrocie znowu do Polski i staram się namówić żonę do tego :rolleyes:  Mam nadzieję że dacie rade i jak wrócę to będę mógł w końcu wpaść swoją Subarką :D  trochę się rozpisałem, tak mnie naszło dzisiaj... Szczęśliwego nowego roku wam życzę i niech wasze Subarki i nie tylko latają bez problemów.

 

Pozdrowienia Yellow ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Jako nowy uzytkownik subaru, mam pytanie. Jaki serwis polecacie w Bielsku ;) ? Mam do wymiany rozrząd + pompa wody. silnik 2.0 ej20f 150km

Jakiego kosztu moge sie spodziewac przy takiej zabawie ?

 

piszcie na PW oczywiscie :)

Edytowane przez LosBesos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...