Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Irku wiem że nie jest łatwo jak się jest zmuszony do sprzedaży, ale jak chcemy sprzedać żeby kupić kolejne subaru to trzeba się cieszyć.

 

06.11.2016 jest jubileuszowy 50 już spot JCP - wybiera się ktoś.? - szczegóły na profilu Jcp. Zapraszam bo 11 listopada spotkania Subarowego nie będzie bo Wiesiek ma wyjazd, a chyba nikt inny nie podejmie się organizacji naszego Spota.!

 

Przy okazji ogłoszenie-VIII ZSJ odbędzie się! termin i szczegóły będą podane, proszę śledzić temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - zapraszam na ten parking co ostatnio w dniu 6 listopada 2016 na godz. 13.00 - jeden z pucharów czeka na najładniejsze Subaru 50-tego Spotkania Japan Cars Podbeskidzie. Do zdobycia kilka fajnych nagród od sponsorów. Tydzień później jedziemy 35 osobową grupą JCP na Podhale do Zakopanego więc będzie mały problem aby spotkać się w kolejny weekend. Zapraszam w niedziele 6 listopada w sektor Subaru  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie ma ktoś namiar na jakiegoś fajnego blacharza/lakiernika w Bielsku lub okolicach?Potrzebuje zrobić pare rzeczy,a terminy i chęci u większości wyglądają gorzej niż w polskiej służbie zdrowia.Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Gdzie przeważnie robicie spoty? Ja co prawda mieszkam w Jabłonce ale np. do Żywca przez Słowację wcale daleko nie mam, więc w te rejony chętnie się wypuszczę.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie!

Z "subarowych" to zrobiłem sobie prezent w postaci szpery z LGT w tylnym dyfrze. Kurcze, różnica na śliskim zauważalna i powodująca nieustanny uśmiech kierownika...

Napisz coś więcej na ten temat. Jaka szpera i to co mnie interesuje, to jak się sprawdza w codziennym użytku, bo słyszałem, że delikatnie mówiąc nie pomaga...

oprócz tego jak się auto zachowuje na śliskim?

Nie mam wiedzy na ten temat, więc pytam gdzie się da :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisz coś więcej na ten temat. Jaka szpera

 

 

to jest szpera z JDM Legacy GTB (TwinTurbo)
 

To akurat Szymon wie lepiej niż ja :-)Sądzę, że będzie podobna jak w GT, na pewno wiskotyczna. Z tego, co znalazłem, GT ma szperę na poziomie ~3-4 kg (czyli 30-40 Nm). Nie jest to dużo, ale zauważalne.

 

 

jak się sprawdza w codziennym użytku

Na asfalcie różnicy nie czuję...

 

 

słyszałem, że delikatnie mówiąc nie pomaga...
 

Na przyczepnym pewnie nie, ale nie sądzę, żeby przeszkadzała ;-)

 

 

jak się auto zachowuje na śliskim

Dla mnie różnica odczuwalna na plus. Auto lepiej się zbiera, łatwiej wprowadzić w poślizg i zdecydowanie łatwiej w tym poślizgu kontrolować. Obawiałem się nie poczuję różnicy, a jednak testy przyjemne.

 

No chyba, że to efekt placebo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...