Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

I jak tu na takiego spota jechać srebrnym foresterem?
 

Ja też się zastanawiałem, czy jechać swoim Legacy. Wstyd mi za tylne nadkola... :( 
Ale teraz żałuję, bo przecież tam się jedzie spotkać pozytywnych ludzi, którzy kochają Subarki mimo ich bolączek i niedociągnięć. 
Podejrzewam, że można poznać sympatyczne osoby. :) 
Następnym razem, chce się zameldować mimo wszystko.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...panowie bug wrx z tego zdjęcia jest do sprzedania,autko kiedyś moje dzisiaj mojego kuzyna,niestety sytuacja życiowa go zmusiła go sprzedaży,więc jeśli jest ktoś chętny mogę podesłać nr.tel

post-8433-0-90809500-1476730096_thumb.jpg

post-8433-0-63157000-1476730154_thumb.jpg

post-8433-0-14311100-1476730291_thumb.jpg

Edytowane przez irektob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...panowie bug wrx z tego zdjęcia jest do sprzedania,autko kiedyś moje dzisiaj mojego kuzyna,niestety sytuacja życiowa go zmusiła go sprzedaży,więc jeśli jest ktoś chętny mogę podesłać nr.tel

 

 

Piękny bug i "burzy" odpowiednio  :rolleyes: 

 

c4Pb18F.jpg

 

bl0MeKB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc i czolem :)

Dawno mnie nie bylo duzo spraw zwiazanych ze zmiana miejsca zamieszkania ......wrocilem do Polski:) i zaczynam jezdzic moim Bugiem na codzien i zaczynaja sie problemy z pompa wspomagania wiecie moze gdzie podjechac zeby ktos to ogarna regenracja czy czos bo nowa to jakis kosmos!

 

Dzieki i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc i czolem :)

Dawno mnie nie bylo duzo spraw zwiazanych ze zmiana miejsca zamieszkania ......wrocilem do Polski:) i zaczynam jezdzic moim Bugiem na codzien i zaczynaja sie problemy z pompa wspomagania wiecie moze gdzie podjechac zeby ktos to ogarna regenracja czy czos bo nowa to jakis kosmos!

 

Dzieki i do zobaczenia

Witam, faktycznie dawno, z tym wyciem pompy można długo jeździć -tttm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Szukam dobrego duszka z Bielska lub okolic do którego mógłbym w weekend podjechać i pożyczyć kabli wysokiego napięcia na 5 minut. Forek zaczął mi dławić się przy przyspieszanie zarówno na LPG jak i Pb. Byłem w a sprawdzaniu błędów i nic nie ma. Mechanik poradził zamienić cewke, kable na początek. Nie chce metoda prób i błędów kupować po kolei części, wolał bym od kogoś pożyczyć, zmontować i przejechać się. Jak zadziała wtedy kupię.

Za pomoc oferuje 4, 6 pak wybranego piwa.

Mam silnik 2.0 sohc 125KM.

Wszytko sam poprzekladam więc nikt się nie pobrudzi

Pozdrawiam

Z

Edytowane przez zbyszekm80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

...panowie bug wrx z tego zdjęcia jest do sprzedania,autko kiedyś moje dzisiaj mojego kuzyna,niestety sytuacja życiowa go zmusiła go sprzedaży,więc jeśli jest ktoś chętny mogę podesłać nr.tel

temat nieaktualny :) autko nadal zostaje w rodzinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...panowie bug wrx z tego zdjęcia jest do sprzedania,autko kiedyś moje dzisiaj mojego kuzyna,niestety sytuacja życiowa go zmusiła go sprzedaży,więc jeśli jest ktoś chętny mogę podesłać nr.tel

temat nieaktualny :) autko nadal zostaje w rodzinie
Właściciel płakał jak sprzedawał - dobrze że tego nie musiał twój kuzyn doświadczać. Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras nie śmiej się... pamiętam jak mnie i mojej żonie łezka się kręciła w oku jak kuzyn odjeżdżał z placu,i w tym wszystkim jedynym pocieszeniem był fakt że będę miał go na oku,teraz i mnie było żal że musi go sprzedać(w aucie sie nie mieszka)ale jego samochód i jego decyzja -na szczęście cos tam na razie wykombinował i nie sprzedaje,autko naprawdę zadbane w dobrych rękach jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...