Jump to content

Spoty na Podbeskidziu

Recommended Posts

No tragedia!!! w ciężkim stanie z obrażeniami głowy. "Podobno"  wystrzał opony ktoś pisał ze zauważył ze przy tesco miał bardzo mało powietrza nie wiem czy w jednym kole czy w kołach. Tez Życze mu powrotu do zdrowia :(

Aktualizaja!!! Zatarło się łożysko w kole ktore go zblokowało info od Sylwii z JC

Codo Krajewskiego to zakładałem u niego instalację do mojej Imprezy rok temu bo słyszałem o nim dużo pozytywnych opinii. W moim przypadku niby cała operacja, strojenie i serwisowanie były poprawne ale mają pecha do mojego auta. Najpierw tuż po założeniu zaczęła trzeszczeć butla we wnęce na koło. Byłem na poprawkę. chłopaki podłożyli gumowe kawałki węży ale dalej była kicha. W efekcie sam musiałem poluzować i podnieść butlę żeby dokładnie ułożyć podkład pod butlę. Następnie problem z dokładnością wskaźnika poziomu gazu (problem nieusunięty). Po pierwszym przeglądzie po 10000km wyciek płynu chłodniczego (sam wymieniłem kolanko i podokręcałem luźne opaski na przewodach). Po kolejnym przeglądzie wymienione filtry gazu dotykały ściany grodziowej i w kabinie był dźwięk stukania jak by panewka padła. Niby losowe sprawy które rozumiem bo też pracuje w zawodzie ale nie mam czasu na poprawki.

Nie wiem jak u niego z montażem ale ma pojecie o ustawieniu kompa od gazu 100zł to kosztuje wycieczka z laptopem na cieszyn tam i z powrotem i nie to auto

Edited by kubabb
  • Replies 13.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Genialny warun dzisiaj Pojechałem sobie Przegibek - Porabka - Wielka Puszcza - Targanice - Kocierska - Kocierz Moszczanicki - Łękawica - Międzybrodzie - Przegibek  

Jak usłyszycie a potem zobaczycie zielonego GF - a to ja.

Posted Images

Jechałem zaraz za nim i w pewnym momencie zauważyłem siwy dym spod tylnego prawego koła, wtedy zaczął sie poślizg niestety nie udało mu się opanować pojazdu w dodatku przy uderzeniu w drzewo wyrwało mu oba koła w tym jedno trafiło moje Subaru i jeszcze przeleciało na przeciwległy pas ruchu, zaraz z chłopakami zjechaliśmy ja zabezpieczyłem auto a oni szybko pobiegli wyciągać poszkodowanych.
Chłopak miał ciężkie obrażenia głowy z dziewczyną lepiej, dziś dowiedziałem się że stan chłopaka sie ustabilizował i podobno przebywa w Krakowie
Zdrowia jeszcze raz zdrowia

Niestety okazało się że został jednak w B-B, ponoć stan krytyczny i jest w śpiączce, chłopaki pisali że mózg nie działa :( jasna cholera do dupy jest taka bezsilność...

Zatarło się łożysko w kole ktore go zblokował

no w sumie dupa jest lżejsza ,ale masakra żeby zablokowało na szpan... :mellow:

miałem taką sytuacje w robocie, Mondeło w którym tarcza była za blisko zacisku. Kombinowalismy jakim cudem skrzywiło sie jarzmo.... a okazało sie że łożysko było wadliwe.

Nie rozbił sie ale był strach. Auto było sterowne, nie zablokowało na szpan. Ale z kolei było na przednim kole, więc masa pchała...

niestotne, pożyczcie im zdrowia od Silesian! :o

Jechałem zaraz za nim i w pewnym momencie zauważyłem siwy dym spod tylnego prawego koła, wtedy zaczął sie poślizg niestety nie udało mu się opanować pojazdu w dodatku przy uderzeniu w drzewo wyrwało mu oba koła w tym jedno trafiło moje Subaru i jeszcze przeleciało na przeciwległy pas ruchu, zaraz z chłopakami zjechaliśmy ja zabezpieczyłem auto a oni szybko pobiegli wyciągać poszkodowanych.

Chłopak miał ciężkie obrażenia głowy z dziewczyną lepiej, dziś dowiedziałem się że stan chłopaka sie ustabilizował i podobno przebywa w Krakowie

Zdrowia jeszcze raz zdrowia

http://www.nasygnale.bielsko.biala.pl/aktualnosci/33116/powazny-wypadek-na-s52-foto

o cholera, :o  tak myślałem czy to nie bedzie czasem ameryclipse spyder i jednak! Aż mnie ciary przeszły jak zobaczyłem słupki.....

cholerny szpetny wypust amerykańskiego oddziału, nigdy nie pałalem zbytnią symapatią do 3G i po tym stanowczo sie to nie zmieni...

oby z tego wyszli :clapping:

Ehh masakra jaki niefart, szkoda gadać... :/ [*]

Panowie z innej beczki: przyszła pierwsza rzecz do ogarnięcia w aucie której chyba sam się nie podejmę... Poratujcie proszę na PW jakimiś sensownymi kontaktami gdzie w okolicy mógłbym bez obaw powierzyć moją babcinkę na wymianę UPG... Z góry dzięki.

wybiera się ktoś do Wisły jutro na rozpoczęcie rajdu Wisły

wybiera się ktoś do Wisły jutro na rozpoczęcie rajdu Wisły

Oczywiście - Klub Subaru Podbeskidzie - Irek masz Subaru więc możesz dołączyć - grupa zamknięta zrzesza tylko ich właścicieli - czas żeby Podbeskidzie wreszcie się ruszyło :D  zadzwoń do mnie  ;)

Ja bym sie wybral w sobote, tylko podpowiedzcie mi gdzie najlepiej podjechac, zeby bylo ciekawie, a zeby duzo sie nie nachodzic, bo bede z malym dzieckiem.

Jakby ktos wrzucil konkretna lokalizacje to bylbym wdzieczny.

https://www.olx.pl/oferta/subaru-forester-2-0-4x4-2000r5-biegkomszkladachklimabselekkraj-iwlfvatzamian-CID5-IDhhF1D.html#f9bbb22f99 panowie czy ktoś zna może tego fora ?? potrzebuję się na jakiś czas przesiąść do automatu ze względu na zdrowie.

Dziwi mnie fakt mocy opisywanej przez sprzedawcę. Czyżby nie turbo ?? Ktoś coś może wie ?

Zapraszam na niedzielny spot grupę Subaru Podbeskidzie - spotykamy się 02.10.2016 o godz. 14.00 w Bielsku-Białej na parkingu przy PKP Bielsko-Biała Lipnik - nowo powstały parking przy skrzyżowaniu ul. Broniewskiego z ul. PCK obok ronda - łatwo trafić :-) 

satyr_bb przejezdzam czasem kolo niego, ogolnie gosciu zajmuje sie handlem samochodami, a w robocie kumpel mi mowil(mieszka niedaleko) ze on raczej nie nalezy do najuczciwszych.

satyr_bb przejezdzam czasem kolo niego, ogolnie gosciu zajmuje sie handlem samochodami, a w robocie kumpel mi mowil(mieszka niedaleko) ze on raczej nie nalezy do najuczciwszych.

dzięki Papug - tak coś czułem ten opis jakiś dziwny jest.