Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

No i Matrix osobiście ogarniał 90% spraw związanych z moim autem, może potwierdzić że nie było oszczędności, wszystko robione na oryginalnych częściach itd.

Korzystając z okazji wielkie dzięki za całą pomoc w serwisowaniu, z kolejnym autem też będę jeździł do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj Subaryci z Podbeskidzia.

Żonka pojechała do Wisły i potrzebuje wsparcia a postaci polecenia gazownika bo coś na podtlenku LPG nie ciągnie.

Proszę o poważne propozycje :)

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pisałem już w odpowiednim dziale, ale pozwolę sobie i tutaj, u sąsiadów ;) Mianowicie brat znalazł takie to ogłoszenia: http://allegro.pl/subaru-legacy-2-0-diesel-i6432564404.html

Sprzedawca z Bielska, zna ktoś może temat? Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bielsko-Biała. Zygmunt Krajewski- 601847876

Ja bym tu nie jechał ;), są zdecydowanie lepsi na Bielsku. Tam wybuchowo buwa ;)

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

 

Ja piszę swoją opinię i znam kilka osób, które są też zadowolone z niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codo Krajewskiego to zakładałem u niego instalację do mojej Imprezy rok temu bo słyszałem o nim dużo pozytywnych opinii. W moim przypadku niby cała operacja, strojenie i serwisowanie były poprawne ale mają pecha do mojego auta. Najpierw tuż po założeniu zaczęła trzeszczeć butla we wnęce na koło. Byłem na poprawkę. chłopaki podłożyli gumowe kawałki węży ale dalej była kicha. W efekcie sam musiałem poluzować i podnieść butlę żeby dokładnie ułożyć podkład pod butlę. Następnie problem z dokładnością wskaźnika poziomu gazu (problem nieusunięty). Po pierwszym przeglądzie po 10000km wyciek płynu chłodniczego (sam wymieniłem kolanko i podokręcałem luźne opaski na przewodach). Po kolejnym przeglądzie wymienione filtry gazu dotykały ściany grodziowej i w kabinie był dźwięk stukania jak by panewka padła. Niby losowe sprawy które rozumiem bo też pracuje w zawodzie ale nie mam czasu na poprawki.

Edytowane przez MATRIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2016 roku - w najbliższą niedzielę - o godz. 13.00 w Bielsku-Białej na parkingu Tesco przy ul. Warszawskiej odbędzie się spot JCP.


W planach ...zapewne ostatnie w tym roku ognisko, które odbędzie się w Jaworzu. Serdecznie zapraszam  :) 


Mamy okazję ponownie się spotkać. W ubiegłym miesiącu było sporo Subaru - dziękuję wszystkim za wspólną zabawę   ;) 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W dniu 11.09.2016 roku - w najbliższą niedzielę - o godz. 13.00 w Bielsku-Białej na parkingu Tesco przy ul. Warszawskiej odbędzie się spot JCP.

..ja Wiesiu wpadnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...