Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj na spocie JCP - było 16 subar, dużo nowych kierowników.! trza by się zacząć regularnie spotykać Sipowcy.!

 

Dokładnie  :) dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie  :) Subaru Impreza od virek1 załapała się na wyróżnienie - najładniejszego samochodu 47 spotu JCP  :)  Gratulacje  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak to ten czarny Hawk wrx to też był moim faworytem

Dokładnie to ten został wyróżniony - teraz to już takich ze świeczką trzeba szukać :) a kto szukał ten wie ;)

Dlatego ja swoich subar nie zmieniam,LGT mam szósty rok a żonka białasa trzeci.!

 

post-3110-0-09848600-1470672998_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie weźmie Nas forumowiczów z Podbeskidzia za "ryj" i nie zajmie się organizacją cyklicznych spotkań to za chwilę nie będziemy się znać.!!

 

 

Jeżeli jako bilet wstępu na spot będzie Subaru to mogę się tego podjąć  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z doświadczenia śląskiego wiem, że tu nie trzeba dużo: dobra, najlepiej stała miejscówka, chęci i hasło. Im bardziej zaawansowane eventy tym trudniej zebrac ekipę, a najwięcej ludzi przyjeżdża na spoty spontaniczne w najmniej dogodnych terminach. Tu przykład: 4 razy pod rząd zrobiliśmy spota w Wigilię. I czasami miejsc brakuje na parkingu. Założenie jest takie, że wpadamy na chwile, godzinka, może dwie. Ludzie wpadają, uściski, pogawędki, pierniczki nawet ktoś przywiózł, fotka grupowa i do domu na karpia :)

 

Na Podbeskidzie już mi nie jest tak po drodze jak kiedyś, gdy studiowałem w BB. Ale życzę licznych i udanych spotów ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy, czas na zmiany i dlatego moje Evo idzie na sell :)

http://otomoto.pl/oferta/mitsubishi-lancer-evolution-evo-8-eu-375-km-510-nm-bezwypadkowe-bardzo-zadbany-ID6yv6BW.html#0fe6f6677d

 

Będę wdzięczny za jakieś info jakby ktoś poszukiwał Evo ;) z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy, czas na zmiany i dlatego moje Evo idzie na sell :)

http://otomoto.pl/oferta/mitsubishi-lancer-evolution-evo-8-eu-375-km-510-nm-bezwypadkowe-bardzo-zadbany-ID6yv6BW.html#0fe6f6677d

 

Będę wdzięczny za jakieś info jakby ktoś poszukiwał Evo ;) z góry dzięki.

STI MY 11 czy MY 15. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...