Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Faaajnie było narobić trochę hałasu. Łutututututuł ! :D No i uśmiechnięte mordeczki Państwa Młodych wynagrodziły cały trud związany z dojazdem na miejsce. Ulewa całą drogę, twardo, głośno, prawie 4h jazdy.

 

Swoją drogą tam i nazot zrobiłem 400km. Wyszło mi 11,4 l/100km. Nawet eko te 350KM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faaajnie było narobić trochę hałasu. Łutututututuł ! :D No i uśmiechnięte mordeczki Państwa Młodych wynagrodziły cały trud związany z dojazdem na miejsce. Ulewa całą drogę, twardo, głośno, prawie 4h jazdy.

 

Swoją drogą tam i nazot zrobiłem 400km. Wyszło mi 11,4 l/100km. Nawet eko te 350KM :P

Potwierdzam dojechać przez kolarzy było b.trudno,wyjechaliśmy 5 godz.przed ślubem a dojechaliśmy 5 minut przed "amen"!! w korkach stałem z dwie godziny , żadnych wyznaczonych odjazdów .! Marek z już żoną byli b.zadowoleni że z Tomkiem przyjechaliśmy,( osobiście myślałem że nas więcej będzie) Teraz dopiero wróciliśmy z wyjazdu bo jak nie mieliśmy z sobą dzieci to wykorzystaliśmy sytuację żeby sobie zrobić wycieczkę. Odwiedziliśmy sobie sławne patelnie na Krowiarkach i Przysłupie.Nocowaliśmy w Zawoji z zamiarem pójścia rano z Krowiarek na Babią Górę ale tak lało łokropnie że zrezygnowałem,zaliczyłem jeszcze Przegibek.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety pogoda w weekend w Zawoi nie rozpieszczała cały czas padało dość mocno. I jak wrażenia po patelniach? Przysłop trochę dziurawy chłopaki go co roku łatają zamiast wylać nowy dywanik :facepalm: Krowiarki za to są świetne utrzymane i w zimę obie miejscówki dają niesamowitą frajdę z jazdy :)

 

Wrzucę na tę deszczową aurę kilka filmików z tych patelń :)

 

 

 

 

I filmiki z muzyką blitza

 

 

 

 

Kocham te moje góry :wub:

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ten weekend raczej nie da rady bo za mało osób póki co, następny jest już zajęty, więc albo w tygodniu albo weekend 13/14 sierpień. Wszystko zależy od tego czy będzie wszystkim pasowało w tygodniu czy koniecznie w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 07.08.2016 roku - w najbliższą niedzielę - o godz. 13.00 w Bielsku-Białej na parkingu Tesco przy ul. Warszawskiej odbędzie się spot JCP.

W planach ognisko, które odbędzie się w Jaworzu. Serdecznie zapraszam :) Mamy okazję się spotkać. W ubiegłym miesiącu było tylko jedno Subaru na spocie. 

Nie wiem czy ktoś zauważył ale Spoty na Podbeskidziu już całkowicie poszły w niepamięć. Może wreszcie się ruszycie z domów  ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem czy ktoś zauważył ale Spoty na Podbeskidziu już całkowicie poszły w niepamięć. Może wreszcie się ruszycie z domów

 

Właśnie !!! potrzebna osoba do poprowadzenia tych spotkań !!! kiedyś próbowałem organizować Kwartalne spotkania ale nie wyszło !! ja zostaję tylko przy organizacji ZSJ-tów i spotkań z rajdowym Mistrzem Europy, myślę że Wiesiek pociągnie spotkania 11 listopada a resztę niech ktoś inny poprowadzi,zorganizuje - bo upadek naszej grupy SUBAROWEJ już jest WIELKI !!!

 

Mamy okazję się spotkać. W ubiegłym miesiącu było tylko jedno Subaru na spocie.

Też dawno nie byłem i znowu nie dam rady ale się poprawię !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że spoty nie odbywają się w porannych godzinach. Można by wpaść pogadać, pooglądać projekty a po południu jeszcze znaleźć czas na wypad z rodziną w plener. Niestety nie każda żona ma zajawkę moto ( zazdroszczę Wieśkowi ;) ) a spot o 13 wymaga podporządkowaniu prawie całego dnia pod spot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...