Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Także wielkie podziękowania dla Jurasa, który tradycyjnie wziął na swoje bary organizację spot-a.

Pozdrowienia przede wszystkim dla MISTRZA oraz dla wszystkich nowo poznanych i dla starych "pysków".

 

 

 

 

O co chodzi z zaproszeniem na ślub?

 

16 Lipca o 14:30 zawieram sakrament małżeństwa w Dobrej k. Limanowej i w związku z tym chciałbym żeby w tym dniu nie zabrakło również Was w Waszych Subarakach. W tym dniu przypada tam odpust więc hałas jak najbardziej wskazany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Menadżer Kajta prosił aby osoby robiące zdjęcia na spocie wysłała je na adres media@kajto.pl.

 

Kto ma jakieś fotki ze spota z Kajto proszony jest o wysłanie ich na powyższy adres. Ja już swoje wysyłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azmadan - wszystkiego najlepszego.!

A co, pochwalę się:

WhatsApp-Image-20160430.jpg

Też się pochwałę i przy okazji powiem Wam że warto zakładać parapety do naszych samochodów,! dlaczego - bo to zdjęcie z dedykacją zostawiłem po spocie na locie z tyłu i spadło dopiero po dwóch kilometrach ( taki był docisk) ;-)

 

post-3110-0-22894800-1462461068_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mamy na naszym kochanym Podbeskidziu lub w niedalekiej odległości jakiegoś magika od regeneracji magli / pomp wspomagania?

 

Baaaardzo bym prosił o jakieś PW z namiarami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, z lekkim poślizgiem, gdyż "zarobiony jestem" kilka zdjęć ze spota :)

attachicon.gifIMG_0183.jpgattachicon.gifIMG_0186.jpgattachicon.gifIMG_0188.jpgattachicon.gifIMG_0189.jpgattachicon.gifIMG_0193.jpgattachicon.gifIMG_0198.jpgattachicon.gifIMG_0204.jpgattachicon.gifIMG_0207.jpgattachicon.gifIMG_0213.jpgattachicon.gifIMG_0214.jpg

Widzę że okolica zacna, w sam raz na pobujanie się po terenie. Gdzie to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...