Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

1- Juras

2- Ange ou Demon

3. Street Racer

​4. moniss

​5. Melanż

6. Pawel

7. romin1

8. Rafi

9. ADK90 na 70 %

10. Tomasz_555

11. Markus

12. matrix

13. Roque

14. Piotrecki80

15. Niemczyk (WRX)

16. MaciejM (GT)

17. Sławek S

18. Rafał K. ?

19. endriuy666

20. luk_ (bez auta bo się trochę zepsuło..)

21. Crazy_Ivan

22. Krzysztof0430

23. F1focca30


24. Maly STi


25. Zdzisek


26. Szemek


27. Gabryś


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie godziny później.!

 

post-3110-0-13467100-1461965833_thumb.jpg

 

Dzięki Dziewczynki że przyjechałyście tak licznie ;-) było 21 subar i pięciu forumowiczów przyjechało nie Subaru.

Moim skromnym zdaniem b.b.udane popołudnie. Z Kajto może spotkamy się znowu w sezonie zimowym na VIII Zsj-cie a na pewno za rok.!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie godziny później.!

 

attachicon.gifDSC_2149.JPG

 

Dzięki Dziewczynki że przyjechałyście tak licznie ;-) było 21 subar i pięciu forumowiczów przyjechało nie Subaru.

Moim skromnym zdaniem b.b.udane popołudnie. Z Kajto może spotkamy się znowu w sezonie zimowym na VIII Zsj-cie a na pewno za rok.!

Pięknie!

 

 

Wysłane z mojego Honor 7.

Edytowane przez akir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Juras K świetny spot w dobrej miejscówce organizacja 6+ :) Kajto widać był zaskoczony tak licznym przybyciem Forum Subaru bo jak wspomniał na początku miał Nas opuścić wcześniej a chyba był do końca :D Dzięki wszystkim za spotkanie :)

 

Focisze ode mnie https://picasaweb.google.com/115966049184064406779/6279099784002927201 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z rana na miejscówce i powiem że jestem z Was dumny, nie znalazłem żadnych śmieci.!czyściutko i ani śladu naszej obecności.

DZIĘKUJĘ Bogu za super pogodę ( jeszcze parę dni wcześniej był śnieg i mróz) dziękuję Kubiebb, Kubie25,prezesom z JCP,Wójtowi Gminy i mojemu Sołtysowi za goszczenie Nas, Markusowi za zaproszenie Forum Subaru na ich ślub i wszystkim zaangażowanym w spota i w sprzątanie.! DZIĘKUJĘ JURAS

Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z rana na miejscówce i powiem że jestem z Was dumny, nie znalazłem żadnych śmieci.!czyściutko i ani śladu naszej obecności.

DZIĘKUJĘ Bogu za super pogodę ( jeszcze parę dni wcześniej był śnieg i mróz) dziękuję Kubiebb, Kubie25,prezesom z JCP,Wójtowi Gminy i mojemu Sołtysowi za goszczenie Nas, Markusowi za zaproszenie Forum Subaru na ich ślub i wszystkim zaangażowanym w spota i w sprzątanie.! DZIĘKUJĘ JURAS

O co chodzi z zaproszeniem na ślub?

 

Wysłane z mojego Honor 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne spotkanie. Dzięki dla Jurasa za organizację na najwyższym poziomie. Jak już ktoś napisał zadbano o wszystko począwszy od fajnej miejscówki po ognisko i warunki do konsumpcji. Dzięki wszystkim za frekfencje i perzede wszystkim wielkie dzięki dla MISTRZA za znalezienie czasu co zważywszy na napięty sezon zapewne nie było łatwe. Mam nadzieję, że do następnego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo dziękuję za spotkanie. Juras - organizacja na światowym poziomie, dzięki, że podejmujesz się takich akcji !!! :)

 

Przepraszam też za spóźnienie - robiłem co mogłem żeby dojechać na czas. :(

 

A wracając prawie zaliczyłem "watersplash" :P Tak to jest jak się jedzie bez pilota, zamiast w prawo było w lewo :P

 

Mam kilka fotek, wrzucę jak ogarnę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że choć na chwilę udało się wpaść na spota, niestety potem musieliśmy jechać na zawody. No i niestety nie było okazji do pogadania, czego mi brakowało. Nadrobię następnym razem.

Dzięki Juras za świetną organizację, mam nadzieję, że prezent Ci się podoba  ;)

Pozdrawiam wszystkich, miło było Was widzieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...