Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim, którzy dotarli na sobotni spot i za wspólnie spędzone chwile  :) oraz za niedzielny wypad na tor w gronie prawie samych forumowych Subaru Imprez  :)

 

Poniżej wyniki przejazdów - klasyfikacja końcowa I Super Sprintu na torze w Wyrazowie z naszym udziałem:
1. Martinez Martino - Subaru Impreza Sti - 1:48:42 
2. Irek Wanios - Subaru Impreza Sti - 1:53:58
3. Maciej Maciejowski - Subaru Impreza GT - 1:54:57
4. Damian Pawlukiewicz - Subaru Impreza GT - 1:56:80
5. Piotr Niemczyk - Subaru Impreza WRX - 1:58:44
6. Darek Pawela - Subaru Impreza GT - 1:58:64 
7. Marcin Piotrowski - Audi TT Quattro - 1:59:80
8. Łukasz Pinkosz - Subaru Impreza GT - 1:59:86
9. Jakub Kuc - Subaru Impreza - 2:00:32
10. Marcin Bajbuła - Honda Prelude - 2:12:36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!
Dawno się nie odzywałem na forum :) 

Ale jest okazja. Zaraziłem plejadami nową osobę z B-B. Znaleźliśmy ciekawy okaz Imprezy z forum i przywieźliśmy ją w poniedziałek. Pacjent- Impreza 2.0 n/a 2006 rok EU 160 KM w nadwoziu kombi z ładnym połączeniem czarnego koloru ze złotymi 17". Świniacze na lusterkach są więc będzie machał ;) Przedstawi się w wątku jak przejeździ resztę pieniędzy bo rozstać się z autem nie chce i pewnie gdzieś dalej krąży z uśmiechem na twarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacny spocik i fajne foty/film melanż :) Chyba wreszcie sie musze wybrać na jakiś zlocik JCP i poznać szanowną brać forumową z Podbeskidzia ;)

 

Pany a czy sądzicie że jest jakikolwiek sens pojeżdżenia wolnym ssakiem na takiej miejscówce na suchym?

 

Wiadomo że nie ma sie czym odpychać ani upalać, ale jakoś to tam skręca lepiej niż matizy i inne fabie i mimo braku mocy kusi mnie żeby coś sie pouczyć w bezpiecznych warunkach. Tylko nie wiem czy bez śniegu nie będzie więcej krzywdy dla auta niż nauki dla mnie... Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pany a czy sądzicie że jest jakikolwiek sens pojeżdżenia wolnym ssakiem na takiej miejscówce na suchym? Wiadomo że nie ma sie czym odpychać ani upalać, ale jakoś to tam skręca lepiej niż matizy i inne fabie i mimo braku mocy kusi mnie żeby coś sie pouczyć w bezpiecznych warunkach. Tylko nie wiem czy bez śniegu nie będzie więcej krzywdy dla auta niż nauki dla mnie... Co sądzicie?

Ja przyjeżdżam na Wyrazów jako jeden z nielicznych (a czasami jedyny) wolnossakiem i świetnie się bawię. Osobiście zapraszam. Każdym autem można się pobawić, a przede wszystkim podszkolić. Jak poznasz dobrze samochód i jego możliwości to zobaczysz, że ta "ogromna przepaść" do WRX, STi czy Evo wcale nie jest taka duża. Szczególnie na tak krótkim torze jak Wyrazów. Tutaj bardziej liczy się technika i umiejętność wykorzystania samochodu aniżeli posiadana moc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacny spocik i fajne foty/film melanż :) Chyba wreszcie sie musze wybrać na jakiś zlocik JCP i poznać szanowną brać forumową z Podbeskidzia ;)

 

Pany a czy sądzicie że jest jakikolwiek sens pojeżdżenia wolnym ssakiem na takiej miejscówce na suchym?

 

Wiadomo że nie ma sie czym odpychać ani upalać, ale jakoś to tam skręca lepiej niż matizy i inne fabie i mimo braku mocy kusi mnie żeby coś sie pouczyć w bezpiecznych warunkach. Tylko nie wiem czy bez śniegu nie będzie więcej krzywdy dla auta niż nauki dla mnie... Co sądzicie?

10256710_784532358237793_402677667101116

 

Zdecydowanie warto ;)

 

Co do osiąganych czasów - mnie raz wyszły lepsze niż STi, M3 E92 i S2000, tak więc moc na Wyrazowie ma marginalne znaczenie, i tak "trójki" tam się prawie nie zapina. :)

Edytowane przez BelegUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto jechać ssaczkiem.
Najważniejsze żeby mieć opony na których Ci nie zależy, bo tor jednak nie traktuje ich ulgowo. :)
No i trzeba być pewnym swojego wozu, abyś miał czym wrócić do domu.

Świetna atmosfera i fajni ludzie. Jedzenie i wspaniałe dźwięki (no moze oprócz pociągów :) )
Czego więcej chcieć?

Ja przyjechałem moim ale po dwóch kolkach gdy czułem co sie dzieje z oponami wiedziałem ze po godzinnym katowaniu nie dojechałbym do domu dlatego tez skupiłem sie na robieniu zdjeć i filmowaniu (w miarę możliwości)

 

pozdrówki dla wszystkich którzy byli i dziękówa dla ADK90 i Paweł_P za przewózki. było super!

Edytowane przez melanż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzięki wszystkim, naprawdę super spędzony dzień :)

 

Za kilka dni mogę rozpocząć zbiórkę kasy i jak się uzbiera conajmniej 10 wpłat (1000 zł) to wysyłam do nich kasę i szybko zaklepiemy jakiś termin w maju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...