Jump to content

Spoty na Podbeskidziu

Paweł_P

Recommended Posts

Dzięki za fajny spocik :) troche upalanki było - a to ze wracałem na holu to drugi plan-sprzęgło zdechło :rolleyes: pozdrawiam wszystkich

Juras dzieki za holowanie

:)

kto robił fotki wrzucać

przesadziles było widać że stracił moc

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Dzięki wszystkim za przybycie.!,było nas 16-tu , superowy przejazd przez Budzin, fajny postój w Czechach,upalanko jak na odwilż b.fajne,ognisko też spoko. Do zobaczenia za rok...

Byłem teraz pojeździć , trochę przymroziło i było rewelacyjnie. Pzdr

Dzięki za fajny spocik :) troche upalanki było - a to ze wracałem na holu to drugi plan-sprzęgło zdechło :rolleyes: pozdrawiam wszystkich

Juras dzieki za holowanie

:)

kto robił fotki wrzucać

Uuuu, widzę że nie obyło się bez ofiar ;) Mam nadzieję, że bez większych problemów Świnia dojdzie do siebie :)

Dzięki za fajny spocik :)) oby było więcej okazji to swirowania :)attachicon.gif20160124_175344.jpg

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Zaje..sty bałwan!! :D Ktoś ma więcej zdjęć tego potworka? :D

Jeszcze raz wielkie dzieki za spota ; ) Krzysiu taka kolej rzeczy najsłabsze ogniwa szybko sie kończą :D trzeba CI tarcze z domieszka kewlaru założyć i bedziesz mogl upalac :D Dzieki Juras !! 

Żałuję że nie widziałem w akcji naczelnego Świra forumowego, może next time :D :D

Jako że zdrowia się nie wybiera, ciągle choruję. Mam nadzieję że zdążę się na tyle wyleczyć żeby tej zimy zrobić chociaż "przysłowiowe" dwa bączki :(

Ciekawe ilu osobom na hopie w Goleszowie odkleiło się auto od asfaltu.

Ja jechałem zaraz za Jurasem. Po konkretnym "dupnięciu" zobaczyłem kciuk w górę w bordowym Legasiu. :D 

Przyznam- konkretne podbicie. 

• Upvote 1