Jump to content

Spoty na Podbeskidziu

Paweł_P

Recommended Posts

Jeżeli spot odbędzie się w niedzielę to ja się piszę :)

I ja bym chętnie poupalał bo całe wieki nie jeździłem po śniegu. :)

Ja nie jeździłem po śniegu odkąd kupiłem Subaru :P

Warunki zimowe może są ale na taki spot bez upalania,jak w zeszłym roku - Równica, przejazd przez Budzin do Lesznej i ognisko. Żeby się poślizgać to jest za mało śniegu. Więc nie wiem co zrobić.! Pzdr

Warunki zimowe może są ale na taki spot bez upalania,jak w zeszłym roku - Równica, przejazd przez Budzin do Lesznej i ognisko. Żeby się poślizgać to jest za mało śniegu. Więc nie wiem co zrobić.! Pzdr

Jak nie wiesz co robić to Ci doradzę, organizuj spota :) Nie ważne co będziemy robić, ważne, że spotkamy się w subarowym gronie :) Tradycja ZSJ do czegoś zobowiązuje :)

Sypie śnieg a ludzie sypią sól i tak w kółko :D

Kurde ta 13.00 to totalnie niefortunna jak ok. 17.30 muszę być na Śląsku :( nie ma opcji spotkać się wcześniej? Jak dla mnie to i 6.00 jest super ;)

Nie wiem jak Wy Panowie ale ja naprawdę byłbym za tym, żeby zebrać się o 6.00 rano i nawet przed świtem wyruszyć w jakąś traskę i z ogniskiem czy bez ogniska być o tej 13.00 już w domu i resztę dnia spędzić z rodziną (lub cały dzień jak ktoś weźmie rodzinę na tripa), taka 13.00 to zanim ruszymy będzie 14.00 a po 16.00 już ciemno :(

Planu nie da się zmienić :( a jest taki: 13-00 wyjazd na odcinek rajdu Wisły,odwiedzimy przy okazji Czechy w Lesznej,później ognisko a jak kto będzie chciał to poupula . Pzdr i do niedzieli,proszę być przed czasem żeby punktualnie wyjechać

Pamiętajcie o kiełbasie i czymś do picia. Pzdr