Jump to content

Spoty na Podbeskidziu

Paweł_P

Recommended Posts

mskk-> proszę bardzo:) Co do Krajewskiego to tak mi się wydawało, że BRC On się nie zajmuje ale nie chciałem w błąd wprowadzać, bo ostatnio u niego rok temu byłem. Jeśli panowie z Wajdeloty się nie sprawdzą, to w Żywcu jest dobry serwis BRC ale to jutro się w pracy kolegi muszę dopytać. 

p.s. nie wiem jak teraz ale mi wystawili papier na zbiornik bez wyjmowania butli, podjechałem tam samochodem oczywiście w odpowiednim terminie kiedy był tam facet z TDT i wszystkie dane spisał ze zbiornika(na szczęście były od góry a nie z dołu lub z boku)

Edited by kaszalot

mskk-> proszę bardzo:) Co do Krajewskiego to tak mi się wydawało, że BRC On się nie zajmuje ale nie chciałem w błąd wprowadzać, bo ostatnio u niego rok temu byłem. Jeśli panowie z Wajdeloty się nie sprawdzą, to w Żywcu jest dobry serwis BRC ale to jutro się w pracy kolegi muszę dopytać.

p.s. nie wiem jak teraz ale mi wystawili papier na zbiornik bez wyjmowania butli, podjechałem tam samochodem i wszystkie dane spisali ze zbiornika(na szczęście były od góry a nie z dołu lub z boku)

mi też wystawili homologację na butle bez wyjmowania w Krakowie (w Pszczynie demontaż miał być ) :) . tylko dlatego że butla nie miała 10 lat (samochód sprowadzony), u ciebie było tak samo. Na wajdeloty bardzo dobry serwis, mi zaś w głowie siedziało że Krajewski robi brc, przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

p.s. nie wiem jak teraz ale mi wystawili papier na zbiornik bez wyjmowania butli, podjechałem tam samochodem i wszystkie dane spisali ze zbiornika(na szczęście były od góry a nie z dołu lub z boku)

mi też wystawili homologację na butle bez wyjmowania w Krakowie (w Pszczynie demontaż miał być ) :) . tylko dlatego że butla nie miała 10 lat (samochód sprowadzony), u ciebie było tak samo. Na wajdeloty bardzo dobry serwis, mi zaś w głowie siedziało że Krajewski robi brc, przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Było dokładnie tak jak piszesz :) moja instalacja miała dopiero 2 lata i opłacało się jeszcze wystawiać polskie papiery na butle. W przypadku kolegi mskk za 2 lata znów się z tym bujać to strata czasu i pieniędzy.

Edited by kaszalot

Na wajdeloty bardzo dobry serwis
 no nie wiem. Mam do nich mieszane uczucia. U nich regulacja LPG to zawsze wgląda ta samo czyli sama autoadapracja bez dostrajania podczas jazdy. Filtr wstępny gazu ten co jest przy elektrozaworze to tylko przedmuchali powietrzem i z powrotem do auta. Przyjechałem tam na przegląd instalacji i wymianę filtrów gazu czyli obydwóch.  :rolleyes: Jak zauważyłem, że się poci z pod węży wodnych do reduktora to jak ich poprosiłem przy okazji przeglądu instalacji czy nie dali by rady tych węży dokręcić. Dokręcili je z marudzeniem pod nosem, jakby mi łaskę robili.  :rolleyes:

Wszystkiego najlepszego na Święta Bożego Narodzenia i na Nowy Rok życzę Ci [you] Juras

Dziękuję Ci bardzo Juras =D=D=D

Szczęśliwego Nowego Subarowego roku dla wszystkich!! =D

Edited by Pucu

Było dokładnie tak jak piszesz :) moja instalacja miała dopiero 2 lata i opłacało się jeszcze wystawiać polskie papiery na butle. W przypadku kolegi mskk za 2 lata znów się z tym bujać to strata czasu i pieniędzy.

butla wymieniona na wajdeloty, sam koszt butli to 320zł o ile dobrze pamiętam, więc nie było sensu sie bujać po wioskach. nie łączyli sie ze sterownikiem wiec nie wiadomo czy ich oprogramowanie będzie kompatybilne ... powinno byćbo to w końcu brc. twierdzą że jeżeli chodzi jak należy to nie ma sensu stroić ... nie wiem nie znam sie a chodzi dobrze to nie dłubie. 

wszystkiego dobrego w NR

Życzę wszystkim Wam w 2016 roku Wszystkiego Subarowego.!! do tego dokładam życzenia zdrowia,Błogosławieństwa Bożego,, spełnienia marzeń,śniegu i udanych spotów forumowych.

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2016 Roku  :D

Zapraszam na najbliższy spot w dniu 6 stycznia 2016 roku godz. 13.00 na parking Tesco w BB - tam gdzie zwykle  ;) potem do Wilkowic  :)

Zaczął padać śnieg więc jest szansa na śnieżny wypad na tor  ;)

• Upvote 1

Zaczął padać śnieg więc jest szansa na śnieżny wypad na tor ;)

Jak się będziecie wybierać na Wyrazów to dawaj znać chętnie się przejadę z Wami ;)

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2016 Roku  :D

Zapraszam na najbliższy spot w dniu 6 stycznia 2016 roku godz. 13.00 na parking Tesco w BB - tam gdzie zwykle  ;) potem do Wilkowic  :)

Zaczął padać śnieg więc jest szansa na śnieżny wypad na tor  ;)

Odpadam, jestem przez jakiś tydzień niedysponowany :(

proponuję sobotę 23.01.2016, w niedzielę 24.01.2016 pracuję do 18

piszę się foresterem

moja żona swoją Panda 4x4 ;]

Edited by akir

Chętnie tez się wybiorę na tor itp. jeśli znajdzie się miejsce ;). Niestety miałem małe spotkanie z BMW (nie z mojej winy) i nie wiem czy zdążę wrócić w styczniu do jazdy :angry: , aktualnie czekam na rzeczoznawcę. Panowie, macie jakieś części? (Na razie potrzebuje reflektor a całą resztę zrobię jak dostanę odszkodowanie, albo jak skończy się zima :rolleyes: )  post-22942-0-09098800-1452260250_thumb.jpg