Jump to content

Spoty na Podbeskidziu

Paweł_P

Recommended Posts

Serwus!!!

Dzięki za życzenia! Jeszcze jestem w domu ale w niedziele rano jadę do Niemiec. Muszę jechać w poniedziałek do lekarza załatwić sprawy formalne, a we wtorek muszę być w szpitalu. Taki wyznaczyli mi termin operacji. W szpitalu będę (jak wszystko pójdzie normalnie) dziesięć dni. potem sześć tygodni rehabilitacji i w końcu po ponad półtorej roku do roboty!

Taki plan...  ;-) 

Panowie, co z ZSJ?

Jak jutro nie wypali to w przyszłą sobotę ( niedziela odpada bo wyjazd na Wyrazów )

Za tydz jedziecie na Wyrazów? Kto organizuje wyjazd?

Może mi ktoś polecić jakiś fajny hotel ze spa tak w rejonie śląska lub małopolski... w normalnej cenie :D jak przeglądałem wyniki w google, to ceny ok 800-1000 zl za nocleg, a będą to 2-3 dni, jak bym to sumował to wyjdą mi wakacje w Maroku na tydzień :D

Może mi ktoś polecić jakiś fajny hotel ze spa tak w rejonie śląska lub małopolski... w normalnej cenie :D jak przeglądałem wyniki w google, to ceny ok 800-1000 zl za nocleg, a będą to 2-3 dni, jak bym to sumował to wyjdą mi wakacje w Maroku na tydzień :D

Hotel Stok Wisła, pełne spa ;)

Komunikat!!!

Pacjent zyje!!!

Koniec komunikatu...

;-)

Szczegoly z domu bo niemiecka klawiatura mnie zabije!

Dyzio 

I to jest dobra wiadomość . Kiedy będziesz w kraju gotowy do delikatnej alkoholizacji ?

Heloł!!!

Jestem już w domu ale jeszcze odpoczywam. serce mi zoperowali zainstalowali rozrusznik i jak dotąd stale mi się poprawia. Za tydzień wyjeżdżam na rehabilitację a początkiem maja wracam do pracy. 

Co do alkoholizacji...

Czarno to widzę  :wacko: Ale w domu na razie jestem...

Witajcie. W marcu spotka się z nami forumowiczami z Podbeskidzia mistrz Europy 2015 ( Kajto) Termin ustala gość - będzie podany końcem lutego!! Uwzględnienie to spotkanie w swoich planach, myślę że pokażemy że jesteśmy liczną i zgraną rodziną subarową ;):) w zależności od pogody albo ognisko albo jakaś knajpa.