Jump to content

Spoty na Podbeskidziu

Recommended Posts

w Starym Bielsku był lub jest niejaki KAROL tylko musi mu się chcieć cokolwiek zrobić przy Subaru lubi też 4ro lub 6cio paki:) drapnij do Marka może ma na niego jakiś aktualny namiar

Nie polecam

• Replies 13.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak usłyszycie a potem zobaczycie zielonego GF - a to ja.

Genialny warun dzisiaj Pojechałem sobie Przegibek - Porabka - Wielka Puszcza - Targanice - Kocierska - Kocierz Moszczanicki - Łękawica - Międzybrodzie - Przegibek  

Pochwalę się     

Posted Images

w Starym Bielsku był lub jest niejaki KAROL tylko musi mu się chcieć cokolwiek zrobić przy Subaru lubi też 4ro lub 6cio paki:) drapnij do Marka może ma na niego jakiś aktualny namiar

Nie polecam

haha no Karol specyficzny gość :) jest silnikowcem który troszkę praktyki w przy rajdówkach przygarnął. Bylem kompletnie bez wiedzy jak kupilem Forka padnięta przepływkę zdiagnozował szybciutko, a przez niego poznałem Adama "Solberga" do niego też możesz napisać Karol wymieniał mu turbo w forku

Nowy DIABEŁ we wsi :evil2:

quxy.jpg

kstz.jpg

jku2.jpg

95hw.jpg

Chevy Camaro IROC-Z Z28 5.7 TPI 1988/89 rok - na tył napęd, głośny i zły :)

Edited by Raga

No zajebisty !!! Gratulacje !!! Trzeba go opić :) Musisz pojawić się na spocie !!!

Panowie, robimy spota w przyszłą sobotę, czyli 5 października o 16.00 ?

Jestem za! Moja fura powinna już wtedy mieć zrobiony wydech...

Ktos jakies info gdzie ogarniają Subaru w bielsku procz Aso? Slyszalem ze sa jakies 2 miejsca w tym jedno w starym bielsku. Kurde, ktokolwiek?

W Starym Bielsku ma warsztat mój ojciec ;) Jakby co to dzwoń - 33 8118 363. Od 10.00 do 18.00 . ul. Wodna 116 .Składał moje Subaru i robił kilka silników boxera ;)

@@EVAN, dzięki, jutro zadzwonie w sprawie tej pompy.

A teraz chciałbym się oficjalnie pochwalić swoją głupotą i jednocześnie mieć niecodzienną prośbę... czy jest w okolicach bielska jakakolwiek szansa, że znajdę kogoś kto poradziłby sobie z tym:

kfv.JPG

oqx8.jpg

Ktokolwiek jest w stanie zwrócić Śwince głupotę właściciela?

Jestem załamany :( :cry:

:excl:

:cry:

A teraz chciałbym się oficjalnie pochwalić swoją głupotą i jednocześnie mieć niecodzienną prośbę... czy jest w okolicach bielska jakakolwiek szansa, że znajdę kogoś kto poradziłby sobie z tym:

kfv.JPG

oqx8.jpg

Jestem załamany :(:cry:

Myślę, że ojciec też coś na to poradzi ;)

Widzę włókno, leć do castoramy po zestaw naprawczy i sam podziałaj. Nie ma tragedii, aha polecam zrobić remont zderzaka po zimie, zwłaszcza po spocie u Jurasa :) Teraz zrób tylko błotnik aby go sól nie zeżarła.

A co do Spota i Jurasa to może zróbmy go niczym Dyziowe obiady czwartkowe. Jak większość z nas wie Jurasowi weekendy nie leżą a robi dla wszystkich mega robotę w zimie, a my nie możemy jednego zakichanego terminu w tygodniu znaleźć.

kfv.JPG

oqx8.jpg

Jestem załamany :(:cry:

Myślę, że ojciec też coś na to poradzi ;)

:drool:

Poooooważnie? Da rade ogarnąć włókno szklane i pozostałość na błotniku tak jakby nigdy nic się nie stało? Tylko serio pytam, bo się napalę i ucieszę i tyle z tego będzie :cry:

Widzę włókno, leć do castoramy po zestaw naprawczy i sam podziałaj. Nie ma tragedii, aha polecam zrobić remont zderzaka po zimie, zwłaszcza po spocie u Jurasa :) Teraz zrób tylko błotnik aby go sól nie zeżarła.

A co do Spota i Jurasa to może zróbmy go niczym Dyziowe obiady czwartkowe. Jak większość z nas wie Jurasowi weekendy nie leżą a robi dla wszystkich mega robotę w zimie, a my nie możemy jednego zakichanego terminu w tygodniu znaleźć.

Na zimę w planach zderzak seria ze szrotu, może być w innym kolorze nawet.... na bandy i Jurasowego spota jak znalazł ;)

Podjedź i się dowiesz ;) ze zdjęć ciężko powiedzieć. Ale myślę, że nie powinno być problemu.

Daj spokój, cały wieczór byłem załamany.... no bo co jak co ale mój prodrive o którego tak bardzo dbałem starając się nie zaliczyć żadnego drzewa? :P jade dziś do warsztatu polecanego przez Evana, zobaczymy co usłyszę. Ehhhh:(

No to zróbmy spot w przyszłym tygodniu, np. w czwartek o 18.00 :)

Proponuję w Jaworzu pod wiatą, tam gdzie zawsze :)

Zrobimy ognisko, kiełbaski i pifffko :) bezalkoholowe oczywiście :)

Co Wy ta to ???