Jump to content

Spoty na Podbeskidziu

Recommended Posts

SIEMA SIEMA SIEMA :)

Jutro (wiem, że ultra krótki czas reakcji) w Kamieniu Śląskim odbędzie się małe ściganie się na lotnisku - czyli ćwierć mili + KJS ewentualnie. Sam nie wiem, gdyż pierwszy raz tam pojadę. Kornik, który miał ze mną jechać wymięka a było by jego miejsce do wypełnienia. Za wpisowe nie trzeba mi zwrócić no chyba, że się ktoś uprze ;) Jak co PW! 1 miejsce na jeden samochód.

No i siema wszystkim staruszkom znajomym i pozdro dla tych, których jeszcze nie poznałem. Ostatnio troche przegrałem z czarnym STI zrobionym w 4 turbinach od świateł w stronę Bystrej. Ja jechałem Camaro i nie miałem szans. A przy okazji mam do sprzedania słupki z alcantary z średnio i wysokotonówką DLS. pozdro :D

• Replies 13.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak usłyszycie a potem zobaczycie zielonego GF - a to ja.

Genialny warun dzisiaj Pojechałem sobie Przegibek - Porabka - Wielka Puszcza - Targanice - Kocierska - Kocierz Moszczanicki - Łękawica - Międzybrodzie - Przegibek  

Pochwalę się     

Posted Images

Co z tym spotkaniem Subaru Team Beskidy ?????? kiedy się w tym Jaworzu robimy ognisko. ????

W ten weekend większość jest w Mikołajkach więc nikt o spotkaniu nawet nie myślał :D

Za tydzień V Runda Samochodowych Mistrzostw Tychów ;)

Może w sobotę za dwa tygodnie 28.09.2013 ?

PS. Rezerwowac chatkę?

A jest szansa ze jak przyjde na spontanie w czwartek to sie zalapie? Nie chce sie zapisywac na liste bo nie wiem czy dam rade :/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pewnie że tak - zawsze mamy kilka miejsc w rezerwie ;)

Żyjecie ????? trwają już przygotowania do V ZSJ - PAMIĘTAJCIE i rezerwujcie sobie czas !!!!

Spotkamy nie przed nim jeszcze na jakieś kiełbasce ????

eeee to może jakiś termin? :D

EDIT: ludzie, gdzie "robicie" swoje Subarynki w okolicach bba?

Ktoś coś wie oprócz Japan Service? Szukam firmy ogarniającej tylko Subaru, o ASO wiem i szczerze dziękuję :P

Kogoś komu można zaufać. Ktoś coś?????

A oprócz tego: objawem padającej pompy wspomagania jest buczenie/huczenie gdy kręcimy kierą? To co zrobić- wymiana płynu może pomóc, czy raczej rozglądać się za nową pompą?

Ktoś coś proponuje, może coś w fajnych pieniądzach, a mocniejszego niż seria?

No i co jak pompa całkowicie się wysypie, da rade z tym jakiś czas pojeździć, a raczej dojeździć?

LUDU HELP! :cry:

Pompa wspomagania to częsta przypadłość w subarkach !!! sprawdź czy jest płynu dość jak jest to spróbuj wymienić na nowy !!! to najtańsze rozwiązanie - póżniej już tylko nowa pompa !!!!! ale wiem że buczą ludziom wspomagania a jeżdżą tak parę lat !!!!

A u mnie pękła chłodnica wymieniłem na nową i samochód dostał wyraźnie lepszego kopa. Śmiem zakładać że obniżyła się temp silnika a co za tym idzie wzrosła na pewno lekko moc. Mieliście już kiedyś coś podobnego?

A i po zdrówka dla Satyra_BB włączającego się wczoraj do ruchu na Karpackiej :)

Edited by kubabb

w Starym Bielsku był lub jest niejaki KAROL tylko musi mu się chcieć cokolwiek zrobić przy Subaru lubi też 4ro lub 6cio paki:) drapnij do Marka może ma na niego jakiś aktualny namiar