Jump to content

Spoty na Podbeskidziu

Recommended Posts

• Replies 13.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak usłyszycie a potem zobaczycie zielonego GF - a to ja.

Genialny warun dzisiaj Pojechałem sobie Przegibek - Porabka - Wielka Puszcza - Targanice - Kocierska - Kocierz Moszczanicki - Łękawica - Międzybrodzie - Przegibek  

Pochwalę się     

Posted Images

Witam

Szukam elektromechanika, Bielsko okolice.

Świeci się check engine z migającym cruise

Niby nie ma wpływu na jazdę i pracę silnika, ale wku....ia

dziękuję i pozdrawiam

Panowie, czy nie zalegają Wam fotele (praktycznie bylejakie, stan dowolny - byle mocowania i "kołyska" w dobrym stanie, LHD) z Imprezy GD/Forka SG? Potrzebuję "dawców" do nieszczęsnych kubełków z WRX GD, które nabyłem, a którym "trochę" brakuje, żeby je zamontować (a moje z GC nie pasują na dawców). Dowolne, niekoniecznie kubełki, jak najtaniej.

ja sie też pisze : ) skonću mam gotowe auto

Kamilos - i co mu było !!!!!!

Mały sti i Jano- wszystkiego naj !!!!!

Edited by Juras K

Witam Panie i Panów,

W zakupie kontrolowanym pisałem, ale być może tutaj zagląda więcej osób z okolic Bielska? :)

Interesuje mnie ten oto egzemplarz:

http://allegro.pl/subaru-forester-2-0-s-turbo-1999-i3449446883.html

Czy ktoś go może zna? Kojarzy z widzenia? Trzody nie widzę więc to pewnie nikt od nas...

Ewentualnie czy ktoś był by na tyle miły żeby podjechać i rzucić okiem?

Z góry dzięki.

Sierpniowe upalanie na Wyrazowie

Wybieramy sie na Tor w Wyrazowie

Termin wyjazdu - 18.08.2013 roku

Mamy jeszcze wolne miejsca - zapraszam chętnych (koszt 50,- zł od samochodu)

Wpłaty należy dokonywać jak zwykle u mnie - informacje na PW

Wyjazd w niedzielę godz. 7.00 z parkingu Tesco na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej

Na miejscu będzie możliwość grillowania

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam

a tak było ostatnio

Polecam gorąco...gdybym miał sprawny zawias, i nie siedział wtedy w Wawie, to bym jechał... świetna zabawa, plus okazja do doszkolenia się ;)

Witam Panie i Panów,

W zakupie kontrolowanym pisałem, ale być może tutaj zagląda więcej osób z okolic Bielska? :)

http://allegro.pl/su...3449446883.html

Czy ktoś go może zna? Kojarzy z widzenia? Trzody nie widzę więc to pewnie nikt od nas...

Z góry dzięki.

Nie jestem na 100% pewien ale to chyba to samo auto widziałem u siebie na osiedlu. Jeżeli jesteś zainteresowany podejdę zapytać bo to jakaś rodzina sąsiada z bloku. Auto wyglądało dobrze. Tak coś wstępnie zagadaliśmy - sprawiało wrażenie pewnego egzemplarza. Jak coś pisz na priv

ja sie też pisze : ) skonću mam gotowe auto

Kamilos - i co mu było !!!!!!

Mały sti i Jano- wszystkiego naj !!!!!

Witam ;p ojj powiem ci koniec końców 7k w plecy pełno nowych gratów, w tym naprawa komputera który był uszkodzony i silnik nie równo pracował a jak by tego było mało to po przejechaniu 500 km panewka ACL sie sypła po raz 2gi :( i w ten oto sposób z całych tych nerwów jade jutro po używany silnik z buga kombiaka : ) i powiem tyle, auto dało mi popalić i brakło by 1 kg kiełbasy i 1l wódki zeby o tym wszystkim po opowiadać : )

moze sie wybiorę 18 na tor po lamić ;p

Witam Panie i Panów,

Z góry dzięki.

Nie jestem na 100% pewien ale to chyba to samo auto widziałem u siebie na osiedlu. Jeżeli jesteś zainteresowany podejdę zapytać bo to jakaś rodzina sąsiada z bloku. Auto wyglądało dobrze. Tak coś wstępnie zagadaliśmy - sprawiało wrażenie pewnego egzemplarza. Jak coś pisz na priv

Satyr jakbys jutro nie dał rady go oblukac to podjeade go obejrzec w Środe. Wyglada dosyć ładnie z czytej ciekawosci sie nim przejade dla porównania ze swoim :)

Witam

dziękuję i pozdrawiam

CARTER JACEK ŚWIERZKO ul. Oliwkowa 7A podjedz sobie tutaj dosyc dobry fachowiec podłaczy cie pod kompa i prawde powie. Ciezko troszke do niego dojechac ale tu masz mapke https://www.google.pl/maps?saddr=Oliwkowa&daddr=Wyzwolenia&hl=pl&ll=49.830952,19.073467&spn=0.015281,0.038581&sll=49.830938,19.073446&sspn=0.00764,0.01929&geocode=FaJv-AIdBC8jAQ%3BFZtm-AIdzvYiAQ&t=h&mra=dme&mrsp=1&sz=16&z=15

Edited by kubabb

Witam

dziękuję i pozdrawiam

CARTER JACEK ŚWIERZKO ul. Oliwkowa 7A podjedz sobie tutaj dosyc dobry fachowiec podłaczy cie pod kompa i prawde powie. Ciezko troszke do niego dojechac ale tu masz mapke https://www.google.p...sp=1&sz=16&z=15

no proszę od chyba 5 lat u Jacka różne auta naprawiam i dopiero teraz sie dowiedziałem jak ma na nazwisko ^_^

mogę go polecić, chociaż przy ostatniej usterce(zły restryktor w przewodzie podciśnienia od turbo) sam załamał ręce i dopiero 4wiatraki pomogły :)

dziękuję za info, umówię się i zobaczymy co jest problemem.

nie-ASO po 16-tym, carfit Nowy Sącz, nawet tam już chciałem jechać za 2-3 tygodnie, a reszta szkoda gadać. jeden nawet chciał za 1,5 pln czyścić mi cząstki stałe, w benzynowym silniku.

Koszmar z żenadą

jeszcze raz dzięki i odezwę się po

Witam Panie i Panów,

Z góry dzięki.

Satyr jakbys jutro nie dał rady go oblukac to podjeade go obejrzec w Środe. Wyglada dosyć ładnie z czytej ciekawosci sie nim przejade dla porównania ze swoim :)

Witam

dziękuję i pozdrawiam

CARTER JACEK ŚWIERZKO ul. Oliwkowa 7A podjedz sobie tutaj dosyc dobry fachowiec podłaczy cie pod kompa i prawde powie. Ciezko troszke do niego dojechac ale tu masz mapke https://www.google.p...sp=1&sz=16&z=15

dziękuję za info, umówię się i zobaczymy co jest problemem.

nie-ASO po 16-tym, carfit Nowy Sącz, nawet tam już chciałem jechać za 2-3 tygodnie, a reszta szkoda gadać. jeden nawet chciał za 1,5 pln czyścić mi cząstki stałe, w benzynowym silniku.

Koszmar z żenadą

jeszcze raz dzięki i odezwę się po

jak by tego było mało to po przejechaniu 500 km panewka ACL sie sypła po raz 2gi i

az9j.jpg

noo ale chyba wkońcu mineła klatwa na serce w aucie, juz po bólu kupiłem dzisiaj i założyłem silnik z Imprezy WRX 2.0t rodzinne kombi po stłuczce w UK, stan perfekcyjny przebieg 100 000 km, 500km po wymienie świec, rozrządu, cewek i regulacji zaworów ( sprawdzone ) wiec mam nadzieje ze po hula pare km bez grzebania ;p

Dobra, przyznać się kto w bba jeździ czarnym sedanem na niebieskich felach i przejeżdża mi pod pracą na krakowskiej średnio 3x dziennie! I wkurza że ma takie auto a ja jeszcze swojego szukam :P

Myśli ktoś nad jakimś spotem? Mogą być jakieś ciekawe miejscówki w BB aby ciekawe zdjęcia porobić :)

Sierpniowe upalanie na Wyrazowie

Przypominam, że wybieramy się na Tor w Wyrazowie

Termin wyjazdu - 18.08.2013 roku

Termin wyjazu zatwierdzony

Mamy jeszcze wolne miejsca - zapraszam

Koszt 80,- zł od samochodu - z uwagi na małą liczbę chętnych - tym samym więcej upalania dla nas ;-))

Wpłaty należy dokonywać jak zwykle u mnie - informacje na PW

Wyjazd w niedzielę godz. 7.00 z parkingu Tesco na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej

Na miejscu będzie możliwość grillowania

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam