Jump to content

Spoty na Podbeskidziu

Recommended Posts

• Replies 13.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak usłyszycie a potem zobaczycie zielonego GF - a to ja.

Genialny warun dzisiaj Pojechałem sobie Przegibek - Porabka - Wielka Puszcza - Targanice - Kocierska - Kocierz Moszczanicki - Łękawica - Międzybrodzie - Przegibek  

Pochwalę się     

Posted Images

MeanDream, ze 3 razy mijałem Cię w Bielsku w ostatnim czasie albo też Twoją żonkę :) (Wielka świnka na szybie z tyłu) ale nie udało mi się zwrócić na siebie uwagi. Za szybko jeździcie ;)

Pozdrawiam :)

Jesli przez weekend i szybko to mogłem być ja, mam niedosyt jak dłużej subką nie jeżdżę, a jak w tygodniu to moja małżowinka i muszę z nią pogadac jak tak szybko :grin:

A propos małżonki - jeszcze nią formalnie nie jest ale się przekwalifikuje już 25 Lipca. No i tak myślałem że forumowy ślub to byłoby najwspaniajlsze przeżycie świeżo upieczonego męża.

No i oczywiście jak się uda załatwić to do ślubu pojedziemy albo Evo 6 Tommi edition albo białym STIem chyba Nka 2006.

No i obiecuje jak będę widział to na pewno pomacham a i małżowinkę napomnę o zasadach savoir vivre wśród świnioamatorów.

Pozdrawiam

[ Dodano: Wto Cze 16, 2009 6:52 pm ]

MeanDream uśmiechnij się do kogoś i wleź na kanał

Dzisiaj wlazłem na kanał i usmiechałem sie jak debil przez godzinę - nic nie pomogło :mrgreen:

[ Dodano: Wto Cze 16, 2009 6:54 pm ]

MeanDream, PW

Wielkie dzięki za radę, Ty to zawsze wiesz co i gdzie - światowy chłopak !

[ Dodano: Wto Cze 16, 2009 7:00 pm ]

check this out Panowie:

Idąc za ciosem otwieram forumową galerią pt. :"scoobie w terenie lub w akcji"

Dołączajcie swoje prace może gdzies sie wystawimy ?

Od siebie

http://plfoto.com/1876629/zdjecie.html

ale się przekwalifikuje już 25 Lipca

... że tak zapytam : wystrój sali , kościoła , samochodu , bukiet , butonierkę , kosze z kwiatami dla rodziców ... kto Wam robi ? :roll:

... że tak zapytam : wystrój sali , kościoła , samochodu , bukiet , butonierkę , kosze z kwiatami dla rodziców ... kto Wam robi ?

..ze tak odpowiem, sali nie ma bo jest garden party, kościoła tyż bom diobeł wcielony :twisted: więc zostaje USC i autko którego nie będę chciał za mocno przyozdabiać. No i w świetle fachu którym chcemy się zająć większość "dressing'ów" mamy pomysł zrobić sami ale gdzie się zatniemy pomoc może nadejść tylko z jednej strony w tym temacie :grin:

Wiem gdzie Cie (a właściwie Gosię) znaleźć więc się nie obawiam.

Jesli przez weekend i szybko to mogłem być ja, mam niedosyt jak dłużej subką nie jeżdżę, a jak w tygodniu to moja małżowinka i muszę z nią pogadac jak tak szybko :grin:

To było troszkę dawniej ;) Ale może w końcu się wzrokowo spikniemy :)

A propos małżonki - jeszcze nią formalnie nie jest ale się przekwalifikuje już 25 Lipca.

No to gratulujemy :D

No i obiecuje jak będę widział to na pewno pomacham a i małżowinkę napomnę o zasadach savoir vivre wśród świnioamatorów.

Ja jeżdżąc po Bielsku jestem czujny ale niestety nie spotykam nikogo na ulicach. :wink:

MeanDream Sam nie wiem co Ci powiedzić... Po 15 latach po ślubie powiem tak: "wszystkiego najlepszego"! Żeń się chłopie co by Ci miało być lepiej od nas :wink: :mrgreen:

Pozdrawiam

forumowy ślub

Suba.To będą dwa śluby forumowiczów z podbeskidzia w te wakacje :!: Gratulacje dla przyszłych zaobrączkowanych :lol:

Juras, rozwiń temat

Suba. Niech się żynich sam ujawni i pochwali :cool:

Ciekawe czy będzie miał dzisiej czas się ujawnić bo odbiera subarę od lakiernika :?: :lol:

Dyzio

Podwieźć Ci bronka? Paulanerka, Franziskaner? Żeby Cię humor nie opuścił!

No Ba!!! MeanDream i Bartolo się u mnie na jutro zapowiadali, może dołączysz.

BTW. Kto jeszcze mnie odwiedzi???Paweł_P wpadniesz?

Pozdrawiam

Dyzio

Podwieźć Ci bronka? Paulanerka, Franziskaner? Żeby Cię humor nie opuścił!

No Ba!!! MeanDream i Bartolo się u mnie na jutro zapowiadali, może dołączysz.

BTW. Kto jeszcze mnie odwiedzi???Paweł_P wpadniesz?

Pozdrawiam

Chętnię, jak się cuś wyklaruje to zawitam! Kuruj girę!

krajan, a to ciekawe . Może mamy konkurencję ?

:mrgreen:

Czytaj wątek i sam pokaż się na jakimś spocie ... miejsca na grillu mamy jeszcze dużo . Jak zabraknie , zmienimy miejscówkę na większą .

Dyzio_d, wpadłbym na chwilę jutro, o której robisz spota?

Spota to za dużo powiedziane. MeanDream i Bartolo coś przebąkiwali, że mnie odwiedzą i nawet nie wiem czy na pewno. Jakby co i tak siedzę cały czas w domu.

Pozdrawiam

Ciekawe czy będzie miał dzisiej czas się ujawnić bo odbiera subarę od lakiernika
Subarka odebrana i maseczka z wlotem wkońcu jest srebrna :mrgreen:
Ciekawe czy będzie miał dzisiej czas się ujawnić bo odbiera subarę od lakiernika
Subarka odebrana i maseczka z wlotem wkońcu jest srebrna :mrgreen:

... Juras, MalySTi nie złapał kontekstu . Tak mu się srebrny kurnik spodobał, że w weselu zapomniał hie hie hie .

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

MalySTi, no to zrobiłeś piękne miejsce dla IC ... więc teraz działaj dalej ... jakiś mądry swap ??? :roll:

... Juras, MalySTi nie złapał kontekstu . Tak mu się srebrny kurnik spodobał, że w weselu zapomniał hie hie hie .
A weselee no faktycznie biorę sobie babe na urodziny :mrgreen:
MalySTi, no to zrobiłeś piękne miejsce dla IC ... więc teraz działaj dalej ... jakiś mądry swap ???
Taaaa byle nie TDi :lol::mrgreen::lol:
A weselee no faktycznie biorę sobie babe na urodziny :mrgreen:

Suba.Faktycznie nie przyszło mi to do głowy że to masz w urodziny :!: też tak miałem 11- lat temu!!