Jump to content

Spoty na Podbeskidziu

Recommended Posts

• Replies 13.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Genialny warun dzisiaj Pojechałem sobie Przegibek - Porabka - Wielka Puszcza - Targanice - Kocierska - Kocierz Moszczanicki - Łękawica - Międzybrodzie - Przegibek  

Jak usłyszycie a potem zobaczycie zielonego GF - a to ja.

Posted Images

generalnie chce bete zaklatkować jak sie trochę ogarnę po narodzinach młodego ;)

Jak będxiesz na etapie klakowania daj znać- dam Ci namiar na dobrego fachowca w naszych okolicach ;)

sprzedałem RS jak zdąże kupić to napewno sie dopisuje do spota pozdro.

oglądałem wrxa ale sie zawiodłem chyba znowu nie kupie z turbinką ale 160 KM musi być

A co w nim było nie tak ?

Zależy jaki masz budżet ja bym jednak brał coś z Turbo jeżeli kasa nie gra roli ;)

tak wracając do spotkania u Jurasa o której planujecie to spotkanie?chyba że czegoś nie doczytałem..............

tak wracając do spotkania u Jurasa o której planujecie to spotkanie?chyba że czegoś nie doczytałem..............

no nie doczytałeś :-) 13.30 pod Mokate przy drodze na ustroń. ew. jak będziemy lecieć z bielska to zrobimy zbiórkę pod Auchan o 13tej

GOOGLE MAPS http://goo.gl/maps/W5xQJ

Juras Napisał:

Jeszcze parę ważnych informacji organizacyjnych -

- 13-30 -zbiórka przy Mokate

-Większa będzie w tym roku składka za przygotowanie pola ( 15 zł ) jak nas będzie więcej to może wyjdzie 10 zł

- jest parę nowych- więc proszę Qbie 25 przesłać swoje nr. tel żeby mógł uzupełnić naszą książkę telefoniczną !! i przesłać na nasze PW

- przypominam o kiełbasie, herbacie i pełnym baku !!!

- przypominam o jakieś kamerce i pachołkach !!!

Edited by kubabb

Do listy się nie dopisuję bo nie mam pojęcia jak będzie w niedziele u mnie ale postaram się dojechać. Pamiętam, że kiedyś wrzucałeś Juras mapkę dojazdu - masz ją może jeszcze?? w sensie od mokate do Ciebie

Do listy się nie dopisuję bo nie mam pojęcia jak będzie w niedziele u mnie ale postaram się dojechać. Pamiętam, że kiedyś wrzucałeś Juras mapkę dojazdu - masz ją może jeszcze?? w sensie od mokate do Ciebie

zaraz wrzucę od mokate do słynnego POLA :)

Edited by kubabb
zaraz wrzucę od mokate do słynnego POLA

W tym roku to pole jest w innym miejscu !!!!!

zdjcie2294.jpg

W razie pytań nr. tel. do organizatora :ph34r:

604609958

pole u Jurasa jest fajne bo można poćwiczyć i masz wolną drogę, co najwyżej skosisz pachołka, a poszaleć na serpentynach to już trudniejsza sprawa, poza tym nie masz do końca 100% pewności że nic nie jedzie z naprzeciwka + rowy są głębokie... trzeba by było się zgadać i pojeździć z CB na parę aut, a na rowy uważać :)

W zawoji jest fajnie jadąc z bb skrótem przez przegibek, jest parę długich nawrotów :)