Jump to content

Spoty na Podbeskidziu

Recommended Posts

• Replies 13.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak usłyszycie a potem zobaczycie zielonego GF - a to ja.

Genialny warun dzisiaj Pojechałem sobie Przegibek - Porabka - Wielka Puszcza - Targanice - Kocierska - Kocierz Moszczanicki - Łękawica - Międzybrodzie - Przegibek  

Pochwalę się     

Posted Images

hej, byłem go oglądać bo brat jest zainteresowany takim pojazdem,

właściciel nie ukrywa ze był walnięty z przodu pod kątem (brak zdjęć), przywieziony z francji.

ogólnie bardzo fajne auto, ale do dokładnego prześwietlenia pod względem geometrii bo walnięty był moim zdaniem nieciekawie. drążek kierowniczy do wymiany.

Brat raczej pasuje z zamiarem kupna.

hej, byłem go oglądać bo brat jest zainteresowany takim pojazdem,

właściciel nie ukrywa ze był walnięty z przodu pod kątem (brak zdjęć), przywieziony z francji.

ogólnie bardzo fajne auto, ale do dokładnego prześwietlenia pod względem geometrii bo walnięty był moim zdaniem nieciekawie. drążek kierowniczy do wymiany.

Brat raczej pasuje z zamiarem kupna.

mój też był uderzony w lewy bok przedni za mojej kadencji, części wszystkie wymienione na nowe i wszystko jest OK mechanicznie. zależy jak był naprawiany i na jakich częściach...

nowy forester --> http://autokult.pl/2012/09/26/nowe-suba ... ormacyjnej

mój tez był uderzony w przód, ale podłużnice nie były prostowane i silnik nie był przesunięty, przynajmniej tak twierdził sprzedawca co zostało potwierdzone w warsztacie na tyle na ile to było możliwe do potwierdzenie, napisałem ze auto jest niezłe i moim zdaniem warte zachodu sprawdzenia przez fachowca z racji na przebieg chociażby. Bratu nie do końca odpowiada historia.

nie zalega gdzies komuś czujnik temperatury powietrza dolotowego ?

Niestety ale Subar mój od dłuższego czasu nie daje sie rozpędzić, dławi go i muli po podłaczeniu do kompa - ma temp powietrza 54 stopnie non stop i złą mieszankę miesza.

nr OE części - 22634-AA000

alebo macie namiary nakogoś kto moze to mieć ? bo cena w serwisie to 1/4 wartosci mojego auta :):mrgreen:

nie zalega gdzies komuś czujnik temperatury powietrza dolotowego ?

Niestety ale Subar mój od dłuższego czasu nie daje sie rozpędzić, dławi go i muli po podłaczeniu do kompa - ma temp powietrza 54 stopnie non stop i złą mieszankę miesza.

nr OE części - 22634-AA000

alebo macie namiary nakogoś kto moze to mieć ? bo cena w serwisie to 1/4 wartosci mojego auta :):mrgreen:

a coś takiego jako zamiennik nie spasuje? http://www.motoneo.pl/k-a-Subaru-all-FO ... ego-j.html

Dziękuję za zaproszenie. Guzieć idzie na sprzedaż, od czwartku będzie stał w komisie. Może ktoś chętny?

Co chcesz kupić :?:

Panowie pytanko

Nadszedł czas wymiany rozrządu, gdzie kupić, zrobić możecie coś polecić?

ASO chce 500 za robotę, nie mało, może jakieś sugestie?

Silnik EJ253 dziękuję za pomoc

Krzysiek

u zaprzyjaźnionego mechanika w Szczyrku ale spokojnie w bielsku tez by się ktoś znalazł. Bardzo konkretny mechanik w straconce http://dobrymechanik.net/mechanicy/biel ... ydych.html Wiem że nie trzeba było przodu demontować, tylko chłodnice wyjął.

ja mam odmienne zdanie co do tego mechanika, serwisowaliśmy u niego busa firmowego i niestety się nie sprawdził. Odwalił kaszane z hamulcami, nie że zepsuł ale auto dalej nie miało ani hamulca ani ręcznego.

Ja ostatnio wymieniałem rozrząd... ojciec mi robił :mrgreen:

Żadnych zastrzeżeń więc polecam warsztat :D

polecam serwis K. Dunata na ul. Żyznej 1 w BB. Kupe subaryn zrozrżądowali łacznie z zaturbionymi, w tym chyba ze trzy moje. Wszyscy którym poleciłem tego mechanika są zadowoleni. Właściwie to powinni mi płacić % za marketing i ściąganie im klientów. :)

u zaprzyjaźnionego mechanika w Szczyrku ale spokojnie w bielsku tez by się ktoś znalazł. Bardzo konkretny mechanik w straconce http://dobrymechanik.net/mechanicy/biel ... ydych.html Wiem że nie trzeba było przodu demontować, tylko chłodnice wyjął.

ja mam odmienne zdanie co do tego mechanika, serwisowaliśmy u niego busa firmowego i niestety się nie sprawdził. Odwalił kaszane z hamulcami, nie że zepsuł ale auto dalej nie miało ani hamulca ani ręcznego.

a No widzisz znajomemu w Turbo wannie cala skrzynie remontował bo obejma wisko strzeliła i zrobiła masakrę w skrzyni. I w tym przypadku wszystko zrobione na 5+

-- Pt paź 05, 2012 2:08 pm --

Do sprzedania 2x BackBox jakby ktoś był zainteresowany to pisać :)viewtopic.php?f=16&t=157852