Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Młodym tatusiom, dużo wrzasku w domu a kontuzjowanemu, szybkiego powrotu do zdrowia, życzę .

 

Niestety czas się nie naciągnął i nie dojechałem na spota . Hmmm, od pięciu lat pierwszy opuszczony ... niefajnie .

Na następnego już się piszę, może wreszcie WUR-ca przywiozę Wam pokazać, bo na razie tylko Zdzisek go widział .

 

Dyziek wraca do ojczyzny, więc czas popracować coś nad wątrobą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy pojezdzić z Piotrkiem z niebieskiego STI z Ustronia, on jezdził na R6,pojechaliśmy na równice i jak wracaliśmy w dół za skalicą prawa patelnia, za nią zaczyna się dość stromy zjazd z lewym długim łukiem, Piotrek tam odpuścił a ja go wyprzedziłem po wew. zakrętu i jakieś 10m przed nim chciałem przyhamować i w tym momencie zblokowało mi przednie koło, było ciemno już i zimno więc guma się już tak nie kleiła do asfaltu. Poleciałem wpierw na przód a potem się kulałem i zatrzymałem uderzając tyłem o te betonowe barierki co są na poboczach. Piotrek żeby po mnie nie przejechać śliznął się też i zatrzymał nie co dalej. Ja ma złamaną miednice, kość łonową i połamane żebra, Piotrek złamany lewy bark i żebra. Miał operacje w czwartek, ma śruby w ramieniu, ja wyszedłem w poniedziałek i 12 tygodni muszę leżeć żeby się to zrosło a potem rehabilitacja :( Ja ten sezon zimowy mam z głowy na wszystko co związane z śniegiem :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy pojezdzić z Piotrkiem z niebieskiego STI z Ustronia, on jezdził na R6,pojechaliśmy na równice i jak wracaliśmy w dół za skalicą prawa patelnia, za nią zaczyna się dość stromy zjazd z lewym długim łukiem, Piotrek tam odpuścił a ja go wyprzedziłem po wew. zakrętu i jakieś 10m przed nim chciałem przyhamować i w tym momencie zblokowało mi przednie koło, było ciemno już i zimno więc guma się już tak nie kleiła do asfaltu. Poleciałem wpierw na przód a potem się kulałem i zatrzymałem uderzając tyłem o te betonowe barierki co są na poboczach. Piotrek żeby po mnie nie przejechać śliznął się też i zatrzymał nie co dalej. Ja ma złamaną miednice, kość łonową i połamane żebra, Piotrek złamany lewy bark i żebra. Miał operacje w czwartek, ma śruby w ramieniu, ja wyszedłem w poniedziałek i 12 tygodni muszę leżeć żeby się to zrosło a potem rehabilitacja :( Ja ten sezon zimowy mam z głowy na wszystko co związane z śniegiem :cry::cry::cry:

Grubo :roll: :|

Dobrze, że "tylko" tyle sie stało.

Kuruj się :!: :!: , a raczej kurujcie się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki czwartego w 2012 roku wyścigu gokartowego który odbył się w dniu 26.09.2012 roku

na Wielopoziomowym Torze Kartingowym ZygZak w Bielsku-Białej

 

Najlepsze osiągnięte czasy przejazdów liczone w klasyfikacji wyścigu:

 

1. 38,219 – CCP lisek_CRX

2. 38,688 – CCP sil_CRX

3. 39,228 – SIP AndrewKR

 

4. 39,268 – SIP pawlo89

5. 39,462 – CCP Davinio1777

6. 39,465 – HP ERViN

7. 39,640 – CCP Szorstki

8. 39,764 – HP robertuscn

9. 39,866 – SIP kaszalot

10. 39,922 – HP Sylar

11. 40,200 – HP chudy

12. 40,225 – CCP Mistrz Yoda

13. 40,565 – HP Hektor 25

14. 40,675 – HP Leny

15. 40,984 – CCP BEaTA

16. 41,063 – HP pitak

17. 41,071 – CCP wojtech

18. 41,883 – HP Macieq

19. 43,683 – CCP wonski_DTM

 

oraz Goście Klubów (nie liczeni w klasyfikacji wyścigu międzyklubowego)

 

20. 41,543 - G Robert

21. 44,504 - G Rafał

 

CCP - Celica-Club Poland

HP - Honda Podbeskidzie

SIP - Oficjalne Forum Subaru Import Polska

G – Gość Klubu

 

Klasyfikacja generalna (po czterech wyścigach)

na Mistrza Regionu Podbeskidzia w Wyścigach Gokartowych 2012 roku

 

1. 100 pkt - CCP lisek_CRX

2. 49 pkt - SIP pawlo89

3. 48 pkt - CCP sil_CRX

 

4. 41 pkt - HP mociek

5. 33 pkt - CCP Davinio1777

6. 30 pkt - HP ERViN

7. 28 pkt - SIP AndrewKR

8. 20 pkt - CCP Szorstki

9. 18 pkt - CCP thaivanpl

10. 12 pkt - CCP NEO NL

11. 08 pkt - CCP cccp88

12. 06 pkt - HP Leny

13. 04 pkt - HP robertuscn

14. 02 pkt - HP hektor25

14. 02 pkt - SIP kaszalot

14. 02 pkt - HP Sylar

17. 01 pkt - HP KrzysztofTypeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :)Juras K na zimowego spota powinienem już być nówka, więc na pewno będę :mrgreen:

 

Dyzio_d wiesz to była zachcianka na lato, ale masz racje co 4 łapy to 4 łapy, muszę teraz pozamawiać części żeby mi go poskładali i jak najszybciej sprzedać i wrócić do Subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś to auto: http://otomoto.pl/subaru-impreza-sti-12 ... 91409.html

 

Zarejestrowane w BB, kolega szuka i w sumie spełnia widełki

 

Z góry dziękuję za wszelkie info

 

 

Ten gość był na przed ostatnim spocie w Jaworzu :!: zobacz tutaj :arrow: viewtopic.php?f=10&t=114284&start=8450 - gadaliśmy z nim na chwilę :!: autko fajne a kolor przepiękny :D

poczytaj posty poniżej zdjęć :!:

luki266- zapraszam na następnego spota - chcę pojeżdzić Gużćcem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...