Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, kolega plazermen, wytwórca forumowych świniaków, jest skłonny zrobić naklejki - oznaczenia tras Podbeskidzkich (a także znanego nam z organizowanych przez Ange ou Demon toru Wyrazów). Pomysł i wstępne projekty naklejek zrobił Ponczak (kto bywał na Wyrazowie, ten pewnie gościa z Forda Sierry kojarzy), i to na jego prośbę podjąłem się zebrania chętnych i wykonawcy na nie. Nie będziemy na pewno jedynymi (z innych for o motoryzacji na Podbeskidziu, i samych znajomych Ponczaka trochę się znajdzie), niemniej IMO warto sobie coś takiego zrobić, jeśli ktoś jest fanem touge, i chce to obwieścić światu ;)

 

Projekt plazermen'a wygląda tak:

scaled.php?server=829&filename=salmopol.jpg&res=landing

 

Inne wzory, jeszcze nie pogrubione i ze starą czcionką - w archiwum, bo mi ich Forum wielkościowo nie przepuszcza nijak:

http://speedy.sh/mTdCk/naklejki.rar

 

Naklejki były by na folii transferowej (jak subarowe świnie), wielkości "na tylny słupek", czyli okolice koperty na płytę CD.

 

Koszt jest następujący:

- Pojedyncza naklejka: 6zł

- Wysyłka (całości zamówienia) pocztą polską: 2zł

- Łączny koszt przygotowania wzorów (rozkładający się na wszystkich chętnych): 30zł

 

Myślę, że naklejki były by w co najmniej dwóch kolorach dostępne (czarne/białe).

 

Czy oprócz mnie są jacyś chętni wśród moich "braci w subarowej wierze"? :mrgreen:

 

Oznaczenia do listy:

Wyrazów - W

Serpentyny+Zameczek: S+W

Salmopol: S

Przegibek: P

 

Lista, według wzorca:

Nick -wzory x ilość.

 

 

Zaczynam:

1. BelegUS - S x2, S+Z x2, W x2;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję standardowo przeklejać listę, dopisując siebie ;)

LISTA CHĘTNYCH NA NAKLEJKI - OZNACZENIA PODBESKIDZKICH TRAS

 

Oznaczenia do listy:

Wyrazów - W

Serpentyny+Zameczek: S+W

Salmopol: S

Przegibek: P

 

Lista według wzorca:

Nick -wzory x ilość.

 

LISTA:

1. BelegUS - S x2, S+Z x2, W x2;

2. luki266: S x 3;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, to auto już się chyba przez wątek przewinęło, ale nie umiem znaleźć:

http://moto.allegro.pl/subaru-impreza-4 ... 98002.html

To ktoś od nas, prawda?

 

Znajomy jest zainteresowany tą Subarynką, więc za wszystkie informacje będzie wdzięczny ;) Mówiłem mu, że 1.8 w GT-wannabe roboty nie zrobi, ale chce zacząć przygodę z Subaru, więc... na start i tak będzie chyba OK :twisted:

 

Cena dość bardzo wygórowana jak na 1.8 z '94 roku.

 

 

 

No hola hola a Moja babunia?? 8) Tysz 1.8 tylko o rok młodsza a cena jednak wyższa :lol:

BelegUS....Przeczytaj opis aukcji by co nieco sie dowiedzieć...Jak masz za mało mocy(115koni-choć na początku opisu dał że to 1.8 WTF?)To pakujesz graty z gt/sti i.....Na pewno nie forumowicz :evil:

Poza tym....Wygląda trochę średnio :P Wyślij kolegę do Mnie...Trochę dołoży i babcia jest Jego. POWAŻNIE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do leśniczego w sprawie rezerwacji grilla. Jest jakaś ekipa tam na sobotę ustawiona i ma się dziś dowiedzieć czy w pt nic tam nie przygotowują rzekomo. Zadzwonię tak więc jeszcze wieczorem do niego czy możemy tam pobulgotać w pt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hola hola a Moja babunia?? 8) Tysz 1.8 tylko o rok młodsza a cena jednak wyższa :lol:

Bo Twoja jest po prostu odstawiona. Inna inszość.

 

BelegUS....Przeczytaj opis aukcji by co nieco sie dowiedzieć...Jak masz za mało mocy(115koni-choć na początku opisu dał że to 1.8 WTF?)To pakujesz graty z gt/sti i.....Na pewno nie forumowicz :evil:

Temat był wałkowany tysiąc razy. Swap NA na Turbo się NIE OPŁACA. Kupa zabawy, w cholerę przekładania gratów, a efekt mizerny. Cenowo wychodzi drożej niż sprzedaż Ssaka, i kupno Turbolotu.

 

Poza tym....Wygląda trochę średnio :P Wyślij kolegę do Mnie...Trochę dołoży i babcia jest Jego. POWAŻNIE :D

Kolega szuka czegoś na rok, potem ponoć turbo. Poza tym, Twojej na upalanie po prostu szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, miejscówka zaklepana na jutrzejszego spota w Jaworzu. O której godzinie się widzimy?

 

Lista:

1 -

2 - Piotrecki80

3 - Markus (MB)

4 - Yanek - (VVTi)

5 - shrekair & Doti

6 -irektob

7 - Ariel - Impreza LPG

8 - Gebels - VW Golf GTI MK1

9 - BelegUS (o ile mnie Uczelnia nie wezwie tego dnia, albo inny czort)

10 -adamsolberg

11 -yellow

12 -Juras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś adres lub miejsce w Jaworzu? jadę pierwszy raz ... .Może jak wygląda taki spot? :mrgreen:

 

masz mapkę dojazdu z McShit'a w Jasienicy

nowy1hs.th.jpg

nowy2lk.th.jpg

 

nie bój się spota na pewno nikt Ci nie każe zlizywać bitej śmietany z kolan :P

 

p.s. ja jak zwykle się nie wpisuje bo po ostatnim Wyrazowie auto jeszcze nie wróciło do formy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,panowie bardzo proszę od kogoś kto jedzie od strony bielska jakis nr.telefonu albo w ogóle od kgoś żeby można prosić o pomoc w ewentualnym poszukiwaniu miejsca

spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irektob, jeśli pojedziesz od MC'DOnalda to na światłach na Cieszynskiej koło sklepu "ROLL" lecisz na wprost i bardzo bardzo długo prosto az sie droga bedzie kończyć - pozniej zobaczysz kościółek na środku drogi ominiesz go z prawe i jeszcze 200m i zobaczysz Subaryny.

Adekwatnie jak polecisz Cieszyńską do Wapienicy to na śiwatłach przy "roll'u" w lewo.

nie da sie nie trafić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki266 - będziesz na spocie :?: chciałbym Tribekę obejrzeć i troszkę pojeżdzić :!:

 

Info dla jadących od Skoczowa będę przy Bocianie o 17- 40 i na 15- tym kanale CB

 

jadę pierwszy raz ... .Może jak wygląda taki spot?

18-00 - przywitanie , póżniej czekanie na spóżnialskich, bajerki , oglądanie bryk,pieczenie kiełbasy i do domu - bo rodzina czeka :mrgreen:

Dla informacjl - kiełbasę , pieczywo i picie każdy przynosi sobie sam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista:

1 - ErichRX

2 - Piotrecki80

3 - Markus (MB)

4 - Yanek - (VVTi)

5 - shrekair & Doti

6 -irektob

7 - Ariel - Impreza LPG

8 - Gebels - VW Golf GTI MK1

9 - BelegUS (o ile mnie Uczelnia nie wezwie tego dnia, albo inny czort)

10 -adamsolberg

11 -yellow

12 -Juras

 

nie obiecuje na 100% ale mocno się postaram wpaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyjeżdżam o 18.00 z centrum BB - bede ok 18.10 na MC'Donaldzie w Jasienicy- tam dojeżdża moje Subaru - przesiadam się i dojeżdżam na miejsce, jeśli ktoś boi sie, że się zgubi mogę poczekać powiedzmy do 18.15 na Mac'u. bede też na CB na kanale 15 - jakby coś.

pozdro i do zobaczenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...