Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy Panowie jakiegoś spota robimy ? :lol:

 

Przyjedź w sobotę - będzie sporo osób z forum - potraktuj to jako spota :wink:

Ale oczywiście pewnie Cię to nie zainteresuje (Sti kolegów czy jakieś tam Evo)

Poczytaj :shock:

http://www.super-nowa.pl/art.php?i=24020

 

aa5f8ee66d9c9425.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVAN dzieki za spotkanko i pokazanie RSa. Miło było poznać! Przejazd przez te wioski w kolumnie RS, STI, RS robił chyba większe wrażenie niż rajdówka Kajtka. :mrgreen:

 

Aaaaaa to dostaliście jednak ten autograf, po tych wszystkich wójtkach, szkołach podstawowych itd?! Do 17 czekaliście?! :P

 

Juras dzięki za info o testach. Fajnie było pooglądać. Fotek nie mamy bo nikt nie zabrał aparatu, poza tym już się nauczyłem że na rajd to niczego poza profi sprzętem nie opłaca się brać bo ani zdjęcia nie zrobisz wtedy dobrego ani nic nie pooglądasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ange ou Demon Jak się udała dzisiejsza impreza :?: poproszę fotorelację :!:

 

No na pewno były dzis wybory Miss mokrego lakieru :)

 

Postraszyło nas trochę na początku ale potem było już praktycznie bezdeszczowo. Było ponad 70 aut.. :shock: :shock: :shock:

 

Wiesiu gratki za zorganizowanie takiej gromady i wogole całej imprezy! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza full wypas - zaskoczyła mnie ilość uczestników. Myślę, że na następnym razem na tego typu mega-spocie trzeba by pomyśleć o nagłośnieniu dla organizatorów. nawet bez tego świetnie nad wszystkim panowali.

Szkoda, że Was nie było ale nie przejmujcie się gwiazdą spota była Toyota z silnikiem boxer – subaru. A najbardziej rzucaliśmy się w oczy my, czyli paru ludzików w takich samych niebieskich polarach Subaru Team Beskidy. :mrgreen:

Myślę, że jedyne zawiedzione :cry: to były te babki z Tesco, którym nie udało się sprzedać piłki futbolowej na aukcji. :P

 

Graty dla Ange ou Demon.

 

toyotaboxer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justy się melduje :mrgreen:

 

o to przepraszam nie wiedziałem, że Justyna też z forum :)

 

 

He he znienawidzone, bo szybsze niż subaru :)

 

haha a to dobre, bo dzisiaj dostało około 4 sek. w Wyrazowie :P ale jest jedno ale tak eleganckiego EVO 1 w super stanie szkoda na tor aby go nie uszkodzić

 

Nie uogólniajmy... :P Evcia to genialny wóz i ciężko temu zaprzeczyć :twisted:

 

co jak co ale ja po EVO nie jechałem nigdy, to mnie Yanek zrugał za wychwalanie 5 i 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...