Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

... z powolania najblizej to Carfit w Nowym Saczu albo MTS Dzierzoniow .

 

 

Marku, a czemu tak daleko go wysyłasz ? Chyba do Katowic najbliżej do nie-ASO ? :)

 

-- 23 sie 2012, o 00:22 --

 

Ponieważ już kilka razy przejechałem się różnymi kartami, widzę różnicę pomiędzy nimi. Czasem nawet ten sam kart może się różnie prowadzić, wystarczy, że ktoś go brutalniej potraktował w poprzedniej jeździe. I tak w sumie największą różnicę robi "wkładka mięsna".

Najlepszy przejazd mam 39,2s ale tak regularnie na poziomie 40s. Widzę, że wiele trzeba ćwiczyć i popracować nad techniką jazdy...

 

 

W następnej turze po moim przejedzie jednemu z uczestników kart nr 9 Umarł i musiał go wymienić :):)

Mnie też ostatnio kart umarł tak, że odpadl z puli. Przeniesienie napędu siadło. W następnym biegu nie blokowało mi się siedzenie. Zdzisiek ma rację, żeby nie przyzwyczajać się do jednego karta.

 

 

Tak uczył mnie rekordzista tego toru, więc chyba ma rację ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, a czemu tak daleko go wysyłasz ? Chyba do Katowic najbliżej do nie-ASO ?

Zdzisiu, to zagranie stricte polityczne . Jeżeli napisze nowemu koledze, że może pojechać do super-fachowców : Carfit-a lub MTS , to The Forum jasno wyświetli moją wypowiedź, a jeżeli napiszę : "jedź do nie-ASO w Katowicach", to sam widzisz co się dzieje ... hihihi :mrgreen:

 

Czary, normalnie czary ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki temat do was :)

W zeszłym miesiącu byłem kierowcą na ślubie w takim niebieskim samochodzie :lol:

Teraz szykuje mi się sesja zdjęciowa z Nowożeńcami gdzieś w okolicach Wisły, Ustronia.

Byłby ktoś chętny wpaść i zrobilibyśmy porządne grupowe zdjęcia w kilka(naście) Subarek ?

Może znacie jakieś ciekawe miejsca w tych okolicach.

Oczywiście będzie profesjonalny fotograf.

Termin jest do ustalenia, np. przyszły weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki temat do was :)

W zeszłym miesiącu byłem kierowcą na ślubie w takim niebieskim samochodzie :lol:

Teraz szykuje mi się sesja zdjęciowa z Nowożeńcami gdzieś w okolicach Wisły, Ustronia.

Byłby ktoś chętny wpaść i zrobilibyśmy porządne grupowe zdjęcia w kilka(naście) Subarek ?

Może znacie jakieś ciekawe miejsca w tych okolicach.

Oczywiście będzie profesjonalny fotograf.

Termin jest do ustalenia, np. przyszły weekend.

ja bardzo chętnie, tylko w najbliższy weekend mam zajęty - zależy w jakich godzinach byś planował sesję może udało by się zgadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapora w Wiśle Czarnym lub gdzieś na szczycie góry ( znam super miejsce z widokiem na całą Wisłe Centrum ale nie zmieści sie tam więcej niż 10 aut na oko). Ustroń Rownica ale w weekend będzie ciasno. Ochodzita w Koniakowie. Ja bym sie pisał w zalżnosci o której godzinie.

 

wysłane z HOX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazanie ciekawych miejscówek :D

Konkretne informację będę znał po weekendzie więc dam znać co i jak.

Będzie też możliwość indywidualnej sesji gdyby ktoś chciał bo fotografowi Subaru ewidentnie się spodobało ;)

 

-- So sie 25, 2012 1:43 pm --

 

Kto godzinę temu leciał w stronę Cieszyna srebrnym Bugiem z naleśnikiem z tyłu ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś chętny na wyjazd na Wyrazów 2 września 2012 roku - niedziela :wink:

BelegUS ma Subaru w stanie rozkładu i nie pojedzie na tor :cry:

Szkoda - może ktoś wskoczy na jego miejsce, żeby można mu zwrócić wpłate :D

EVAN a co z Tobą :mrgreen: pojedziesz :?:

PS. Jak na forum z mocnymi i szybkimi autkami to lubiących nimi jazde na torze niewielu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś chętny na wyjazd na Wyrazów 2 września 2012 roku - niedziela :wink:

BelegUS ma Subaru w stanie rozkładu i nie pojedzie na tor :cry:

Szkoda - może ktoś wskoczy na jego miejsce, żeby można mu zwrócić wpłate :D

 

Polecam (i zachęcam), świetna zabawa i towarzystwo... robiliśmy z Tatą wszystko, żeby wóz ogarnąć na ten wypad, ale niestety siły wyższe... :oops: :roll:

 

A jak nie będzie chętnych, to zrobię licytację :lol:

 

EDIT:

 

Panowie, są jacyś chętni na moją kierownicę? Ładny Logitech Driving Force GT:

viewtopic.php?f=17&t=156731&p=1693841#p1693841

Brać, bo mnie na akumulator nie stać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś chętny na wyjazd na Wyrazów 2 września 2012 roku - niedziela :wink:

BelegUS ma Subaru w stanie rozkładu i nie pojedzie na tor :cry:

Szkoda - może ktoś wskoczy na jego miejsce, żeby można mu zwrócić wpłate :D

EVAN a co z Tobą :mrgreen: pojedziesz :?:

PS. Jak na forum z mocnymi i szybkimi autkami to lubiących nimi jazde na torze niewielu :mrgreen:

Ja mam dalej skrzynie w 4T . Przyszły płytki z KAPSa i okazało się, że nie pasują.... :evil:

Także na 99% niestety nie będę miał złozonego auta niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dalej skrzynie w 4T . Przyszły płytki z KAPSa i okazało się, że nie pasują.... :evil:

Także na 99% niestety nie będę miał złozonego auta niestety.

 

Ok :mrgreen: - do trzech razy sztuka - mam nadzieję, że następnym razem wreszcie się spotkamy :mrgreen:

 

PS. BelegUS - znalazłem na Twoje miejsce chętnego - mam więc dla Ciebie zwrot wpłaty :mrgreen:

 

-- Pn sie 27, 2012 12:27 pm --

 

Zapraszam wszystkich :mrgreen: w najbliższą sobotę :mrgreen: do zabawy :mrgreen:

 

PS. Dodatkową kategorią konkursu będzie wybór najładniejszego samochodu Gościa Clubu.

Warunkiem udziału w tej kategorii, będzie posiadanie japońskiej marki samochodu i chęć wspólnej zabawy.

Dla zwycięzcy pamiątkowy dyplom i puchar.

Atrakcją spotkania będzie prezentacja przez Autoryzowanego Dealera Toyoty Concept+ w Bielsku-Białej najnowszego modelu Toyoty GT86.

 

Pierwsza zapowiedź :wink:

 

http://www.beskidzka24.pl/artykul,japon ... ,3915.html

 

 

aa5f8ee66d9c9425.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie to jest tzn jak dojechac do tj dróżki.

Jak pojedziesz od siebie to na krzyżówce w Skoczowie w prawo i na piewszym rondzie znowu w prawo na Dębowiec i jak wyjedziesz z lasu to będzie tablica Simoradz - póżniej pytaj :!: na pewno będzie słychać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem rano od 9 - tej do 11 - tej !! Jeżdził Kajto i wspomniane C2 ,póżniej podjechałem do Iskrzyczyna zobaczyć serwis - ale Subara prawie wyjeżdzała i nie załapałem się na autograf :mrgreen:

 

Parę fotek z dzisiaj :arrow:

 

Serwis - Kajto prawie wyjeżdza z ustawiania

 

 

zdjcie2079.jpg

 

zdjcie2077n.jpg

 

zdjcie2081d.jpg

 

C2 - nawet fajnie jeżdziło !!

 

zdjcie2066.jpg

 

Legaś się załapał - za szybko zrobiłem zdjęcie :(

 

zdjcie2080.jpg

 

Może EVAN lub AndrewKR będą mieli lepsze zdjęcia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy zdjęć nie mamy :mrgreen: Ale za to plakat z autografem już tak 8)

Niestety AndrewKR musiał jechać i ma tylko plakat :wink:

Na prawy się nie załapaliśmy niestety.

Ale na wiosce trochę zamieszania zrobiliśmy- byliśmy na 3 auta --> dwa zielone RSy i niebieskie STI :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...