Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

na końcu w/w tematu mała relacja z mojej tegorocznej wyprawy rowerowej do Finlandii

Jesteś dzielny :!: szacun :!:

witam,choć jestem świeżynką na forum chętnie załapałbym się na jakieś spotkanie dla bliższego spotkania i poznania się..........na podbeskidziu

Witamy !!!!!! Ciężko skroić teraz jakiegoś spota :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś w Totka ?

 

O shit. Więcej pytań nie mam. :(

 

 

Muszę przed zimą kupić Imprezkę, ale są dwie opcyje:

1. Zostawić niemal nową(8 letnią) A-klasę i przytachać wolnossaka(warian bezpieczny),

2. Opchnąć mietka, dołożyć cosik i kupić z turbawką(wariant niebezpieczny)

 

Raczej chyba stanie na 1., ale ja po kilku głębszych mam róźne dziwne pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam' date='choć jestem świeżynką na forum chętnie załapałbym się na jakieś spotkanie dla bliższego spotkania i poznania się..........na podbeskidziu[/quote']

Witamy !!!!!! Ciężko skroić teraz jakiegoś spota :!:

Wydaje mi się, że trzeba zaproponować termin koniec sierpnia/ początek września i zobaczymy ile osób się wpisze, można też dać 2 daty i zobaczymy, który termin będzie bardziej pasował. W Jaworzu jest fajne miejsce na ognisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim zainteresowanym że w dniu 09.08.2012 roku

czwartek - o godz. 19.00 rozpoczynamy

III już wyścig ligi międzyklubowej na

 

Wielopoziomowym Torze Kartingowym ZygZak w Bielsku-Białej

 

o tytuł

 

Mistrza Regionu Podbeskidzia w Wyścigach Gokartowych 2012 roku :!:

 

PS.

1. Spotykamy się już o godz. 18.00 na parkingu przy stacji paliw przy Tesco na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej - pozostali dojadą na miejsce na ul. Legionów :wink:

Są jeszcze wolne miejsca :!:

 

2. Dodatkowo informacja dla chętnych na wyjazd na Wyrazów we wrześniu - zostały jeszcze 4 wolne miejsca :mrgreen: zapraszam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O shit. Więcej pytań nie mam.

 

Angielscy handlarze z Mekki Subarowskiej widząc zakres i jakość prac wykonanych przy tym samochodzie wycenili go na min 18.000 ... funa , of course .

Za 20-dzieścia lat, jak właściciel o niego będzie dbał, wart będzie pierdylion yuanów, bo chyba taka waluta będzie nas obowiązywać .

 

-- 7 sie 2012, o 22:54 --

 

Mark może ten Szczyrk umów?

 

 

... po wakacjach, myślę . 8)

 

-- 7 sie 2012, o 23:06 --

 

Zdzisek, dawaj temat tutaj:

viewforum.php?f=17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga,

W nrdefenie jest sporo pracy...

 

Dyziek a co Ty tam robisz łobuzie ?? masz jakiś telefon albo maila codziennego ??

 

Bartolo!!!

Gratulacje!!!

Czemu nic wcześniej się nie chwaliłeś???

 

bo dopiero teraz się urodziła :mrgreen::mrgreen:

 

dzięki wielkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj... pojeździliśmy... na go-kartach (forum motocyklowe)...

i ja nadal nie wiem jak wy poniżej 39sek. schodzicie :-P

 

Przyjdz dziś na wyścig :mrgreen:

O godz. 18.00 będę na parkingu stacji paliw przy Tesco na Warszawskiej w Bielsku-Białej :mrgreen:

Od 18.30 będziemy na Legionów :mrgreen:

Zapraszam :mrgreen:

Zapraszam również wszystkich :wink: którzy nie mają odwagi na tym forum zasiąść w gokardzie

- przyjdzcie popatrzeć i pokibicować - dajcie się poznać poza forum :mrgreen:

Z większością znamy się tylko z rozmów przez telefon lub forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu jak rączki ?

Elegancko :D 41.832 na moje "warunki" to uważam że dobrze było :D miałem nr 10 dopiero od 7-8 okrążenia trzymał przód :/

 

Ange ou Demon, Dzięki wielkie :) miło było poznać, mam nadzieję że spotkamy się jeszcze nie raz ;) pozdrowienia dla Ciebie i żony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ange ou Demon, Dzięki wielkie :) miło było poznać, mam nadzieję że spotkamy się jeszcze nie raz ;) pozdrowienia dla Ciebie i żony :)

 

Również miło było poznać - trzymam za słowo - że spotkamy się jeszcze nie raz - pozdrawiamy również :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ange ou Demon -> dzięki za super zorganizowany wieczór. Szacun za chęci organizacji takich imprez no i poświęcony temu czas :)

 

Kubabb i Azmadan -> kart nr 9 dobrze trzyma fotel w pierwszej turze 40.736s (odpuszczałem przy zjeździe z piętra), długa reakcja po odcięciu - onomatopeje młeeee-buuuuuuuuuuuuuuu,młeeee-buuuuuuuuuuuuuuuu :mrgreen:

kart nr 10 w fotelu strasznie latałem. aż mnie żebra bolą :lol: w drugiej turze 39.911s (pełna bomba na zjeździe po konsultacjach), szybciej go odcina ale reaguje bardzo szybko - a tutaj młemłemłemłe i tak od połowy prostej do pierwszego winkla :mrgreen:

 

Ogólnie szkoda że te karty odcina na "prostej" start/meta bo widać że da się tam szybciej pojechać. Z moich obserwacji to nie ma skrętu bez dodawania gazu zarówno na zimnych jak i rozgrzanych oponach. Jak dla mnie karty są porównywalne większą różnicę robi "wkładka".

 

do następnego razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 3tyg temu zakręt przed wjazdem na antresole całkiem dobrze trzymał, a teraz można się w nawierzchni jak w lustrze przeglądać :) Coś mi się zdaje że zrobili błąd z tą śliska podłogą i będą chyba ja musieli za nie długi czas wymienić.

 

Ange dzięki za super organizacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ange dzięki za super organizacje :)

 

Dzięki, że wpadliście się pokazać i sprawiliście nam niespodziankę :mrgreen: Wreszcie można było ponownie się spotkać. Wczoraj było trochę zamieszania - nie wszyscy dojechali ale jakoś udało się wszystko ogarnąć :mrgreen:

Wyniki za chwilę na każdym forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...