Jump to content

Spoty na Podbeskidziu

Recommended Posts

Marek - o tym gościu mi nawet nie wspominaj....

... uuuu to sobie niefajną reklamę zrobił . :x

Tak np. wyglądał wał po prostowaniu przez niego...

dsc02840y.jpg

a o reszcie szkoda gadać...

A to w takim razie ty jesteś właścicielem subarki którą ratowali u michała w balicach i u tomka porebskiego. Widziałem ten wałek na własne oczy i myślałem że tam ktoś piaskiem sypnal. Ale teraz to chyba jak w zegarku smiga ?

Szkoda że taka sytuacja się przyrtafila bo furka jest przednia ale dzięki temu objawił się w/w michał i zajął się i moimi panewkami, teraz burczy bez stukania :-D

Widzę że ktoś m miał podobny przypadek jak ja bo to nie ja robiłem auto u w/w michała :P :wink:

Mój wóz robi Adrian z Tecnica w Suchej Beskidzkiej (Dyzio też u niego wcześniej zakuwał)

• Replies 13.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak usłyszycie a potem zobaczycie zielonego GF - a to ja.

Genialny warun dzisiaj Pojechałem sobie Przegibek - Porabka - Wielka Puszcza - Targanice - Kocierska - Kocierz Moszczanicki - Łękawica - Międzybrodzie - Przegibek  

Pochwalę się     

Posted Images

(Dyzio też u niego wcześniej zakuwał)

I na niewiele mi się to zdało! :cry::cry::cry:

Ale Adrian to gość z klasą! Warto polecić, a dla nas blisko!

I na niewiele mi się to zdało! :cry::cry::cry:

Dlatego że chwilę później rozstałeś się z szerszeniem czy dlatego że było coś nie tak z samochodem? :|

Ale Adrian to gość z klasą! Warto polecić, a dla nas blisko!

Trochę wieczny człowiek i wszystko trwa trochę dłużej niż myślałem ale jest konkretny i zna się na tym co robi :D :wink:

Widzę że ktoś m miał podobny przypadek jak ja bo to nie ja robiłem auto u w/w michała :P :wink:

Mój wóz robi Adrian z Tecnica w Suchej Beskidzkiej (Dyzio też u niego wcześniej zakuwał)

Oba przypadki łączy chyba ten sam winowajca przez to mi się tak skojarzyło B-)

Panowie gdzie zrobią dobrze nagłośnienie w aucie?

Wiem, że jest MEGAWAT na Hałcnowskiej.

Chodzi mi o wygłuszenie blach i montaż dobrych głośników.

http://www.pro-audio.pl/caraudio/index.php

Robiliśmy tam kilka samochodów firmowych(multivan, range rover) - temat ogarnięty na wysokim poziomie.

Również Raga "nagłaśniał" tam swojego WRX-a

... ale faktur nie wystawiam :wink: .

No właśnie :roll: tu jest ten ból.

Uderze chyba tam do ProAudio...może wrzuce jeszcze jakis wzmacniacz i bas :roll:

może wrzuce jeszcze jakis wzmacniacz i bas

wzmacniacz, powiedział bym, że trzeba . Z basem bywa różnie, wszystko zależy od tego jak klient i czego słucha . Dobry przetwornik plus dobra komora plus sprawny wzmacniacz, to podstawa sukcesu, mówię teraz o linowym brzmieniu .

Pozdrowienia od brata subaroholika - obecnie mam tylko dwa STI w domu - modele do poskładania. Ale w ramach odchamienia i przyszywanej miłości (chyba mnie nie wyrzucicie jak wpadnę na spota czy libacyję jakimś innym wozidełkiem ;) ) muszę się znowu z wami spotkać. Korniczek GT'ka będzie miał wkrótce gotowego (ile to trwało!!!!!) to tym bardziej okazja na integrejszyn + zwierzenia samochodowe i nie tylko.

Serdeczne pozdrowienia dla starej gwardii (boście wszyscy starzy!) i nowych niepoznanych kolegów!.

;)

Pozdrowienia od brata subaroholika - obecnie mam tylko dwa STI w domu - modele do poskładania. Ale w ramach odchamienia i przyszywanej miłości (chyba mnie nie wyrzucicie jak wpadnę na spota czy libacyję jakimś innym wozidełkiem ;) ) muszę się znowu z wami spotkać. Korniczek GT'ka będzie miał wkrótce gotowego (ile to trwało!!!!!) to tym bardziej okazja na integrejszyn + zwierzenia samochodowe i nie tylko.

Serdeczne pozdrowienia dla starej gwardii (boście wszyscy starzy!) i nowych niepoznanych kolegów!.

;)

Kornikowi Pani Mama Ragi powinna znaleźć miejsce w którym GT bierze lewe powietrze :)

Ja jadę, kto mi machał ostatnio w Skoczowie przy PKSie

Pewnie MałySti

Serdeczne pozdrowienia dla starej gwardii (boście wszyscy starzy!)

Witaj stary Ragalcu :mrgreen:

Kornikowi Pani Mama Ragi powinna znaleźć miejsce w którym GT bierze lewe powietrze :)

:?:

Kiedyś Raga się wykluł, że diagnozy jego Mamy odnośnie usterek samochodów są w 100% trafne, a do tego w większości przypadków jest to branie lewego powietrza:)

miał już doświadczenie w temacie a nie uczył się

... że gość nie ogarnął tematu ? czy lenia miał ?

Raga, delikatnie licząc, to masz do nadrobienia 269 kolejek browarowych, weź coś na wątrobę .

Evan na suba szkoda bagażnika załóż systemy Hertz , Helix lub Clarion do tego jakiś porządny wzmacniacz

http://allegro.pl/glosniki-hertz-dsk-16 ... 54326.html

http://allegro.pl/kultowe-helix-b-62c-d ... 27750.html

Ja mam wygłuszone drzwi i założone te Clariony robią całkiem solidne bum nawet pod samym wzmacniaczem w radiu, jakby doszedł jeszcze zew wzmacniacz to naprawdę suba nie trzeba

http://allegro.pl/clarion-srp1721s-i2449167991.html

Dzięki. Też chciałbym oszczędzić bagażnik bo Focus jakiegoś dużego nie ma. Myslałem o jakiejś zabudowie jednego z boczków w bagażniku.