Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

 

Marek - o tym gościu mi nawet nie wspominaj....

... uuuu to sobie niefajną reklamę zrobił . :x

 

Tak np. wyglądał wał po prostowaniu przez niego...

 

dsc02840y.jpg

 

a o reszcie szkoda gadać...

A to w takim razie ty jesteś właścicielem subarki którą ratowali u michała w balicach i u tomka porebskiego. Widziałem ten wałek na własne oczy i myślałem że tam ktoś piaskiem sypnal. Ale teraz to chyba jak w zegarku smiga ?

Szkoda że taka sytuacja się przyrtafila bo furka jest przednia ale dzięki temu objawił się w/w michał i zajął się i moimi panewkami, teraz burczy bez stukania :-D

 

Widzę że ktoś m miał podobny przypadek jak ja bo to nie ja robiłem auto u w/w michała :P :wink:

 

Mój wóz robi Adrian z Tecnica w Suchej Beskidzkiej (Dyzio też u niego wcześniej zakuwał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na niewiele mi się to zdało! :cry::cry::cry:

 

Dlatego że chwilę później rozstałeś się z szerszeniem czy dlatego że było coś nie tak z samochodem? :|

 

Ale Adrian to gość z klasą! Warto polecić, a dla nas blisko!

 

Trochę wieczny człowiek i wszystko trwa trochę dłużej niż myślałem ale jest konkretny i zna się na tym co robi :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę że ktoś m miał podobny przypadek jak ja bo to nie ja robiłem auto u w/w michała :P :wink:

 

Mój wóz robi Adrian z Tecnica w Suchej Beskidzkiej (Dyzio też u niego wcześniej zakuwał)

 

Oba przypadki łączy chyba ten sam winowajca przez to mi się tak skojarzyło B-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie zrobią dobrze nagłośnienie w aucie?

Wiem, że jest MEGAWAT na Hałcnowskiej.

Chodzi mi o wygłuszenie blach i montaż dobrych głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie zrobią dobrze nagłośnienie w aucie?

Wiem, że jest MEGAWAT na Hałcnowskiej.

Chodzi mi o wygłuszenie blach i montaż dobrych głośników.

 

http://www.pro-audio.pl/caraudio/index.php

 

Robiliśmy tam kilka samochodów firmowych(multivan, range rover) - temat ogarnięty na wysokim poziomie.

Również Raga "nagłaśniał" tam swojego WRX-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale faktur nie wystawiam :wink: .

No właśnie :roll: tu jest ten ból.

Uderze chyba tam do ProAudio...może wrzuce jeszcze jakis wzmacniacz i bas :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wrzuce jeszcze jakis wzmacniacz i bas

wzmacniacz, powiedział bym, że trzeba . Z basem bywa różnie, wszystko zależy od tego jak klient i czego słucha . Dobry przetwornik plus dobra komora plus sprawny wzmacniacz, to podstawa sukcesu, mówię teraz o linowym brzmieniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia od brata subaroholika - obecnie mam tylko dwa STI w domu - modele do poskładania. Ale w ramach odchamienia i przyszywanej miłości (chyba mnie nie wyrzucicie jak wpadnę na spota czy libacyję jakimś innym wozidełkiem ;) ) muszę się znowu z wami spotkać. Korniczek GT'ka będzie miał wkrótce gotowego (ile to trwało!!!!!) to tym bardziej okazja na integrejszyn + zwierzenia samochodowe i nie tylko.

 

Serdeczne pozdrowienia dla starej gwardii (boście wszyscy starzy!) i nowych niepoznanych kolegów!.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia od brata subaroholika - obecnie mam tylko dwa STI w domu - modele do poskładania. Ale w ramach odchamienia i przyszywanej miłości (chyba mnie nie wyrzucicie jak wpadnę na spota czy libacyję jakimś innym wozidełkiem ;) ) muszę się znowu z wami spotkać. Korniczek GT'ka będzie miał wkrótce gotowego (ile to trwało!!!!!) to tym bardziej okazja na integrejszyn + zwierzenia samochodowe i nie tylko.

 

Serdeczne pozdrowienia dla starej gwardii (boście wszyscy starzy!) i nowych niepoznanych kolegów!.

 

;)

 

 

Kornikowi Pani Mama Ragi powinna znaleźć miejsce w którym GT bierze lewe powietrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie zrobią dobrze nagłośnienie w aucie?

Wiem, że jest MEGAWAT na Hałcnowskiej.

Chodzi mi o wygłuszenie blach i montaż dobrych głośników.

 

Evan na suba szkoda bagażnika załóż systemy Hertz , Helix lub Clarion do tego jakiś porządny wzmacniacz

 

http://allegro.pl/glosniki-hertz-dsk-16 ... 54326.html

http://allegro.pl/kultowe-helix-b-62c-d ... 27750.html

 

Ja mam wygłuszone drzwi i założone te Clariony robią całkiem solidne bum nawet pod samym wzmacniaczem w radiu, jakby doszedł jeszcze zew wzmacniacz to naprawdę suba nie trzeba

 

http://allegro.pl/clarion-srp1721s-i2449167991.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...