Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim forumowiczom i ich najblizszym, zdrowych, spokojnych swiat, zycze .

 

 

 

 

Bartolo, tez tam bylem . To chyba najwiekszy pozar w powojennej historii naszego miasta . Magazyny PSK i biurowiec DRKP juz nie istnieja a na ich miejscu pojawi sie jakis moloch ze sklepami albo inne korporacyjne gowno, tak sadze . Ech ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Wielkanocnego! I jajeczka i zajączka i nawet Dyngusa :mrgreen:

 

Magazyny PSK i biurowiec DRKP juz nie istnieja a na ich miejscu pojawi sie jakis moloch ze sklepami albo inne korporacyjne gowno, tak sadze

No cóż... Niekiedy taniej wychodzi podpalić, niż posprzątać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Magazyny PSK i biurowiec DRKP juz nie istnieja a na ich miejscu pojawi sie jakis moloch ze sklepami albo inne korporacyjne gowno, tak sadze

No cóż... Niekiedy taniej wychodzi podpalić, niż posprzątać :twisted:

Juz wiadomo, ze zrodel ognia bylo kilka .

Czasem trzeba cos podpalic zeby konserwator zabytkow sie odpieprzyl i nie blokowal nowych inwestycji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. pamiętacie miejscówkę spotową za dworcem gdzie mamy foty ze starą tablicą Bielsko-Biała ??

właśnie płoną te budynki przy których staliśmy.

Właśnie przeczytałem info na Onecie. Niby to rudera była, ale od razu pomyślałem o spocie, który tam był. No i ta tablica Bielsko-Biała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiadomo, ze zrodel ognia bylo kilka . Czasem trzeba cos podpalic zeby konserwator zabytkow sie odpieprzyl i nie blokowal nowych inwestycji .

 

Bodaj w Ciechocinku tak kombinował jeden z właścicieli posesji w atrakcyjnym miejscu: podpalił, żeby móc wybudować coś nowoczesnego. Tyle, że konserwator zastrzegł, że nowo wybudowane musi mieć identyczne fronty z tymi, które się spaliły... No i el dupa. :P

 

Nie wiem, jak to wyglądało w Bielsku, ale -z tego, co piszesz- przypadkiem się to nie spaliło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś weselszy temat : Browar Miejski i kilka fotek, które udało mi się pstryknąć .

 

Warzelnia :

 

20110419319.jpg

 

Piwniczka a w niej 5 zbiorników z fermentującym piwkiem :

 

20110419328.jpg

 

Butelka firmowa z piwkiem na wynos :

 

20110419330.jpg

 

Trza ustalić datę wizyty w browarze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów, dawno się nie udzielałem, ale czytam na bieżąco i.... przejdę do sedna sprawy :

Ma ktoś może silnik pasujący do gt 97 :twisted::twisted: ? Bo mój powiedział papa :(( i pomyślałem, po co mam kupować na alledrogo jak mogę dać koledze z forum zarobić :D Kto ma?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ariel sobie odpuścił forum...

 

Trochę go poniosło, nie potrzebnie.

Kiedyś zareklamowałem tu taki warsztacik z Krakowa i moderator edytował post. Nie wiedziałem wówczas, że to zabronione, ale OK- nigdy więcej nikomu(chyba) tu reklamy nie zrobiłem.

Za "wątek kibicowski" dostałem pasa(słusznie) i wcale się o to nie gniewam. Przeciwnie, patrząc czym Adam Małysz jeździ teraz, jest mi głupio... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...