Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzialem jeszcze wynikow ale objezdzaly mnie maluchy...

Chcę zobaczyć takiego malucha, co Cię objechał :cool:

Ważne, że się dobrze bawiłeś, następnym razem będzie lepiej, potem jeszcze lepiej, jeszcze i jeszcze...

 

Jakby co, piszę się na prawy, ewentualna porażka się rozejdzie na dwóch, a ewentualny sukces będzie dwa razy większy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

objezdzaly mnie maluchy

 

Chryste Panie... To ile w tych maluchach mają pod maską :?: Motory z Punto, czy Uno Turbo :?:

Bo nie sądzę, że kamrat Dyzio nie potrafił "w czarne" trafic... :mrgreen:

Dajcie jakie foto.

Ważne, że IMPREZA się udała- TRENING CZYNI MISTRZA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, jakieś nowe twarzy w tym wątku, witamy :mrgreen:

 

Paweł Ty żyjesz ?? :mrgreen::mrgreen:

 

Dyzio 55 w generalce z dyfrem naprawianym plastikowymi opaskami to i tak zajebisty wynik :wink:

 

ważne, że auto całe :twisted:

 

PS. widziałeś ?? Twoja Młoda już nam klientów a całej Polski ściąga na nasze regionalne, tylko kilka dni cię nie było :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyfrem naprawianym plastikowymi opaskami to i tak zajebisty wynik

Dyfer udało się wymienić w całości na inny z jakiegoś JDM'a, jednak cieknie z nigo olej, znaczy musze do warsztatu...

ważne, że auto całe

Fakt! Na drugim przejeździe raz mnie już banda chciała przytulić, jednak byłem twardy i uznałem, że zanim pieszczoty to trzeba ze mną trochę pochodzić...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Podbeskidzia!!!

 

mam pytanko dla miejscowych użytkowników subaru w bielsku. otóż gdzie można znaleźć fajne miejsce do pojeżdżenia/upalania subary? znam trasę między Bielskiem a Międzybrodziem żywieckim i jak jest dużo śniegu na niej to jest ciekawie, ale tam dużo aut jeździ i ogólnie jak dla mnie to są za blisko barierki... wolałbym jakąś bardziej otwartą przestrzeń, gdzie można rozstawić pachołki i coś poćwiczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt! Na drugim przejeździe raz mnie już banda chciała przytulić, jednak byłem twardy i uznałem, że zanim pieszczoty to trzeba ze mną trochę pochodzić...

:mrgreen:

 

nawet masz swoją chwilkę na filmiku :wink: :arrow: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shrekair, z jakimiś placami to u nas krucho. Polecam Salmopol, jest szerzej, no i gdzie się da... :wink:

 

nawet masz swoją chwilkę na filmiku
Tam to było łagodnie! Ta banda była zaraz na pierwszej bramce na wjeździe do lasu. Tam było grubo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shrekair, tor Wyrazów, zapłacisz parę groszy, a w bezpiecznych warunkach (legalnie) poćwiczysz cały dzień aż będziesz miał dość :)

Plac na dłuższą metę staje się bez sensu. To dobre miejsce na rozgrzewkę np.: jak spada pierwszy śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shrekair, tor Wyrazów, zapłacisz parę groszy, a w bezpiecznych warunkach (legalnie) poćwiczysz cały dzień aż będziesz miał dość :)

Plac na dłuższą metę staje się bez sensu. To dobre miejsce na rozgrzewkę np.: jak spada pierwszy śnieg.

 

pewnie że na torze łatwiej i bezpieczniej poćwiczyć, ale na razie musiałbym gdzieś na boku się podszkolić jak nikt nie widzi żebym ogarnął AWD... rozstawie sobie parę pachołków i poćwiczę... a jak od razu na tor pojadę to albo obije auto albo będę jeździł ze średnią prędkością 40km/h przeszkadzając reszcie świata która umie jeździć.... ale dzięki za info na pewno w końcu skorzystam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...