Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Xtra sprawa!! Też bym się moim "ohne turbo" wybrał, ale czekam w mysłowickim magistracie na fajne blachy, a te mają przyjśc do dwu tygodni... Tym samym wywozowe niemieckie się już skończyly i jestem ZMUSZONY wozic kuper w "espero", bleeeeeeeee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym się chętnie przejechał ale brak czasu :cry:

Panowie ostrożnie upalajcie bo w Kętach dzisiaj już dawno tak ślisko nie było. Masakra. Sam lód na drodze :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

No szkoda ze nikt z nami nie jedzie, wiem Evan ze jest slisko, kilka razy postawilo mnie bokiem przy dohamowaniu, ale trzeba jechac pozwiedzac gory :)

Wezme kamerke, moze cos nakrece, a Wy w tym czasie poogladajcie film ze skoku Pastrany, pewnie go juz znacie, ale ciekawostka : nakrecony kamera GoPro HD !! czyli taka jaka ja mam i jakie sprzedaje, moze ktos chetny ? :)

A tutaj link, milego ogladania, hopa byla niezla :)

 

 

a tak to wygladalo z innej kamery z boku :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Dyzio i Pancin za milego spota :)

Faktycznie bylo czasem gruuubo :) mam to na filmach, ale zajmie mi duzo czasu obrobka najlepszych momentow, wiec poczekajcie cierpliwie :)

Ekipa byla godna rajdowego jezdzenia, mam nadzieje ze sniegu nie zabraknie i spotkamy sie jeszcze nie raz :) Dodam tylko dla nie wtajemniczonych, ze oprocz nas, bylo tam.... kilka innych fajnych aut :)

Pancin - milo bylo poznac, rowny gosc z Ciebie !! Zapraszam czesciej do Bielska, pojezdzimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... W końcu z Kattovitz, czy z Myslovitz jesteś?

Bo w Myslovitz regularnie bywam...

 

 

Pochodzę z SM, ożeniłem się w SMI, a mieszkam w SK.

Zameldowanie jeszcze w SM. :mrgreen:

Jaśniej się chyba nie da :mrgreen:

 

P.S. Gdzie bywasz w Mysłowicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze oprocz nas, bylo tam.... kilka innych fajnych aut

Dojechał R. L. z ekipą. Wielki szacun dla gościa w BMW e30 którego nie umieliśmy dogonić na spadaniach. Było mega śniegowo, które po paru przejazdach zmieniło się w mega ślisko. Powiem szczerze - jeszcze nigdy tak nie zapierniczałem po śniegu co oczywiście skończyło się w bandzie (czasem diabli poniosą :mrgreen: ). Starałem się dorównać L-owemu STI-ajowi (skąd innąd znanemu), nie miałem szans, ale robiłem co mogłem...

Zakończyliśmy w momencie kiedy z byłego OS-u zrobił się tor rallyecrosowy! Z tą różnicą, że auta jeździły w różnych kierunkach. Zjechało się tyle samochodów, że zrobiło się ciasno i quad! :mrgreen:

 

 

Aha! Zapomniałem! "Ciechan z rana jak śmietana"! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K.U.L.

Właśnie skończyła nam się skrzynka "Ciechana". Ale jestem zły! :evil:

Ale nie ma tego złego co by nam nie wyszło i pomyślcie kto chciałby wziąć udział w superoesie na torze Kielce 27 lutego!?

Przypominam wszystkim, którzy wspominali o upalaniu w Kielcach, że to jest super okazja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba - nie ma za co - ciesze sie ze rosnie nam nowa ekipa "rajdowa" i bede mial z kim jezdzic :)

Dyzio - pomyslimy nad Kielcami - fajnie by bylo pojechac !!

 

Film sie robi... ale to dluuuugo potrwa bo ciagle cos zmieniam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...