Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
W dniu 2.08.2018 o 21:29, Mark L.A. napisał:

Z okazji 555 strony wątku "Spoty na Podbeskidziu" przesyłam pozdrowienia dla całej gromadki :)

 

Jakby to Dyzio powiedział : trza by się napić ! W końcu nie spotykamy się tu dla przyjemności . 

 

:P:D:lol::yahoo:

 

Widzę, że zostałem wezwany!!! 

Piękny wynik!!! 555!

 

U mnie ciągłe zmiany! Na nic czasu nie ma! W Bielsku bywam rzadko!

Auto zmieniłem! 

IMG_20181216_102122.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Cześć i witam.
Panowie i Panie! 

W kwietniu ślubuję swojej lubej miłość i wierność do końca moich dni, z tego tytułu chciałbym chętnych zaprosić do Orszaku Subarowo-Weselnego - 27 KWIETNIA 2019r. o godzinie 16.oo.  (sobota).
Trasa bardzo prosta 8km, Wadowice - Mucharz. (
https://www.google.pl/maps/dir/49.8669439,19.5036081/49.804068,19.5463374/@49.8288152,19.4877371,12.26z/data=!4m2!4m1!3e0?hl=pl).
Oczywiście przewidziane "frukty", w postaci pitnej - flaszencji ognistego weselnego napoju na samochód. :drunk:
:drunk::drunk:

 

Jeżeli to nie problem to chciałbym zrobić listę (do 14 kwietnia), kto się wybiera, żeby dla żadnej przybyłej Subarki nie zabrakło. :) Na flaszeczce też chce zrobić taki miły akcencik ode mnie i od mojej małżonki.

Jak się tylko pogoda uda, to będzie ujęcie z drona, które oczywiście jak zostanie tylko obrobione wrzucę do obejrzenia. Byłoby rewelacja, gdybyśmy zrobili sobie na koniec zdjęcie pamiątkowe, ale to już przy sali weselnej i jak się oczywiście wszyscy zgodzą. 

Z kwestii logistycznych, miejsce zbiórki zaznaczone w linku wyżej, jest to dość długi i spory zajazd, myślę, że się pomieścimy. Zajedziemy po wszystkich przybyłych z @Mateusz22 i rozpoczniemy 8km w stronę sali weselnej. :) 

Lista:
1)  @Mateusz22 - odwozi nas swoją beSTIą! :thx:

2) Tomasz_555:)

3) Cherusek1

4) Dj Brabus

5) ...

 

 

Dziękuję i pozdrawiam!
thomson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

W dniu 1.04.2019 o 19:26, thomson0073 napisał:

Cześć i witam.
Panowie i Panie! 

W kwietniu ślubuję swojej lubej miłość i wierność do końca moich dni, z tego tytułu chciałbym chętnych zaprosić do Orszaku Subarowo-Weselnego - 27 KWIETNIA 2019r. o godzinie 16.oo.  (sobota).
Trasa bardzo prosta 8km, Wadowice - Mucharz. (
https://www.google.pl/maps/dir/49.8669439,19.5036081/49.804068,19.5463374/@49.8288152,19.4877371,12.26z/data=!4m2!4m1!3e0?hl=pl).
Oczywiście przewidziane "frukty", w postaci pitnej - flaszencji ognistego weselnego napoju na samochód. :drunk:
:drunk::drunk:

 

Jeżeli to nie problem to chciałbym zrobić listę (do 14 kwietnia), kto się wybiera, żeby dla żadnej przybyłej Subarki nie zabrakło. :) Na flaszeczce też chce zrobić taki miły akcencik ode mnie i od mojej małżonki.

Jak się tylko pogoda uda, to będzie ujęcie z drona, które oczywiście jak zostanie tylko obrobione wrzucę do obejrzenia. Byłoby rewelacja, gdybyśmy zrobili sobie na koniec zdjęcie pamiątkowe, ale to już przy sali weselnej i jak się oczywiście wszyscy zgodzą. 

Z kwestii logistycznych, miejsce zbiórki zaznaczone w linku wyżej, jest to dość długi i spory zajazd, myślę, że się pomieścimy. Zajedziemy po wszystkich przybyłych z @Mateusz22 i rozpoczniemy 8km w stronę sali weselnej. :) 

Lista:
1)  @Mateusz22 - odwozi nas swoją beSTIą! :thx:

2) Tomasz_555:)

3) Cherusek1

4) Dj Brabus

5) ...

 

 

Dziękuję i pozdrawiam!
thomson

 

Co tam, wszyscy tu juz pomarli??

Zimowy spot u Jurasa nie wypalił, ale to może chłopaki i dziewczyny sie zbierzecie w sobotę za tydzień w okolice Wadowic? 

Kilku forumowiczów z Katowic i Krakowa  się wybiera, a z naszych rodzimych okolic nikogo?? 

Ok 16 spotykamy się na parkingu zaznaczonym przez @Thomson-a, spokojnie możecie to połączyć z pogaduchami subarowymi. A i flaszka weselnej warta "świeczki" :lol:

Dopisujcie się do listy, odpoczywać będziecie później.

 

Edytowane przez Mateusz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej,
Kolega mnie prosił żebym rzucił okiem na ogłoszenie.

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-forester-webasto-faktura-vat-ID6BVX6y.html

Zna ktoś może tego Forka? Podobno od dwóch lat w Bielsku?

Pozdrawia, Dawid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ewemarkam napisał:

W Bielsku-Białej jest ASO, umówić się na przegląd i po sprawie

też tak poleciłem, tylko, że osobiście nie znam ASO w BB, a opinie różne słyszałem i polciłem ATS w Mikołowie. sprawdzenie auta i podpięcie pod komputer w serwisie to podstawa przed zakupem, ale myślałem, że ktoś może coś więcej wie, żeby z każdym autem nie jeździć do ASO. 

 

Na zdjęciach widać jeszcze szarą wersję XT :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie pod kątem części. Parę gratów brałem, obsługa bardzo ok. Ale w zasadzie sprawdzić zawieszenie można na kazdej stacji diagnostycznej. Np na PKS przy legionów, a do mechanika z interfacem to może Bosch na wajdeloty. Kolega tam pracował swego czasu.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy może ktoś z kolegów z okolic Skoczowa, Cieszyna lub Bielska dysponuje ELM 327 Bt i mógłby poświęcić chwilę czasu żeby sprawdzić czy zagada (zanim sobie taki kupię) to z imprezą 1.5 z 2006r. Mój chiński kombajn niestety gubi połączenie po uruchomieniu silnika, a zależy mi na sprawdzeniu wskazań czujnika temp. płynu chłodzącego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Artman84 napisał:
Czy może ktoś z kolegów z okolic Skoczowa, Cieszyna lub Bielska dysponuje ELM 327 Bt i mógłby poświęcić chwilę czasu żeby sprawdzić czy zagada (zanim sobie taki kupię) to z imprezą 1.5 z 2006r. Mój chiński kombajn niestety gubi połączenie po uruchomieniu silnika, a zależy mi na sprawdzeniu wskazań czujnika temp. płynu chłodzącego. 

Mam ELMa na kablu, jakbyś był zainteresowany.

Na BT też mam, ale zrywa połączenie, raz działa a raz nie. Testowałem ostatnio w Toyocie Yaris. BT nie działa a na kablu śmiga elegancko.

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ewemarkam napisał:

Mam ELMa na kablu, jakbyś był zainteresowany.

Na BT też mam, ale zrywa połączenie, raz działa a raz nie. Testowałem ostatnio w Toyocie Yaris. BT nie działa a na kablu śmiga elegancko.

Dzięki za propozycję, bardzo chętnie z niej skorzystam. Widzę że jesteś z Bielska, ja jestem codziennie w Bielsku, w pracy. W przyszłym tygodniu pracuję do 14, więc chętnie podjadę gdzie trzeba, tylko napisz kiedy będzie Ci pasować. Ewentualnie jutro też jestem do 14. Chyba, że odpowiada Ci inny termin to napisz kiedy i gdzie, a ja postaram się dostosować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Hej wszystkim :)
Sorki, że dawno mnie tu nie było, ale miałem kilka swoich życiowych zakrętów i finalnie niestety małżeństwa nie dało się uratować... Ale w tym roku wracam do żywych, zakup konkretnej fury też będzie w najbliższym czasie i będę bardzo chciał się z Wami spotkać po dłuższej przerwie :)
Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...