Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy , chcę wyskoczyć  chyba w weekend z Krakowa do Korbielowa . Nie znam drogi przez Kalwarię, Stryszów, Zembrzyce, Lachowice i Jeleśnia.  Czy  tam jest mocno po górkach i ryzyko,że ktoś mnie zastopuje w śniegu ? czy lepiej jechać przez Bielsko ,,Żywiec - może w korkach no i na około?

Wszelkie rady mile widze .

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak tam Pany? Śmigacie coś? Zima w pełni ;) ostatnio kilka razy miałem okazję fajnie pośmigać - tej zimy jest tak dużo okazji jak 7 lat temu za moich czasów w Evo kiedy to ostatnim razem była fajna zima :D przez ostatnie 5-6 lat to dosłownie przez kilka momentów się jeździło a tej zimy to już ze 700-800 km po śniegu zrobiłem B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Norwegii, Noresund.. kilka tygodni temu odsniezalem swojego Sharana którego postawiłem koło domu chyba w listopadzie.. mierzylem wtedy śnieg na dachu i było prawie 110cm, a od tego czasu dosypalo dość sporo ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle pewnie że się śmiga :) Ja tu mieszkam, to muszę śmigać ale prawda jest taka, że trzeba jeździć jak sypie śnieg bo drogowcy bardzo dbają o te drogi. Warunków to jazdy było mnóstwo i każdy jaki był zaliczyłem :evil2:

 

Jeden z przejazdów sobotnich po Krowiarkach. Pokaże kamerę ze środka bo ona chyba najlepiej oddaje efekt jazdy. Niestety defekt tej kamerki jest taki im dłużej nagrywa tym dźwięk jest opóźniony z obrazem. Oglądać w HD.

 

 

A tu Przyslop

 

 

Śmigałem wtedy z nowo poznanym ziomkiem z EVO V i było genialnie :) Mam dużo filmików z różnych perspektyw z tej zabawy jak i innych i muszę kiedyś zmontować z tego film.

 

Nie pokazywać filmików osobą mundurowym oraz konfidentom, nie chce problemów. Udostępniam tylko Wam, bracią Forumowym :)

 

Edytowane przez ADK90
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cisza w temacie więc może napiszę tu jakiś post ;-) 

Organizuję po raz kolejny wypad na tor - Moto Park Kraków w dniu 24.06.2018 roku.

Koszt udziału w zabawie 300,- zł. Mam jeszcze kilka wolnych miejsc.

Jeździmy w godz. 9.00 - 17.00. Do naszej dyspozycji maty poślizgowe i nowo otwarty odcinek toru off road.

Kilka osób z tego forum jedzie również. 

Zainteresowanych zapraszam na PW.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie pytanie. Czy ktoś się w B-B lub okolicy serwisuje u kogoś rozsądnego i ogarniającego temat subaru ale nie kasuje za znaczek od razu x 2 ??

Mam do roboty prawdopodobnie popychacze zaworowe - nie wiem czy da się to wymienić bez wyciągania silnika ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...