Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Koledzy jest poważny temat, wstawiam tu ponieważ kiedyś zamawiane były w tej firmie polary, a i firma związana z motoryzacją. Teraz oni potrzebują pomocy, a konkretnie jej szefowa. Opis w linku:


https://pomagam.pl/olapotrzebujepomoc

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Skoczyłem sobie 2 godziny temu na Salmopol i kręciły się 2 patrole Policji więc uważajcie - jeden stał na tym parkingu na patelni a z pół godziny później podjechał bus chyba ich zmienić więc uważajcie ;) na Fejsie panika, że niby zabierają prawka jak ktoś jakiegoś boka zrobi - nie wiem na ile to prawda ale może lepiej się o tym nie przekonywać więc się pilnujcie.

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Paweł_P napisał:

Skoczyłem sobie 2 godziny temu na Salmopol i kręciły się 2 patrol Policji więc uważajcie - jeden stał na tym parkingu na patelni a z pół godziny później podjechał bus chyba ich zmienić więc uważajcie ;) na Fejsie panika, że niby zabierają prawka jak ktoś jakiegoś boka zrobi - nie wiem na ile to prawda ale może lepiej się o tym nie przekonywać więc się pilnujcie.

W Norwegii milicja jest dość surowa, ale ostatnio wracałem z roboty a6 w quatro i nie widziałem że se stali na przystanku, a ze świeży śnieg i w ogóle warun do zabawy fajny to odlaczylem te elektroniczne badziewia i wrzuciłem krowę bokiem w prawą 90-ke później chłopaków dostrzegłem:blink: już myślałem że będzie grubo a tu jeden z nich tylko kciuk do góry podniósł i nic... Ale majtki mi falowaly mocno :biglol: 

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2017 o 21:23, Paweł_P napisał:

Skoczyłem sobie 2 godziny temu na Salmopol i kręciły się 2 patrole Policji więc uważajcie - jeden stał na tym parkingu na patelni a z pół godziny później podjechał bus chyba ich zmienić więc uważajcie ;) na Fejsie panika, że niby zabierają prawka jak ktoś jakiegoś boka zrobi - nie wiem na ile to prawda ale może lepiej się o tym nie przekonywać więc się pilnujcie.

Gdzie na fejsie? Nie mogę nic znaleźć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...