Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy nie zalegają Wam fotele (praktycznie bylejakie, stan dowolny - byle mocowania i "kołyska" w dobrym stanie, LHD) z Imprezy GD/Forka SG? Potrzebuję "dawców" do nieszczęsnych kubełków z WRX GD, które nabyłem, a którym "trochę" brakuje, żeby je zamontować (a moje z GC nie pasują na dawców). Dowolne, niekoniecznie kubełki, jak najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panów,

 

W zakupie kontrolowanym pisałem, ale być może tutaj zagląda więcej osób z okolic Bielska? :)

 

Interesuje mnie ten oto egzemplarz:

 

http://allegro.pl/subaru-forester-2-0-s-turbo-1999-i3449446883.html

 

Czy ktoś go może zna? Kojarzy z widzenia? Trzody nie widzę więc to pewnie nikt od nas...

 

Ewentualnie czy ktoś był by na tyle miły żeby podjechać i rzucić okiem?

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierpniowe upalanie na Wyrazowie

 

 

 

 

Wybieramy sie na Tor w Wyrazowie

Termin wyjazdu - 18.08.2013 roku

 

 

Mamy jeszcze wolne miejsca - zapraszam chętnych (koszt 50,- zł od samochodu)

Wpłaty należy dokonywać jak zwykle u mnie - informacje na PW

Wyjazd w niedzielę godz. 7.00 z parkingu Tesco na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej

Na miejscu będzie możliwość grillowania

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam

 

a tak było ostatnio

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panów,

 

W zakupie kontrolowanym pisałem, ale być może tutaj zagląda więcej osób z okolic Bielska? :)

 

Interesuje mnie ten oto egzemplarz:

 

http://allegro.pl/su...3449446883.html

 

Czy ktoś go może zna? Kojarzy z widzenia? Trzody nie widzę więc to pewnie nikt od nas...

 

Ewentualnie czy ktoś był by na tyle miły żeby podjechać i rzucić okiem?

 

Z góry dzięki.

Nie jestem na 100% pewien ale to chyba to samo auto widziałem u siebie na osiedlu. Jeżeli jesteś zainteresowany podejdę zapytać bo to jakaś rodzina sąsiada z bloku. Auto wyglądało dobrze. Tak coś wstępnie zagadaliśmy - sprawiało wrażenie pewnego egzemplarza. Jak coś pisz na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie też pisze : ) skonću mam gotowe auto

 

 

 

Kamilos - i co mu było !!!!!!

 

 

Mały sti i Jano- wszystkiego naj !!!!!

 

 

Witam ;p ojj powiem ci koniec końców 7k w plecy pełno nowych gratów, w tym naprawa komputera który był uszkodzony i silnik nie równo pracował a jak by tego było mało to po przejechaniu 500 km panewka ACL sie sypła po raz 2gi :( i w ten oto sposób z całych tych nerwów jade jutro po używany silnik z buga kombiaka : ) i powiem tyle, auto dało mi popalić i brakło by 1 kg kiełbasy i 1l wódki zeby o tym wszystkim po opowiadać : )

moze sie wybiorę 18 na tor po lamić ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panów,

 

W zakupie kontrolowanym pisałem, ale być może tutaj zagląda więcej osób z okolic Bielska? :)

 

Interesuje mnie ten oto egzemplarz:

 

http://allegro.pl/su...3449446883.html

 

Czy ktoś go może zna? Kojarzy z widzenia? Trzody nie widzę więc to pewnie nikt od nas...

 

Ewentualnie czy ktoś był by na tyle miły żeby podjechać i rzucić okiem?

 

Z góry dzięki.

Nie jestem na 100% pewien ale to chyba to samo auto widziałem u siebie na osiedlu. Jeżeli jesteś zainteresowany podejdę zapytać bo to jakaś rodzina sąsiada z bloku. Auto wyglądało dobrze. Tak coś wstępnie zagadaliśmy - sprawiało wrażenie pewnego egzemplarza. Jak coś pisz na priv

 

Satyr jakbys jutro nie dał rady go oblukac to podjeade go obejrzec w Środe. Wyglada dosyć ładnie z czytej ciekawosci sie nim przejade dla porównania ze swoim :)

 

Witam

Szukam elektromechanika, Bielsko okolice.

Świeci się check engine z migającym cruise

Niby nie ma wpływu na jazdę i pracę silnika, ale wku....ia

 

dziękuję i pozdrawiam

 

CARTER JACEK ŚWIERZKO ul. Oliwkowa 7A podjedz sobie tutaj dosyc dobry fachowiec podłaczy cie pod kompa i prawde powie. Ciezko troszke do niego dojechac ale tu masz mapke https://www.google.pl/maps?saddr=Oliwkowa&daddr=Wyzwolenia&hl=pl&ll=49.830952,19.073467&spn=0.015281,0.038581&sll=49.830938,19.073446&sspn=0.00764,0.01929&geocode=FaJv-AIdBC8jAQ%3BFZtm-AIdzvYiAQ&t=h&mra=dme&mrsp=1&sz=16&z=15

Edytowane przez kubabb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam elektromechanika, Bielsko okolice.

Świeci się check engine z migającym cruise

Niby nie ma wpływu na jazdę i pracę silnika, ale wku....ia

 

dziękuję i pozdrawiam

 

CARTER JACEK ŚWIERZKO ul. Oliwkowa 7A podjedz sobie tutaj dosyc dobry fachowiec podłaczy cie pod kompa i prawde powie. Ciezko troszke do niego dojechac ale tu masz mapke https://www.google.p...sp=1&sz=16&z=15

 

no proszę od chyba 5 lat u Jacka różne auta naprawiam i dopiero teraz sie dowiedziałem jak ma na nazwisko ^_^

mogę go polecić, chociaż przy ostatniej usterce(zły restryktor w przewodzie podciśnienia od turbo) sam załamał ręce i dopiero 4wiatraki pomogły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za info, umówię się i zobaczymy co jest problemem.

nie-ASO po 16-tym, carfit Nowy Sącz, nawet tam już chciałem jechać za 2-3 tygodnie, a reszta szkoda gadać. jeden nawet chciał za 1,5 pln czyścić mi cząstki stałe, w benzynowym silniku.

Koszmar z żenadą

jeszcze raz dzięki i odezwę się po

 

Witam Panie i Panów,

 

W zakupie kontrolowanym pisałem, ale być może tutaj zagląda więcej osób z okolic Bielska? :)

 

Interesuje mnie ten oto egzemplarz:

 

http://allegro.pl/su...3449446883.html

 

Czy ktoś go może zna? Kojarzy z widzenia? Trzody nie widzę więc to pewnie nikt od nas...

 

Ewentualnie czy ktoś był by na tyle miły żeby podjechać i rzucić okiem?

 

Z góry dzięki.

Nie jestem na 100% pewien ale to chyba to samo auto widziałem u siebie na osiedlu. Jeżeli jesteś zainteresowany podejdę zapytać bo to jakaś rodzina sąsiada z bloku. Auto wyglądało dobrze. Tak coś wstępnie zagadaliśmy - sprawiało wrażenie pewnego egzemplarza. Jak coś pisz na priv

 

Satyr jakbys jutro nie dał rady go oblukac to podjeade go obejrzec w Środe. Wyglada dosyć ładnie z czytej ciekawosci sie nim przejade dla porównania ze swoim :)

 

Witam

Szukam elektromechanika, Bielsko okolice.

Świeci się check engine z migającym cruise

Niby nie ma wpływu na jazdę i pracę silnika, ale wku....ia

 

dziękuję i pozdrawiam

 

CARTER JACEK ŚWIERZKO ul. Oliwkowa 7A podjedz sobie tutaj dosyc dobry fachowiec podłaczy cie pod kompa i prawde powie. Ciezko troszke do niego dojechac ale tu masz mapke https://www.google.p...sp=1&sz=16&z=15

dziękuję za info, umówię się i zobaczymy co jest problemem.

nie-ASO po 16-tym, carfit Nowy Sącz, nawet tam już chciałem jechać za 2-3 tygodnie, a reszta szkoda gadać. jeden nawet chciał za 1,5 pln czyścić mi cząstki stałe, w benzynowym silniku.

Koszmar z żenadą

jeszcze raz dzięki i odezwę się po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by tego było mało to po przejechaniu 500 km panewka ACL sie sypła po raz 2gi i

 

az9j.jpg

 

noo ale chyba wkońcu mineła klatwa na serce w aucie, juz po bólu kupiłem dzisiaj i założyłem silnik z Imprezy WRX 2.0t rodzinne kombi po stłuczce w UK, stan perfekcyjny przebieg 100 000 km, 500km po wymienie świec, rozrządu, cewek i regulacji zaworów ( sprawdzone ) wiec mam nadzieje ze po hula pare km bez grzebania ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierpniowe upalanie na Wyrazowie

 

Przypominam, że wybieramy się na Tor w Wyrazowie

Termin wyjazdu - 18.08.2013 roku

Termin wyjazu zatwierdzony

 

Mamy jeszcze wolne miejsca - zapraszam

Koszt 80,- zł od samochodu - z uwagi na małą liczbę chętnych - tym samym więcej upalania dla nas ;-))

Wpłaty należy dokonywać jak zwykle u mnie - informacje na PW

Wyjazd w niedzielę godz. 7.00 z parkingu Tesco na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej

Na miejscu będzie możliwość grillowania

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...