Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Subarowicze,

 

W związku z pewnymi okolicznościami postanowiłem pójść w ślady Dyzia i wyemigrować do krainy germańskich oprawców. Wyjeżdżamy z rodziną końcem czerwca i miałbym takie ostatnie życzenie zobaczyć Wasze szlachetne oblicza :-D Widzę że planujecie spocik w sobotę ale akurat mam już plany i z żalem jestem zmuszony odpuścić tym jak i wiele poprzednich razy. Akurat tak się podzialo że rozwaliłem subarkę w lutym i przez kolejne 3 miesiące byłem w separacji :'( Od kilku tygodni cieszę się jazdą prawie kompletnie odmalowaną furką, aż miło !

Tak czy owak, gdyby się udało jakiegoś spocika zamontować przed końcem miesiąca to byłoby mega super fajnie :-D

 

Pozdrawiam wszystkich

Mdm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z pewnymi okolicznościami postanowiłem pójść w ślady Dyzia i wyemigrować do krainy germańskich oprawców.
Niedobrze się dzieje, niedobrze ...

 

Trza się będzie z tej okazji ochlać , wszak na spotach nie spotykamy się dla przyjemności .

Edytowane przez Mark L.A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

poniżej podaje link dojazdu na miesce spota, startujemy od 16:00

 

https://maps.google.com/maps?saddr=E462%2FE75%2FS1&daddr=Zaleska,+Polska&hl=pl&ie=UTF8&ll=49.786141,18.670406&spn=0.121028,0.302639&sll=49.784631,18.706202&sspn=0.121032,0.302639&geocode=Fcaw9wIdKEIeAQ%3BFVP99wIdf_IbASkj0bIusAEURzHwM6eNlQpt7w&oq=skocz%C3%B3w&t=m&mra=dme&mrsp=0&sz=13&z=13

 

Trasa leci od Skoczowa (z tego kierunku pojedziecie), adres docelowy Brzezówka, ul. Zaleska, działka za firmą produkującą elementy betonowe (Legaś będzie stał przed płotem więc znajdziecie)

 

Jako że nie było sugestii co do jedzenia (oprócz Areckiego) wiec koryto zamówione na jutro na 18.00 (Piotrecki80 bedzie po 18.00 :-) ), chleb, musztarde ketchup kupie, jakies pepsi, sztućce plast i tacki tez, reczniki itp, napoje wyskokowe każdy przywozi jakie lubi.

 

Dobrze też będzie zabrać jakieś krzesełka, do końca nie wiem ile nas będzie (sami czy z rodzinami, połowkami itp)

 

Lista uczestników:

 

Lista aktualizacja:

- Szary+Sylwia+Pawełek

- Zdzisek+...

- Arecki+Agnieszka+Kuba - Subaro Fun

- Juras (będzie, wczoraj potwierdzone)

- Ariel

- Piotrecki80

 

tel do mnie: 603 52 zero zero zero zero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z góry mówię że maksymalnie do 20 mogę posiedzieć, kumpel obronił inżyniera i mam o 21 drugą imreze w Bielsku.

@Szary, to jest ostatni zjazd z S1 po stronie PL, potem na rondzie koło Szpitala w lewo ? Dobrz kojarze ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatni zjazd z S1, potem ze zjazdu w lewo, kierunek Pawłowice przez dwa ronda, za lasem przy BP na rondzie 2 zjazd, potem na Pogwizdów - reszta na mapie.

Proponuje dzwonić jak się ktoś będzie motał z dojazdem.

 

Zapraszam od 16.00, kto jak bedzie mógł to niech przyjezdza, smaczne żarcie będzie około 18-tej wiec wiecie...

Edytowane przez Szary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kameralnie, ale przynajmniej głodni nie będziemy siedzieć :D

Ciężko ze spotami jest niestety, chyba największy jaki widziałem to na Jurasowym Polu. Podejrzewam że nie wszysycy czytają forum i czasem warto puścić smsa, Paweł miał chyba długą listę numerów ale nie wiem czy jest jeszcze aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze jest miejsce to chętnie się dołączymy, dawno juz nie było okazji. ..

 

Lista aktualizacja:

- Szary+Sylwia+Pawełek

- Zdzisek+Ada

- Arecki+Agnieszka+Kuba - Subaro Fun

- Juras

- Ariel

- Piotrecki80

- connexbb + lepsza połowa + pociecha

 

Ps. Podobno jutro w Cieszynie święto Trzech Braci. Będziemy tam wcześniej pozwiedzać;-)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Zdzisek, dzięki za smsa :clapping: .

Przeglądam temat zawsze co się pojawia wpis i wiem że organizujecie spocika, tylko niestety ja nie wiem do końca czy będę na nim. Okażę się to dopiero jutro to nie chciałem wpisywać się na listę.

Jeśli pojadę to dam znać Ci @@Zdzisek. Będę się starać przyjechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko niestety ja nie wiem do końca czy będę na nim

 

zapraszam, na spocie spiszemy numery kto jakie ma i możemy ogarniać smsy nastepnym razem

 

- connexbb + lepsza połowa + pociecha

 

super, trza chleba dokupić :-) ,

 

dobrze że się odbedzie bo dzisiaj na rynku spadł na chłopa telebim i zabrało go pogotowie, a potem PIP przyjechał na kontrole :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...